Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zofia Pajor napisał/a komentarz do Joanna Wyrostek: Trener Polak? Nie, najlepszy możliwy (komentarz)

  uważam, że najlepszy trener to Antiga + Gruszka, przez kilka miesiecy doprowadził Kanadę do medalu. Mam wrażenie, ze to byłaby najlepsza kandydatura, zna naszą mentalnośc za wodników a także wszystkie nasze plusy i minusy. Tylko p.S. Antiga.

 • Zofia Pajor napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  mam nadziejé, ze wygra Borussia

 • Zofia Pajor napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie skreślajcie Krychy, po przerwie wjdzie na boisko.

 • Zofia Pajor lubi Komentarz

  Przy Nawrockim Skra zakończyła sezon na piątym miejscu, Anastasi oprócz wygrania LŚ i brązu, spartolił trzy następne imprezy sportowe (Castellani został wywalony po jednej słabej imprezie, Lozano również), więc dlaczego mieli go trzymac?
  Skra jest robiona pod Mariusza? WIEM, że Wlazły jest bardziej związany ze Skrą, niż taki np. Conte. Przez czas jaki tam jest? Przez wkład jaki daje drużynie? Nie wiem, trochę mnie jako fankę Skry i samego Mariusza smuci i wmawiam sobie, że to tylko tak z boku wygląda. Tłumaczę sobie (może niepotrzebnie?), że My kibice możemy jedynie gdybac. Zobaczymy co zrobi prezesik po końcu sezonu.
  Ale nie zgodzę się, że cały PZPS robił wszystko by "wielka gwiazdka wróciła". Proszę, bez jaj. Anastasi był dobrym trenerem, ale przez półtora roku nic nie osiągnął. Zjebał IO, zjebał LŚ, zjebał ME. Naprawdę byłam zła, że nadal go trzymają; inni dostali mniej szans, o czym wspomniałam wyżej.
  Czy Wlazły jest gwiazdą? Może trochę gwiazdorzy, nie patrzę na to, w sumie nie zauważyłam. Widzę, że się stara na boisku i poza nim.
  Dlaczego odszedł z kadry? Napisał to w oświadczeniu; nie będę tego wymieniac, bo pewnie każdy kto choc trochę się tym intresował, to je przeczytał. Jedynie zaznaczę, że może dzięki niemu, może po prostu z czasem, lepiej zaczęto ich (siatkarzy) traktowac.
  A Piechocki? Sam się ośmiesza. Jest jedyną osobą, która powinna zostac wylana. Nie Falasca, może nawet nie jego poprzednik Nawrocki. Ale sam Pan Konrad. A na miejscu Kacpra, który jest utalentowany, ale jest też młody i Skra jednak jest ciut za dobrym klubem jak dla niego jak na razie (przy celach jakie sobie stawia), więc jestem zdania, że powinien się postawic ojcu i zmienic na np. Politechnikę (Bednaruk by go dobrze doszkolił).
  Ale to tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia.

 • Zofia Pajor lubi Komentarz

  Biedny Milczarek. Obrywa mu się bo prezesik musi synka bronić. Ale jak już pisałam gdzie indziej młodego Piechockiego szkoda mi.

 • Zofia Pajor lubi Komentarz

  młody??? 20 lat to już nie taki młodzieniaszek utalentowany??? jakoś się zatrzymał w rozwoju na poziomie Częstochowy a Skrzy gra tylko przez nepotyzm tatusia nie był to awans sportowy a teraz prezesik skutecznie eliminuje konkurencje

 • Zofia Pajor lubi Komentarz

  "Zapomniało ci się" o srebrze PŚ i brązie ME jeśli chodzi o AA.

 • Zofia Pajor lubi Zdjęcie

   

 • Zofia Pajor napisał/a komentarz do Jastrzębski Węgiel nabiera rozpędu. "Zagraliśmy solidnie"

  Cieszę sie, że prawo do gry o Puchar wywalczyła JSW. Zapracowali na to. teraz będę trzymać kciuki aby zajęli jak najlepsze miejsce w Pucharze.Życzę Drużynie JSW zwycięstwa. Zofia Pajor

 • Zofia Pajor napisał/a komentarz do Asseco Resovia - Cuprum: Miedziowi uciszyli Podpromie!

  Resovia od dawna przereklamowana, swoich dwóch mistrzów świata oddała ZAKSIE, kilka kontuzji i trzeba właśni od ZAKSY "wypożyczyć siatkarza bo nie ma kim grać.Może teraz kierownictwo klubu pomyśli troche nad oddawaniem bardzo dobrych piłkarzy i osłabia tym drużynę. Wiem, że P.Konarski i p. Buszek grali rzadko, nie byli w podstawowej szóstce,ale to trener decydował kto ma grać, I to myslenie sie zemściło . Teraz trzeba wypożyczyć p, Witczaka aby ratowac drużynę. Resovia w końcu będzie normalnym klubem z wszystkimi problemami tak jak inne drużyny. Czasami trzeba przegrać aby zrozumieć, że pan Kurek sam meczu nie wygra. pozdrawiam.Zofia Pajor.

 • Zofia Pajor napisał/a komentarz do Pięciu nieśmiertelnych w PlusLidze

  Wielkie uznanie i szacunek dla tych mistrzów , którzy przez tyle lat dają radość wielu ,wielu kibicom. Oby mieli jeszcze dużo sil i zdrowia .Życzę IM formy i chęci do dalszej gry w siatkówkę. Pozdrawiam Wszystkich siatkarzy a przede wszystkim tych 5 nieśmiertelnych. Zofia Pajor.

 • Zofia Pajor napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Zdjęcie p. Nowakowskiego wspaniale oddaje stan jego ducha, lekko ironiczny uśmiech i ten wzrok mówi wszystko. Serdecznie pozdrawiam Pana i całą Drużynę. znajoma Zofia Pajor.

 • Zofia Pajor napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Dobrze, ze są już w kraju, odpoczną z rodzinami kilka dni i znowu wrócą do treningów przed ME.Moi najlepsi i najmilsi, jesteście wspaniali daliście nam tyle radości, jestem dumna, że kibicuje takim siatkarzom jak Wy.Serdecznie pozdrawiam.Do spotkania na meczach. wieloletnia entuzjasta siatkówki zofia.

 • Zofia Pajor

  Czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie sezonu Plus Ligi,Bez siatkówki nie umiem życ. Dobrze, że za 3tygodnie do gry wróci reprezentacja, która ma bardzo dużo spotkań do wygrania (memoriał HJ Wagnera, PŚ. ME)Na razie niech siatkarze nabierają sił a od 1 sierpnia formy i siły. Pozdrawiam wszystkich siatkarzy i trenerów. Liczę na sukcesy naszych orłów. Do spotkania na zawodach. Zofia Pajor.

 • Zofia Pajor został fanem tagów: Andrzej Kowal, Karol Kłos

 • Zofia Pajor napisał/a komentarz do Final Six LŚ 2015: Polacy rozpoczną z Włochami

  Uważam, że sborna Rosji nie powinna być zakwalifikowana do pierwszej grupy, ale spaść do grupy drugiej, ponieważ w eliminacjach wygrali tylko 1 mecz z Iranem.Nie należy robić żadnych wyjątków, bo się stworzy precedens
  i w przyszlości może to się odbić na czystości i jakości przepisów.Inne drużyny też będą chciały obejść przepisy i wywalczyć dla siebie przywileje.

 • Zofia Pajor został fanem Dawid Konarski

 • Zofia Pajor został fanem Fabian Drzyzga

 • Zofia Pajor został fanem tagów: Jakub Jarosz, Mateusz Mika

 • Zofia Pajor napisał/a komentarz do Kibice podczas meczów Ligi Światowej w Gdańsku (fotorelacja)

  Dumna jestem z naszej Drużyny, Dwukrotnie pokonala ekipę rosyjską, a to dobra zapowiedz przed meczami z Iranem.Dobrze , że nasza reprezentacja ma kilku mistrzów z ubiegłego sezonu,ktorzy w każdej chwili pomogą nowicjuszom.Gratulacje dla Drużyny I Panów trenerów.Pozdrawiam. Zofia Pajor.

 • Zofia Pajor napisał/a komentarz do Nie będę przez cztery miesiące leżał na kanapie - rozmowa z Krzysztofem Ignaczakiem, libero Asseco Resovii Rzeszów

  Cenię i bardzo lubię p. Krzysztofa, będzie mi brakować Go w naszej kadrze, przyzwyczaiłam sie , że zawsze był i wspaniale występował w rozgrywkach o najwyższe cele. Znam trochę naturę sportowców zaangażowanych całym sercem w to co robią, czym żyją. Jestem pewna, ze po 3-4 tygodniach Igła zatęskni za rozgrywkami, za treningami i całym tym sportowym klimatem. Może wiec nie trzeba czekac na telefon of p. Antigi w 2016 r, ale teraz zaproponować selekcjonerowi swoje usług w tym tak trudnym roku poprzedzającym IO.Marzę o powrocie p. Krzysztofa na boisko reprezentacji jeszcze w tym sezonie np. na ME lub PŚ. Pozdrawiam. Zpfoa Pajor.

 • Zofia Pajor został fanem Krzysztof Ignaczak

 • Zofia Pajor został fanem Andrzej Wrona

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.