Pierwsza liga 2014 - Lokomotiv Daugavpils cz. V

autor: pawel88 | 2014-01-17, 23:48 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Dzisiaj na tapetę trafia  jedyny zagraniczny zespół, który zadomowił się w naszej lidze na "dłużej". Solidnie poukładny klub finansowo jak i iorganizacyjnie. Co jakiś czas wypuszczający prawdziwe perełki jak: bracia Łagutowie,Kjastas Pudożuks,Maksim Bogdanovs czy ostatnio Andriej Lebiediew.

Lokomotiv Daugavpils:

1. Rory Schlein/Josef Franc
2. Wiaczesław Giruckis/Simon Gustafsson
3. Maksim Bogdanovs
4. Joonas Kylmaekorpi/Richie Worall
5. Kjastas Puodżuks
6. Iwans Pleszakovs/Jewgienij Kostygows
7. Andriej Lebiediew

Główne atuty:

Ogólnie tradycyjnie, można powiedzieć o zespole z Daugavpils, jako zespole wyrównanym z silnym ogniwem w postaci dobrze punktującego juniora, którym są zainteresowane już zespoły z ekstraligi.  Również należy wspomnieć o dużym atucie zespołu Loko w postaci swojego wciąż delikatnie "zagadkowego" toru. Łotysze na pewno będą celować w awans do pierwszej czwórki.

Do poprawki:
Mimo podobnej średniej w ubiegłym roku ,Schleina uważam za zawodnika o trochę mniejszym potencjale niż Roman Poważnyj, pomimo zapowiedzi Australijczyka,ze chce obrać "drogę Taia Woffindena".  Przeplatane wyniki, w ubiegłym sezonie mieli Bogdanovs czy Kylmakorpi.

Mój typ na lidera:
Andriej Lebiediew

19 latek z Łotwy powinien być liderem zespołu "Loko"

Utalentowany junior z Łotwy, udowodnił w ubiegłym roku,że spokojnie może rywalizować z najlepszymi zawodnikami na pierwszoligowym froncie, zwłaszcza na swoim torze Lebiediew często bywa trudnym "do ugryzienia" Myślę,ze spokojnie TOP 3 juniorów obok Woźniaka i Sówki.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Greg-Tarnów

Trudno byłoby sobie wyobrazić Polską ligę bez Łotyszy.Już wpisali się w naszą historię.Skład jak zawsze budowany na miarę możliwości finansowych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rotmistrz79

Łotysze... Sól w oku dla niektórych. Niemal nie do zrobienia u siebie, jednak na wyjazdach tracą sporo na swojej wartości. No i faktycznie brak Poważnego może trochę zaważyć na potencjale drużyny, chyba ze Schlein będzie miał naprawdę udany sezon.
Lebiediew, szkoda ze go zatrzymali, no ale może faktycznie jeszcze rok powinie pojeździć w I lidze .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.