Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bee Wac lubi Komentarz

  Za czasów G. Muellera nie było VARu i zdobywało się więcej goli dziś Lewy miałby 3 trafienia więc czasy są zdecydowanie różne teraźniejsze i te zamierzchłe

 • Bee Wac lubi Komentarz

  Halland = Palant. Jak posiedzi 5 lat na ławce, to może będzie z niego piłkarz. Brak Piszczka był widoczny. Zmiany dokonane przez Favre’a nic nie wniosły.

 • Bee Wac napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hummels: "Wszystkie stracone bramki padły po rykoszecie". O czym on mówi, tylko 1 z uznanych bramek była po rykoszecie.

 • Bee Wac lubi Komentarz

  Pani Redaktor. "Przekopałem" na SZ wszystkie artykuły dotyczące wczorajszego meczu. Czy może mi Pani zdradzić: kto, gdzie pisze o prezydenckim zachowaniu Lewandowskiego??? Za odpowiedź serdecznie dziękuję. Acha - gdyby tak, na wszeki wypadek. coś się Pani pomyliło - proszę skorygować artykuł. Miłego dnia.

 • Bee Wac lubi Komentarz

  Zdobywcę złotej piłki nazywasz drewniakiem? Wszystko w porządku z Tobą? :D

 • Bee Wac lubi Komentarz

  Robert, jako Polak, Twój rodak, życzę abyś zdobył to czego pragniesz i to na co tak ciężko pracujesz.

 • Bee Wac lubi Komentarz

  Współczynnik jest niesprawiedliwy , ponieważ nie wszystkie 5 lig ma jednakową ilość zespołów a co za tym idzie np.Niemcy w Bundeslidze rozgrywają o cztery mecze mniej od Hiszpanów,Francuzów,Włochów i Anglików.Wiadomo ile można strzelić bramek w czterech meczach.

 • Bee Wac napisał/a komentarz do Bundesliga. Wielkie słowa Lothara Matthaeusa o Robercie Lewandowskim

  @Miglanc667: drewniany mózg się wypowiedział

 • Bee Wac napisał/a komentarz do Borussia M'gladbach - RB Lipsk

  1:0 Borussia

 • Bee Wac lubi Komentarz

  Pokolenie Roberta Lewandowskiego kończy się. Pokonaliśmy słabiutką Finlandię mocno rezerwowym składem, to cieszy. Jednak martwi to, że nasi kadrowicze nie mają następców. Jak wygląda system szkolenia? Gdzie jest młodzież, kto ma ją szkolić itd,?Jak tak dalej będzie, to piłkarko znowu cofniemy się. Nasze kluby średnio radzą sobie w rozgrywkach europejskich - od powstania Ligi Mistrzów - tylko trzy razy udało nam się awansować do tych rozgrywek.

  115 meczów w kadrze tyle nawet najwybitniejsi nasi reprezentanci nie zagrali, co więcej nawet nie zbliżyli się do granicy 100 meczów. To jest ogromne obciążenie zwłaszcza jak w klubie gra się o najwyższe trofea Mistrzostwo, Puchar ligi, Puchar LM, Król Strzelców

  Wczorajszy mecz pokazał jedno - trzon kadry stanowią 30 latkowie+ w tym Lewandowski. Oczywistym jest, że Lewandowski i inni mogą niedługo ogłosić decyzję o rezygnacji gry w kadrze, niektórzy już do niej mogą nie dostać powołania. Już dzisiaj Lewandowski ma przekroczone 115 meczów w Kadrze i jest bezwzględnym rekordzistą. Nie zapominajmy, że Lewandowski w tym roku przeszedł zabieg usunięcia przepukliny - a skąd to się bierze, jak nie z intensywnego sezonu i treningów.

  Grać czy nie grać na pewno to pytane zadają sobie trzydziestolatkowie z naszej kadry. Jednak chcąc grać w klubach na jak najwyższym poziomie będą musieli wybierać - po prostu takie są możliwości ludzkiego organizmu.

 • Bee Wac lubi Komentarz

  To przykre ile w Waszych komentarzach nienawiści, przeszkadza Wam, że polski piłkarz doszedł tak daleko...., to takie polskie jak komuś się uda trzeba go oczerniać i od razu lepiej na duszy.... PRZYKRE! , zastanówcie się jak pięknie reprezentuje nas w innych krajach tylko jakoś nie wszyscy potrafią to docenić. Jak później grać dla kibiców, którzy jak jest dobrze to kibicują, a jak jest gorzej to od razu hejtują...

 • Bee Wac lubi Komentarz

  W zeszłym sezonie to Lewy zasłużył na tą nagrodę, brakuje mi konsekwencji w liczeniu punktów, bo albo powinna to być ilość goli bez znaczenia w jakiej lidze się gra albo uwzględniając poziom ligi powinno się też uwzględnić liczbę kolejek w tej lidze wówczas Lewy zgarnąłby tą nagrodę.

 • Bee Wac napisał/a komentarz do Złoty But. Cztery gole Lewandowskiego i efekt widoczny gołym okiem!

  @Miglanc667: żadne brednie! Niemiecka liga rozgrywa mniej meczy, czyli szanse na strzelanie goli są mniejsze. Powinna być średnia strzelonych goli z ilości meczów w lidze. No nie jest w tej chwili sprawiedliwie, także nie rozumiem wpisu, że to brednie.

 • Bee Wac lubi Komentarz

  szkoda czasu na takie mecze Bayern wygrał wszystko w Bundeslidze i w UEFA i jeszcze musi potwierdzać swoją wartość w meczu z ogórkami z BVB. A potem zdziwieni że piłkarzom brakuje odpoczynku regeneracji itd. Taki super puchar powinien być przyznawany z urzędu dla zdobywcy 2 trofeów w sezonie. Oby ten mecz nie odbił się na kolejnym meczu z Hertha Berlin a nasz Lewy mógł poprawić swój bilans bramkowy.

 • Bee Wac napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dziwię się że SF, sportowy portal, pozwala na komentarze tego pajaca Kozietulskiego, który pisze idiotyzmy o sportowcach a zwłaszcza R. Lewandowskiego. Wstyd.

 • Bee Wac napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kozietulski jest na usługach SF, cały czas usuwają moje posty, które krytykują tego pajaca.

 • Bee Wac napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kozietulski jest na usługach SF, cały czas kasują moje, które krytykują tego pajaca i SF

 • Bee Wac lubi Komentarz

  @Jan Kozietulski ,bobka to sobie pryszczu z nosa wydłub.

 • Bee Wac lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Bee Wac lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Bee Wac napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. PSG - Bayern. Robert Lewandowski rozpocznie konkurs rzutów karnych

  @KoronaMKS ESA 2021: z tym honorowe to będzie problem bo one myślą że honor to smartfon

 • Bee Wac lubi Komentarz

  i to jest Wielka barca i słaby Mistrz z Bundesligi buahahhahahha

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.