Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • rune lubi Komentarz

  ...a jeśli chodzi o Poznań to widać przyjął zasadę goszczącej na Golaju jakiś czas temu pani Kloc - wygrać za wszelką cenę czyli nie szanować przeciwnika - zmylić, przechytrzyć, nie pomóc, wygrać sposobem, to są dokładnie metody walki pani Krystyny Kloc, nauka widać nie poszła w las... a taka fajna atmosfera była na Golaju za czasów Skórnickiego przed gościną pani Kloc... zły wzorzec obraliście panowie, bardzo zły...

 • rune napisał/a komentarz do Sparta odpiera zarzuty Gajewskiego. "Jaki walkower, jaka kompromitacja?", pyta oficer prasowy klubu.

  Nie wiem skąd go wzięli, ale gość się chyba niezbyt orientuje w żużlu. Jakie zakończenie meczu? Zasady są jasne, więcej niż 30 min przerwy z winy organizatora oznacza walkower. Gdyby było tak jak sugeruje "rzecznik", to na co drugim stadionie mielibyśmy awarię prądu w drugiej części meczu.

 • rune lubi Komentarz

  Masz 100% RACJI . Klub klubowi nierówny , bo w Lesznie też była by kara .

 • rune lubi Komentarz

  Rzymianie żużlowali pierwsi w rydwanach po koloseum. Co za parodia czy nie może być w Polskim żużlu normalnie

 • rune napisał/a komentarz do Krystyna Kloc odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi

  Hahahaha.
  Domyślam się, że te "czyny przekraczające zakres zwykłych obowiązków" to zrywanie szalików kibicom Stali i chamstwo wobec funkcyjnych w innych miastach, a "działalność charytatywna" dotyczy nieudanej próby zmuszenia zawodników do odpuszczenia meczu w Lesznie w 2016 oraz walkowera w Toruniu w 2011? Czy o czymś jeszcze zapomniałem?

 • rune lubi Komentarz

  ...ja bym jej dał worek buraków na plecy i posłałbym ją z nim gdzie pieprz rośnie, byle jak najdalej od sportu - za lata kombinacji i wyjątkową perfidię w swej działalności, wredniejszego babska wyobrazić sobie nie sposób, no ale cóż, prezydent laik to i krzyże zasługi jak kulą w płot... na profilu WTS-u pewnie dziś laurek będzie bez końca, fu, hipokryzja w polskim sporcie to największa jego choroba, a ten krzyż jest jej dobitnym przykładem...

 • rune lubi Komentarz

  Sportowy Pudelek - i wszystko jasne :(

 • rune lubi Komentarz

  jeszcze ja, jeszcze ja
  nic inie wyrowna tak szans i nie zapewni emocji, jak

  1. Przez pierwsze 14 biegow niezaleznie od zajetego miejsca zawodnicy otrzymują po 1,5 punktu (lacznie z zawodnikami, ktorzy nie ukonczyli biegu)

  2. Po kazdym okrazeniu zawodnik z pierwszego miejsca powinien puscic gaz na 5 sekund

  3. ograniczenie predkosci max na motocykle do 30 km/h

  4. Wprowadzenie not za styl jazdy z handicapem dla zawodnikow na miejscach 3 i
  4.

  5. Mozliwosc ustalenia remisu meczowego przez Komisje Remisową w przypadku osiagniecia wyniku na torze innego niz 45 -45 lub 42- 42.

  6. Likwidacje fazy play off a na to miejsce wprowadzenie losowania medali i spadkow przy wspoludziale telewidzow i kibicow na stadionach w specjalnie utworzonej fazie losowan ( po jednym na kazdym ze stadionow).

  7. Ustalenie tzw. Greentable Comissioner, czyli Nadkomisarza Losowań weryfikujacego wyniki losowan i zatwierdzajacego ostatecznie wyglad tabeli.

 • rune lubi Komentarz

  Przyznam że coraz rzadziej zaglądam na SF właśnie dzięki takim artykułom. Dziwię się tylko redaktorowi bo nie wiem czy ten pomysł traktuje poważnie czy wypuścił go zwyczajnie dla jaj.

 • rune lubi Komentarz

  10-12 tys? Ktos sie niech puknie w czoło.Na DPŚ ludzie na schodach siedzieli a ktos proponuje mniejszy obiekt......Zostawcie Smoka w spokoju!!!

 • rune lubi Komentarz

  Żołnierz? Chyba jako kucharz hahahaha

 • rune lubi Komentarz

  Proponuję stanowisko: medyko-fizjoterapueto-dietetyk. Z dodatkową specjalizacją: suplementacja i farmakologia

 • rune lubi Komentarz

  To niech zdycha z głodu. Szkoda że nie dostał 4 lat dyskwalifikacji, może skończyłby karierę i od razu zajął się czymś innym. Czy Łaguta zamierza jeździć do 70-ki bo inaczej po zakończeniu kariery zostanie bez środków do życia? To już nawet nie jest śmieszne, żałosny facet i Mrozek taki sam.

 • rune lubi Komentarz

  To jest właśnie sedno sprawy.
  Gdyby "ktoś " miał jaja i wprowadził w Polsce przepis ,ze w 2 lidze zawodnicy jeżdzili by tylko na Jawach dwu zaworowych, to za 3-4 lata byłoby kilka klubów więcej a co najważniejsze młodzi 14-16 latkowie mieli by dostęp do taniego sprzętu a nie dużo droższego "złomu" od starszych kolegów.
  Może za tym poszliby Anglicy, Duńczycy itp.

 • rune lubi Komentarz

  Krótko (może za krótko) ale konkretnie i na temat. Nie ma 10 podstron i pisania byleby cos naskrobać. Krótkie przypomnienie historii a nie pudelkowe artykuły na siłe..

 • rune lubi Komentarz

  Ani słowa o kasie, no proszę jaki gentleman, przez duże $.

 • rune lubi Komentarz

  ...i znowu pochwały dla Sparty, bo użyła plandeki przed finałem i oczywiście ta się sprawdziła i brawa brawa brawa, a może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w rundzie zasadniczej (i przed półfinałem) Sparta notorycznie unikała stosowania tej plandeki i co rusz zły stan toru na Olimpijskim tłumaczyła deszczem w dniach poprzedzających mecz, pismaki oczywiście puszczają to w niepamięć, bo WTS się tylko chwali, a ja chciałbym wiedzieć dlaczego Sparta przez niemal cały sezon w ogóle z tej plandeki nie korzystała ? na koniec znów ją pochwalono, choć za wybiórcze stosowanie plandeki powinno się ją skrytykować, czy ja się kiedyś doczekam choćby słowa krytyki na kombinatorów z WTS-u ? chyba nigdy, zakłamanie 100 %, WTS trzyma w szachu prawie wszystkich pismaków, chwalimy, chwalimy, chwalimy, nie krytykujemy, budujemy pochwałami "zdrową atmosferę", a WTS za plecami robi swoje, ale o tym sza, a jak się pismaki dobrze sprawią będą akredytacje od pani Kloc na sezon 2018...

 • rune lubi Komentarz

  Jestem z Rzeszowa i nie rozumię tej sytuacji.Do czego Łabudzki doprowadził w tym klubie?.Przecierz takie tłumaczenie jest na poziomie ucznia z trzeciej klasy podstawówki.Ten człowiek ma czelność nazywać się prezesem klubu?.Żul z bulwarów nad Wisłokiem (nie obrażając żuli)lepiej zarządzałby klubem niż ten pożałowania godny prezesina.Coś mi to na koniec sezonu śmierdzi prokuratorem.To jest koniec panie Łabudzki."Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść"niestety pokonanym.

 • rune lubi Komentarz

  ...nie ma to jak nażreć się fast-foodów i uprawiać po tym sport, rację ma Woffinden, organizuje im dietetyka, opłaca badania, a oni go mają w d.u.p.i.e... i to jest prawdziwy obraz brytyjskiego żużla, amatorka, jeśli brytyjscy żużlowcy nie zmienią swojego leniwego, ociężałego, nonszalanckiego i gówniarskiego podejścia do sportu to z Wysp w świat wypuszczane będą ciągle kolejne stada bezpłciowych Harrisów, silnych w gębie, a na torze ociężałych i osłabionych... wychowany w Australii - Woffinden ma mentalność australijską, a ona się mocno kłóci z brytyjską, dla Australijczyka nie ma barier, widząc przeszkodę przeskakuje ją, jedzie w świat, podbijać go, jeżdżąc na żużlu na jego drugim końcu, a Brytyjczykowi się nie chce, żeby jezdzić na żużlu, nie musi nawet z Wysp wyściubiać nosa, często obala się na pierwszej przeszkodzie i siada na d.u.p.i.e, bo nic nie musi, lokalny poklask ma to idzie do pubu i opowiada, jak to w przyszłym roku zostanie mistrzem świata, oczywiście zajadając się kebabem...

 • rune lubi Komentarz

  Te artykuły powinny mieć tytuł ZENEK BLACHA PRZEDSTAWIA pierdoła dzińdobry digriś bobry teraz jestem zerem , kiedyś byłem dobry to moje hobby Zenek zacznij może śpiewać.

 • rune lubi Komentarz

  W takim razie trzymam kciuki za trzymanie porządku na stadionie, bo kibiców drużyn przyjezdnych będzie bardzo dużo ;)

 • rune lubi Komentarz

  Amatorka i prowizorka. Wstyd...

 • rune lubi Komentarz

  Co za kur... takie artykul pisze,przeciez normalne ze kibice wnoasza swoj swoj alkohol ,Alee sensacja ,niech se wnoszaa wolny krajj.Aby tylko zachowywali sie normalnie wszytsko jest dla ludzi

 • rune lubi Komentarz

  No nie koniecznie.... porównaj szybę w aucie i oknie. Ta pierwsze rozlatuje się w drobne kawałki i nie stanowi zagrożenia, a to rozwiązanie ewaluowało przez lata i tak powinno być i w żużlu. Również jestem za wprowadzeniem nowych systemowych band jednolitych na całym obwodzie toru. Propagowałem ten pomysł po tragicznym wypadku Lee jak i Ducha. Jedyne rozsade rozwiązanie to od zewnątrz: zwykła banda + dmuchawiec + cienka sklejka zespolona z dmuchawcem. Przy kontakcie manetką czy hakiem zawodnik prześlizguje się uginając nieznacznie bandę. Przy uderzeniu z impetem dykta pęka zawodnik ląduje w dmuchawcu. Przy gruncie jakieś specjalne kotwienie i wzmocnienie by zawodnik nie wpadł pod nią (Hampel, Holder). Banda złożona z segmentów jak obecnie by można ją szybko wymienić na nowy nienaruszony segment. Jedynie należy ubolewać że tak szybko zrezygnowano z dmuchawca na całym obwodzie po kilku zahaczeniach zamiast ewaluować i pracować nad kolejną wersją bandy. Wszystko pod egidą FIMu który bezpieczeństwo ma w dalekiej d..ie! A powinien sam mieć własny departament z szeregiem inżynierów którzy dzień w dzień myślą co tu zrobić by w speedwayu czy motocrossie było bezpiecznie! Pieniądze FIMu w kieszeni a kilku zawodników pod ziemią i na wózkach... ich to widocznie nie obchodzi... przyjdą nowe gwiazdy które będą miały 5 min, po których zostaną sami w swoich 4 ścianach lub wspomnieniu bliskich! Smutne ale kapitalistyczna bezduszność pieniądza wkrada się od lat do żużla i każdy przymyka na to oko bo i ich kieszenie są syte!!!!

 • rune lubi Współczuję kibicom z Leszna. Muszą wspierać kretyna - rozmowa z Jackiem Gajewskim, menedżerem KS Toruń

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.