Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • MichalSG napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Żeby tylko znów się nie zawieść. Kim jesteśmy aby mieć od nich jakiekolwiek oczekiwania i co z tego będziemy mieli, że oni wygrają? Wyższe pensje, premie, niższe ceny?

 • MichalSG napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dla mnie to bardzo dziwna dyscyplina. Na jednej zmianie mogą biec obok siebie mężczyźni i kobiety. Co prawda w ogólnym rozliczeniu szansa jest wyrównana, ale gdzieś ten niesmak pozostaje. Teraz słyszę, że mogą być różni zawodnicy w kwlifikacjach i finałach.To już w ogóle mętlik się robi. Nieźle pomieszana jest ta dyscyplina. Całkowicie wychodzi poza wszystkie standardy uczciwej rywalizacji.

 • MichalSG napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kiedy ja chodziłem do szkoły ponad 20 lat temu w Polsce to też nikt nie mówił o LGBT i związkach homoseksualnych, zmianie płci. Po co więc w ogóle się tym zajmować?

 • MichalSG napisał/a komentarz do Jak nie Robert Kubica, to kto? Ważą się losy Polaka i Alfy Romeo

  To że nie ściga się w Formule 1 to nie argument.

 • MichalSG napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  ...trenował parę lat aby móc pojechać. Ludzie obudźcie się zanim zdziesiątkujecie się uparcie robiąc z siebie eko zdrowych sportowców.

 • MichalSG napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kolejny poważny wypadek rowerzysty podczas zawodów, a ludzie nic nie biorą do siebie tych zdarzeń tylko beztrosko lawirują po chodnikach rowerami. To nie jest Franek który kupił sobie wczoraj rower i dopiero uczy się jeździć, a poważny sportowiec, który

 • MichalSG napisał/a komentarz do Nie wytrzymała. Świątek zaatakowała dziennikarza

  @keflawick: Jak rasowa tenisistka odbiła piłeczkę

 • MichalSG napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To jest dopiero kuriozum. Eksmitować wszelkiego jak on nawet nigdzie nie mieszka.

 • MichalSG napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Powinny powstać przepisy, że przedsiębiorca, którego biznes został zamknięty w takich sytuacjach nie ponosi żadnych kosztów czy to za prąd czy za najem pomieszczeń.

 • MichalSG napisał/a komentarz do Kierowcy zapomnieli, że w F1 można zginąć. Niegdyś mieli to z tyłu głowy

  Może gdyby bariera była jednolita samochód nie wbiłby się w nią. W ogóle dziwne było to dlaczego pojazd rozpadł się na dwie części i wyciekła z niego palna ciecz, która się od razu zapaliła. Nie dość, że budowa bariery spowodowała, że się w nią wbił to jeszcze przy pożarze mogła się na grać powodując dodatkowe zagrożenie. Nic dziwnego, że nie wymieniono ją na taką samą tylko plastikową połączoną metalowymi szynami.

 • MichalSG napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Powinno się skończyć sprawę jak z quadami. Odpowiednia kategoria prawa jazdy. To samo dotyczy rowerzystów. Rowerzyści nigdy nie dorastają, a tylko dzieci do lat 10 mogą jeździć po chodniku i być traktowane jak piesi. Powyżej karta rowerowa i jazda jezdnią lub drogą dla rowerów. Niesamowitą rzeczą jest, że człowiek bez znajomości przepisów nie potrafiący jeździć kupuje sobie rower i sieje postrach na chodnikach. Rowerzyści tłumaczą się, że boją się jeździć jezdnią, a my piesi boimy się rowerzystów i gdzie mamy się poruszać? Może to piesi powinni zacząć chodzić po jezdni. Nie kupowałem roweru bo od zawsze wydawało mi się to wydatkiem zbędnym z racji na marna infrastrukturę i bezpieczeństwo.

 • MichalSG otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • MichalSG napisał/a komentarz do Kolarstwo. Tour de Pologne 2020. Dylan Groenewegen przemówił. "Brakuje mi słów"

  Szuka zrozumienia jak każdy nieświadomy chuligan. To samo mógłby powiedzieć każdy kto pobił człowiek i był zaskoczony tym, że ten zmarł lub trafił do szpitala, bo myślał, że człowiek jest tak wytrzymały jak worek treningowy i można w niego walić a on pozostanie bez zmian. Szkoda, że rowerzyści zawodowi na wysokim poziomie to też zwykli chuligani jak ci Kowalscy jeżdżący po chodnikach i rozpychający się między pieszymi.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.