Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • MichalSG napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Powinno się skończyć sprawę jak z quadami. Odpowiednia kategoria prawa jazdy. To samo dotyczy rowerzystów. Rowerzyści nigdy nie dorastają, a tylko dzieci do lat 10 mogą jeździć po chodniku i być traktowane jak piesi. Powyżej karta rowerowa i jazda jezdnią lub drogą dla rowerów. Niesamowitą rzeczą jest, że człowiek bez znajomości przepisów nie potrafiący jeździć kupuje sobie rower i sieje postrach na chodnikach. Rowerzyści tłumaczą się, że boją się jeździć jezdnią, a my piesi boimy się rowerzystów i gdzie mamy się poruszać? Może to piesi powinni zacząć chodzić po jezdni. Nie kupowałem roweru bo od zawsze wydawało mi się to wydatkiem zbędnym z racji na marna infrastrukturę i bezpieczeństwo.

  • MichalSG otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

  • MichalSG napisał/a komentarz do Kolarstwo. Tour de Pologne 2020. Dylan Groenewegen przemówił. "Brakuje mi słów"

    Szuka zrozumienia jak każdy nieświadomy chuligan. To samo mógłby powiedzieć każdy kto pobił człowiek i był zaskoczony tym, że ten zmarł lub trafił do szpitala, bo myślał, że człowiek jest tak wytrzymały jak worek treningowy i można w niego walić a on pozostanie bez zmian. Szkoda, że rowerzyści zawodowi na wysokim poziomie to też zwykli chuligani jak ci Kowalscy jeżdżący po chodnikach i rozpychający się między pieszymi.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.