Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Alicja Wiczlińska lubi Komentarz

  Z wyjątkiem piłki nożnej, w której nie mamy żadnych osiągnięć, pozostałe dyscypliny, sztab trenerski i zawodnicy są notorycznie niedofinansowani. 2 przykłady poniżej, a jest ich o wile więcej.

  Zanim Małysz zaczął skakać tak, że stało się pożądanym dla polityków zrobić sobie z nim zdjęcie, to chłopak (wtedy) jeździł maluchem na zawody z resztą zawodników i w tym maluchu przebierał się przed zawodami. Brakowało im na wszystko: narty, serwis techniczny, skoczni do trenowania w Polsce.... Jak już politycy zrozumieli, że jedno zdjęcie z Małyszem, to kilka procent głosów w wyborach, to nawet skocznię wybudowali w Wiśle.

  Przykład drugi. Kiedy Raul Lozano zaczął trenować siatkarzy i poszedł z nimi przeprowadzić trening siłowy na COS-ie, to kazał im wyjść i zrezygnował z treningu. Bał się, że na tym sprzęcie, jaki mają do dyspozycji zawodnicy zrobią sobie krzywdę. Potem, kiedy oglądalność meczy nagle skoczyła, to dziwnym trafem wszystkie spółki skarbu państwa chciały być sponsorami, a w ślad za nimi ruszyli politycy z fotografami.

  Życzę Idze, żeby stała się takim Małyszem i takimi siatkarzami. Wygrała kilka szlemów, a wówczas politycy od sportu za możliwość ogrzania się w świetle jej sukcesów wybudują ośrodek jaki jest potrzebny uzdolnionej młodzieży. Póki co, życzę jej hojnego sponsora, bo przez kilka najbliższych lat, o ile nie pójdzie na smoleńską miesięcznicę, nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc i zainteresowanie rządzących.

 • Alicja Wiczlińska lubi Komentarz

  I jest pan najlepszym piłkarzem i dobrym człowiekiem. Kto tego nie widzi, przemawia przez niego zazdrość.

 • Alicja Wiczlińska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szybkiego powrotu do zdrowia Fabio. Modlimy się za Ciebie
  .❤

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.