Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • tori lubi Komentarz

  Co robią profesjonalni zawodnicy na amatorskim turnieju w czasach, gdy należy ograniczać kontakty do absolutnego minimum?

 • tori lubi Komentarz

  W przypadku zawodników Wisły zarażenia Covidem traktowane są jak kontuzje, tak w końcu mówił jaśnie Pan Baum. W przypadku innych zawodników jak rozumiem obowiązują już inne zasady?

 • tori lubi Komentarz

  Jakaś parodia! Jak w Wiśle wykryto wirusa, to mogą grać, bo to przecież kontuzje. W przypadku innych drużyn już ta zasada nie obowiązuje, choć może tak nie do końca. Mecz Kwidzyna z Vive pewnie się jednak odbędzie, bo w tym przypadku (dot. drużyny z Kwidzyna) pewnie zadziała jednak zasada kontuzjowanego (czytaj zakażonego) zawodnika. I weź tu bądź mądry człowieku.

 • tori lubi Komentarz

  Pytanie do osób z roczników 80, 70 i starszych. Czy w latach Waszej młodości sportowcy też tak często zrywali więzadła krzyżowe? Teraz wydaje się to normą a jak sięgam pamięcią wstecz w lata swojej młodości (lata 90te)to nie za bardzo kojarzę aby ta kontuzja tak trapiła zawodników. Nawet sam 2x zerwałem

 • tori lubi Komentarz

  Nie robić testów, to nie będzie "przypadków"! Ja nie miałem robionych, musialem pracować normalnie.

 • tori lubi Komentarz

  @kuba859: Ale jakiego bezpieczeństwa? Nikt nie jest zagrożony.

 • tori lubi Komentarz

  Żenujący spektakl trwa. Związek zorganizował zgrupowanie na którym nie zapewnił zawodnikom bezpieczeństwa, teraz mamy przypadki wśród członków zgrupowania, ale przecież nie ma dowodów że zarazili się na zgrupowaniu, więc nie można nic zarzucić związkowi, to tylko taki dziwny zbieg okoliczności, akurat różni zawodnicy rozsiani po całym kraju złapali w jednym czasie. No dziwne. Czy nikt w tym związku nie ma jaj i nie jest w stanie przyznać się do błędu i ponieść konsekwencje swoich decyzji?

 • tori lubi Komentarz

  Paweł Kotwica (z Kielc) również pisze że to Łomża nie zgodziła się na granie z zawodnikami którzy nie przeszli testów. Czyli już dwóch dziennikarzy (przypominam że dziennikarz to taka profesja która żyje z tego że przekazuje innym informacje które zdobędzie, nawet jeśli są nieoficjalne) pisze o tym że to Łomża torpedowała granie i naraziła na straty finansowe trzy kluby i miasto Lublin. Ta sprawa nie może zostać bez konsekwencji dla Vive Łomży- sroga kara finansowa będzie odpowiednim motywatorem na odwagę.Przecież te cykory będą teraz w każdym meczu płakać że boją się grać i przez to rozgrywki w ogóle nie ruszą do przodu!

 • tori lubi Komentarz

  Już mam dość tej śmiesznej pandemii. A z tym turniejem ktoś sobie zrobił jaja z klubów i kibiców. Bo trzeba było odwołać już kilka dni temu. Vive zdrowe, z Azotów nikt na kadrze nie był, Wisła była w izolacji a Górnik wydał oświadczenie że "kadrowicze" zdrowi. Czy Ci ludzie są chorzy czy otrzymali pozytywny wynik tych śmiesznych testów... odpuścić sobie ten turniej i pozostawić ten rok bez pucharu.

 • tori napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Oficjalnie: czwarta kolejka przełożona

  Przecież zawodnicy z pozytywnym wynikiem mieli być traktowani jak kontuzjowani..

 • tori lubi Komentarz

  Panie Łebek czekamy na kary dla klubu z Opola za udział w AMP i narażenie ogromnej liczby studentów na zakażenie. Wiedzieli, że w kadrze B były zakażenia, pomimo to wzięli udział w takim turnieju, a teraz okazuje się, że mają zakażenie. Jeżeli teraz nie podejmie Pan decyzji karzącej klub z Opola to tylko pokazuje absurdy Pana "rządów", a jestem pewien, że brakiem decyzji pokażesz Pan stronniczość i brak predyspozycji do piastowania tego stanowiska. Swoją drogą Opole to piękny klub. Zadłużają się na milion złotych, udają że to nie ich zobowiązania, nie płacą zawodnikom, przy udziale aktualnego komisarza ligi, a jednocześnie członka zarządu głównego sponsora klubu z Opola wymyślają sobie nowy klub, zachowują nazwę i tradycję, ale nie długi, Klub dostaje dziką kartę choć nie miał prawa się o nią starać. Teraz artyści pomimo świadomości, że zawodnicy mieli kontakt z zakażonym pojechali na AMPy. Jak długo jeszcze będzie akceptowana taka patologia?

 • tori lubi Komentarz

  Śmiech na sali. Gwardia zawiesiła treningi ,bo nie miała kim grać , większość zawodników pojechało na AMP-y. W tym klubie źle się dzieje , obłuda i kłamstwo.

 • tori lubi Komentarz

  Koronapanika powraca. Ehhhh, myślałem że wkońcu zaczniemy traktować tego koronawirusa adekwatnie do zagrożenia. Do tej pory nikt nie szukał na siłę u lidzi grypy, HIVa, ani ospy. Wirus wirusem, ale trzeba jakoś normalnie żyć.

 • tori lubi Komentarz

  Wyjścia są dwa. Albo próbujemy grać mimo tych wszystkich przeciwności losu albo dajemy sobie siana, zawieszamy rozgrywki i wszyscy idziemy na zbiorową kwarantannę. Osobiście jestem za tym, żeby mimo wszystko grać.

 • tori lubi Komentarz

  Cudownie... Tak oto grupa psychopatów wywołała sztuczna pandemie by rozwalić życie ludzi. Młodzi artyści już nie mają za co żyć nie mówiąc o mikro przedsiębiorcami którzy bankrutowali i bankrutują. Przejrzyjcie na oczy póki czas!

 • tori lubi Komentarz

  @acer: Mnie powala fakt, że po zakończonym meczu zawodnicy nie mogą sobie przybic "5" chociaż całe 60 minut na bliskim konrtakcie XD

 • tori lubi Komentarz

  Za chwilę się okaże że będą leśne dziadki rozdawać walkowery w lidze bo jakaś drużyna przejeżdżała koło kopalni i było zagrożenie, że się zarażą. Skoro tak ma wyglądać gra to po co rozpoczynać sezon. Zagrożenie jest wszędzie i zawodnicy są badani a ich rodziny nie grają na boisku

 • tori lubi Komentarz

  to jest jakaś paranoja - przy takich idiotycznych decyzjach możemy zapomnieć o rozegraniu sezonu w całości, a przyczyną będzie zakażenie bezobjawowe u ciotecznego stryja brata ciotecznego u szwagra żony, u któregoś z zawodników :)

 • tori lubi Komentarz

  To nie było żadne losowanie, bo nie było elementu losowości, przypadku tzn. w 1 kolejce Wisła gra ze Szczecinem to Iskra gra z Pogonią w 2 itd. no i w ostatniej grają ze sobą.

 • tori lubi Komentarz

  I ma facet rację. Oni mieli większe szansę w tym "konkursie" niż My. A, że My organizujemy kolejną imprezę... No coś każdy związek ma swoich ulubieńców i interesy. Tak jak pisałem wcześniej, szopka. Gdzie tu jest sport?

 • tori lubi Komentarz

  Pan Profesor Simon podaje sprawdzone i rzetelne informacje na temat koronawirusa, a więc, że zagraża on tylko osobom powyżej 60 roku życia i z chorobami współistniejacymi, a nie zagraża młodym i zdrowym. Z tych faktów wyciąga jednak bałamutne wnioski, że trzeba zakazać kibicowania w pomieszczeniach zamkniętych, zakazać imprez masowych, zakazać organizacji wesel itd. Tymczasem należy zakazać wchodzenia na te imprezy osobom z grup ryzyka oraz nakazać podjęcia przez te osoby działań wykluczających zakażenia (maski, ograniczenie wychodzenia, kontaktów z innymi osobami) do czasu nabycia odporności stadnej przez społeczeństwo lub wynalezienia szczepionki. Reszta nie powinna być objęta jakimikolwiek obostrzeniami. Pan Profesor daje dobry przykład nie chodząc na wesela i na imprezy masowe, powinni z niego brać przykład wszyscy z grup zagrożonych. Ale czemu zachowuje się jak pies ogrodnika, sam nie wyjdzie na imprezę lub wesel (co jest rozsądne) i drugiemu nie da, również tym co nic nie grozi. Doprawdy pokrętna logika

 • tori lubi Komentarz

  PAŃSTWO TEORETYCZNE TO I DECYZJE TEORETYCZNE!!!
  Ok... Niech imprezy sportowe pod dachem dalej będą bez kibiców, ale proszę w takim razie pozamykać w p.zdu z powrotem kościoły, kina czy galerie! Przecież koronawirus nie rozróżnia kto ogląda film, modli się a kto gra w kosza, więc albo wszystko pootwierajcie, albo pozamykajcie! Albo jest epidemia, albo jej nie ma!

 • tori lubi Komentarz

  Prezes Stali Mielec to niech się zajmie swoim portfelem, a nie do cudzego zagląda. Zbiórkę dla dzieciaków by zorganizował, a nie wyjeżdża z tą żebraniną.. My gdy jakiś czas temu szorowalismy po finansowym dnie i to tuż po wygraniu EHF, nie widziałem żadnych wyścigów żeby nas wspomóc. Ale daliśmy radę. Niektóre panie to nawet za free grały, mimo, że mogły sobie wybierać kluby w Europie. Jak Kielce to taka legenda jak to niektórzy twierdzą, powinni sobie poradzić z palcem w nosie bez łażenia umyślnych po prośbie.
  TYLKO MONTEX!

 • tori lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • tori lubi Komentarz

  Szkoda że jak klub z Mielca miał wielokrotnie problemy finansowe to nikt w Kielcach nawet się nie zająknął na ten temat. Taka przyjaźń na zasadzie- cieszcie się że się z nami możecie kumplować hehe

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

jerseyus

Kurczę tori, prawie bym o Tobie zapomniał. Zapraszam do udziału w zabawie w Menatypera LM. Zasady znajdziesz na blogu w moim profilu SF. Kliknij w mój awatar, stwórz swój skład, wytypuj wyniki meczów i baw się razem z innymi :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.