Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Karol Tadeusz Zacharczyk lubi Komentarz

  Chyba nikogo taki ruch Rado nie dziwi. Lata lecą i trzeba myśleć o rodzinie. Podobny ruch wykonał Szukała. Pewnych ofert się nie odrzuca, chyba, że ma się 20-23 lata i wiele do osiągnięcia w piłce. Powodzenia Rado i dużo zdrowia, bo kasa będzie się zgadzała.
  Ktoś powie, że Legia sprzedała go zbyt tanio... Legia sprzedała go za tyle za ile mogła go sprzedać na dzień dzisiejszy, bo nikt więcej nie wykładał.

 • Karol Tadeusz Zacharczyk napisał/a komentarz do Trenerskie konfrontacje: Szatałow jeszcze nigdy nie ograł Śląska

  Panowie nie"Zawisza grała", tylko Zawisza GRAŁ. Nazwa klubu z Bydgoszczy wywodzi się od Zawiszy Czarnego, który przecież był chłopem (mężczyzną) na schwał.

 • Karol Tadeusz Zacharczyk lubi Komentarz

  Deklaruję że nie obejrzę żadnego kanału Polsat podczas MŚ w siatkówce

 • Karol Tadeusz Zacharczyk lubi Komentarz

  .,,,tylko w czasie mistrzostw.,,,,smieszna i zalosna deklaracja..,,,

 • Karol Tadeusz Zacharczyk lubi Komentarz

  "Mieszkaniec Trondheim, 2., Andreasa Koflera pokonał różnicą 4,4 punktu. 3. pozycję wywalczył Noriaki Kasai. Niezmordowany Japończyk stracił do triumfatora konkursu 7,9 "oczka". 4. miejsce, dość niespodziewanie zajął Roman Koudelka, zaś 5. Reruhi Shimizu."

  Co to za twór? Czy autor uczęszczał na zajęcia z polskiego czy dużo chorował? Czy ktoś w ogóle weryfikuje po autorze napisane artykuły? Cyfr nie używa się w środku zdania w taki sposób! Zastanawiałem się chyba z 30 sekund zanim zrozumiałem jak przeczytać początek zdania a twór ", 2.," poskładał mnie już całkowicie. Słownie chłopie, słownie! Po to dano nam taką możliwość aby z niej korzystać w tego typu zdaniach - "Mieszkaniec Trondheim drugiego Andreasa K...Trzecią pozycję wywalczył...Czwarte miejsce dosyć(nie dość!)"

  Do szkoły!

 • Karol Tadeusz Zacharczyk lubi Komentarz

  Musiał - Legia 2:3. Sędzia robił wszystko aby Legia tego meczu nie wygrała, brak karnego po ewidentnym faulu na Saganie jeszcze mogę zrozumieć, ale brak czerwonej kartki za faul Tosika na Saganowskim to jest kompromitacja. Ten gość jest sędzią międzynarodowym, a sędziował jakby pierwszy raz mu dali gwizdać. No chyba że pod stołem coś dostał, w końcu gość z Krakowa...
  Co do meczu, Legia mimo że grała rezerwami była o klasę... nie, o 2 klasy lepsza od kopaczy z Białegostoku. Dominacja od 1 do 90 minuty. Gole dla gospodarzy po głupich błędach, no ale jeśli byłoby trzeba to Legia pewnie strzeliłaby jeszcze jedną, dwie bramki. Dużo zdrowia dla Sagana, oby to nie było nic groźnego. Legia Mistrz.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.