Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • KIBIC Z POZNANIA. napisał/a komentarz do Fani Djokovicia starli się z policją. W tłumie polska flaga [WIDEO]

  @Kocham ten kraj: Tak to opcja liberalna .

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  Czy wam też głosowanie ciągle nie działa ?

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  Pan Paweł chyba już troszeczkę odleciał, albo nie rzucił młotem w plotki jak to zatytułowali a wręcz uderzył się nim w glowe. W przypadku wygranej Roberta Lewandowskiego kosztem Anity Włodarczyk zgadzam się z Pawłem bo uważam, że Anita to już legenda i trzecie złoto z rzędu to coś niesamowitego. Kiedy to decenic jak nie teraz? Co do zbulwersowania trzecim miejscem Zmarzlika to już wyjaśniam. Jeżeli argumentem Fajdka jest to, że Bartek zdobył tylko wicemistrza świata i powinien być daleko bo ktoś go pokonał to ja się pyta co w dziesiątce robią srebrne kajakarki czy tam wioslarki? Też z kimś przegrały. Argument, ze to srebro Igrzysk? Niestety żużel nie jest sportem olimpijskim co nie znaczy, że osiągane w nim wyniki są bez znaczenia. Głosują kibice na swojego ulubieńca. Proste.

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  A żużel to nie nasz sport narodowy? Małysz - Gollob, Stoch - Zmarzlik. Pierwsi wytyczyli szlak, drudzy dorzucili worek złotych medali. Ogarniasz Pan?

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  Witam.BRAWO Kibice glosujacy na takie PODIUM/Robert,Anita,Bartek/. Milo sie patrzylo i sluchalo tej TROJKI na scenie.Tak inteligentnych,kulturalnych.zyczliwych wobec siebie.No i rozesmianych..A Pan Fajdek?. coz.Nagrabiles sobie ..sportowcu..u kibicow wszelakich dyscyplin sportowych.Napisze jak Ty..WSTYD..ale dla Ciebie .PS.a Anita,Robert i szczegolnie Bartek nie potrzebuja miernego adwokata.Tylko WSTYDZIC sie musi Anita za Ciebie .Fajdek...

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  Fajdek dla mnie 1 Mistrzostwo Świata Zmarzlika znaczy więcej niż 10 Twoich złotych medali Olimpijskich. Wiesz dlaczego ? Bo ta dyscyplina mnie interesuje. Ciebie nie oglądam. Mam do tego prawo. Dlatego głosowałem na Zmarzlika. Wyszedłeś na ignoranta , żeby nie powiedzieć dosadniej. Obraziłeś mnie , moją dyscyplinę, mój wybór i Bartka Zmarzlika w końcu. Tylko on ma to czego Tobie brakuje. Klasę.

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  Problem lekkiej atletyki jest taki że ich widać raz-dwa do roku. A Bartka od kwietnia do września co tydzień, zaś o Robercie pisze się cały rok. A głosują kibice którzy nie do końca wszystko ogarniają, tak jak Kamil Stoch który w tamtym roku był 3 i tylko dlatego że wygrał TCS który był w roku 2021.....

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  Kto to jest Fajdek?

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  Marek, a może Bartula powinien skorzystać z pomocy gorzowskich adwokatów i dochodzić słuszności swojego miejsca w plebiscycie w sali sądowej ?. Skoro Ty wygrałeś proces o zniesławienie z Dariuszem który osrał wszystkich, to pewnie sąd też przyzna rację Bartuli w pozwie przeciw Pawłowi który nafajdał na jego zasłużone trzecie miejsce w plebiscycie na sportowca roku 2021 ?:).

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  @marbet70 Co to znaczy najlepszy? Nie da się obiektywnie ocenić tego co jest najlepsze bo niby jakie obiektywne kryteria przyjąć? Wyobrażasz sobie konkurs na najlepszą kobietę ? Jak to ocenić.Subiektywnie według mnie większym osiągnięciem jest wygranie maratonu niż konkursu rzutu młotem.

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  Cytuję : "Jego zdaniem...." Każdy może mieć swoje zdanie i kibice również. A ponieważ to ich głosy a nie Pawła Fajdka decydują o kolejności w plebiscycie dlatego zapadły takie rozstrzygnięcia a nie inne.

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  Fajek Zazdrosny i tyle

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  według toku rozumowania fajdka..Roberta Lewandowskiego w ogóle nie powinno być na gali,nie jest mistrzem świata tym bardziej olimpijskim

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  Coś z tym Fajdkiem jest nie tak jak powinno.Czy on wie co to jest PLEBISCYT?Zajrzyj do słownika.

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  Kibice tak zdecydowali panie Fajdek.

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  Chciałbym się dowiedzieć ilu tak naprawdę ten mistrz ma fanów, Prezio chyba co nie co przesadził!!!

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  Najlepsze w tym wszystkim jest to że atakuje zawodnika jakim jest Zmarzlik a popiera i płacze że nie wygrała zawodniczka która jest zagorzałym kibicem tego sportu.. Anita Włodarczyk nigdy nie ukrywala i zawsze mówiła głośno że kibicuje Unii Leszno a pochodzi z Rawicza i trenowała rzucała młotem na stadionie żużlowym w Rawiczu. Może Anita by się wypowiedziała na temat żużla czy to słaby sport.. Stadiony zapełnione od ekstraligi po 2 ligę, chodzą na mecze całe rodziny ojciec, matka syn córka kuzyn wuja.. A tu taki młot zakuty twierdzi że żużel to nie sport.. Zbigniew Boniek kibic od zawsze Poloni Bydgoszcz obecnie cichy sponsor Poloni.. Przecież te dwie osoby które wymieniłem kochają żużel a to duże osobistości światowego sportu.. Skoro Boniek, Włodarczyk głośno mówia że żużel to wspaniały sport to coś znaczy.. Frajdej nawet niema pojęcia co mówi nigdy nie był na stadionie żużlowym nie ma pojęcia jakie są zasady w tym sporcie ile turnieju meczy w sezonie zawodnicy jadą.. Ryzykując swoje życie.. Ps.. Pomyłka prowadzącej galę była też żałosna nawet nie potrafiła dobrze przeczytać gdy ogłaszala Bartka mówiąc że wygrał 5 WYŚCIGÓW w rundzie GP.. Różnica wielka wygrać 5 Wyścigów a 5 rund GP..

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  @hjerzy: Wytłumacz to wszystkim tutaj logicznie i zrozumiale, proszę...

 • KIBIC Z POZNANIA. napisał/a komentarz do Jest zdecydowana reakcja na słowa Pawła Fajdka! "To chore"

  ON ma pojęcie takie u żużlu jak cały świat o rzucie młocie ,po drugie na pewno żużel uprawia więcej państw niż w skokach ,pyszałek który nie ma szacunku dla inych sportowców ,i nawet nie ma pojęcia że Anita Włodarczyk jest fanką żużla pochodzi z Rawicza ,ale on nie ma pojęcia że tam jest żużel ,pani Anita sam w telewizji powiedziała że jest fanką UNI LESZNO dziekujemy do widzenia.

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  jesteśmy najlepsiejsi...wszystko co robimy jest wzorowe...inni próbują nas naśladować,ale daleko im do nas....szkolimy,szkolimy...z kowalskim nas oszukali....chwalipięta ten prezes,ale co ma mówić jak zarządza tym biznesem-jak ankieta w pracy i samoocena pracownika....no to teraz kto tam jeździ...tylko świdnicki swój... reszta smektała,woryna, 2Xdun,szwed,miśkowiak tez z desantu...nowe gwiazdy z juniorki też obcy oszlifowani przez s.drabika....gdyby nie ten jedyny co coś robi w czewie nie byłoby niczego...ale świącik swoje-jesteśmy the best...tylko wyniki od jakiegoś czasu nie takie....

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  "Włókniarz jest klubem, który realizuje szkolenie najszerzej w Polsce.." Doprawdy? To dlaczego Unia Leszno jedzie swoimi juniorami a Włókniarz ściąga ich także z innych ośrodków?

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  a pan Swiacik kiedy w koncu zacznie szkolic a nie tylko kupować ??? Miskowiak WKS Wschowa, Karczewski wychowanek Staszewskiego z Ostrowi,Kupiec ze szkolki Kolodzieja. Gdzie Ci wychowankowie poza 1 Swidnickim pustka

 • KIBIC Z POZNANIA. lubi Komentarz

  KSM=Komunizm Sport Marazm.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.