Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Rafał Kubala lubi Komentarz

  ZA TĄ TRAGEDIĘ POWINIEN ODPOWIEDZIEĆ ORGANIZATOR CZYLI CZESŁAW LANG jak można organizować finisz gdzie ZE ZJAZDU OSIĄGA SIĘ PONAD 80 km/h i tak zawężać dojazd do mety. Na dodatek obkładać metalowymi barierami . Nawet przy wyścigach samochodowych takich barier się unika . To fakt, że Dylan Groenewegen dokonał faulu ale takie rzeczy się na wyścigach zdarzają. Gdyby dojazd na finiszu był szerszy a bariery obłożone miękkimi matami jak stosuje się w rajdach samochodowych to do takiej tragedii by nie doszło.

 • Rafał Kubala napisał/a komentarz do Kolarstwo. Tour de Pologne. Organizatorzy nie popełnili błędu. Barierki nie były winne upadkowi Fabio Jakobsena

  Na wstępie - Przemysław Bednarek nie rozwiał żadnych wątpliwości.
  To jego opinia, ma do tego prawo ale nie oznacza ona, że tak jest.
  Moim zdaniem to internauci mają rację.
  Panie Czesławie Lang, szanuje Pana za dorobek i pewnie dobrą wolę
  ale chyba trochę oderwaliście się wszyscy (organizatorzy, działacze, sponsorzy)
  od rzeczywistości. Gadanie, że barierki były homologowane i takie same jak na innych tourach to jedno a zdrowy rozsadek i odrobina wyobraźni to drugie. Stałem 7 m obok i widziałem jak wszystko fruwa w powietrzu. To nie miało prawa wytrzymać uderzenia
  przy takiej prędkości i nie trzeba być ekspertem od balistyki żeby to przewidzieć.
  Jak się Panu zachciewa organizowania emocjonującego finiszu z góry przy 80 km/h to niech Pan odpowiednio zabezpieczy finisz. Liczę, że wszyscy wyciągniecie z tego wnioski i przestaniecie narażać tych młodych chłopaków na śmierć lub ciężkie obrażenia przez brak Waszej wyobraźni.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.