Pierwsza liga 2014 - Orzeł Łódź cz. VI

autor: pawel88 | 2014-01-18, 12:33 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Dzisiaj parę zdań na temat zespołu z centralnej Polski. Łodzianie w tym roku raczej na pewno nie będą celować w "bezpieczne miejsca 5-6 . Ich skład personalny, daje spore nadzieję na awans do fazy play off. Jednak gdyby spojrzeć na skład innym okiem i wziąć pod uwagę ostatnie problemy niektórych zawodników Orła, może to już tak dobrze nie wyglądać. No i obecnie brak juniorów musi rzucać się w oczy.

Orzeł Łódź:

1. Mariusz Puszakowski
2. Jakub Jamróg/Magnus Zetterstroem
3. Tomasz Chrzanowski
4. Denis Gizatullin/Jason Doyle
5. Antonio Lindbaeck
6. Mikołaj Drożdżowski
7. (?)

Główne atuty:

Skład seniorski prezentuje się naprawdę solidnie. Jednak równie zagadkowo, niektórzy zawodnicy są po słabszych sezonach przy okazji również "okraszonymi" problemami osobistymi - mam tu na myśli Antonio Lindbaeck, zawodnik o sporym potencjale,ale gdy skupia się tylko na żużlu. Poniżej pewnego poziomu nie powinni zejść Mariusz Puszakowski czy Australijczyk Doyle. Nie należy również zapomniec,ze łodzianie nie będą mieć żadnych problemów finansowych. Pan Skrzydlewski zdecydował się objąć stery w klubie jako prezes ,więc i ambicji mu nie będzie można odmówić.

Do poprawki:

Obecnie brak mocnego juniora , rynek jest trochę ubogi,więc ciężko będzie dołożyć kolejnego młodzieżowca  do pary z Drożdżowskim. Dodatkowo nie ma pewności czy Antonio L. wejdzie ponownie na odpowiednią drogę. Co będzie dalej z Tomaszem Chrzanowskim ? Który już pod koniec sezonu zaczął notować zwyżkę formy i w końcu rozwiązał pewne sprawy osobiste .

Mój typ na lidera:

Antonio Lindbaeck

Czy Szwed będzie numerem 1 w talii prezesa Skrzydlewskiego ?

Trochę długo nad tym myślałem,ale jednak postawiłem na Szweda. Toninho jeżeli tylko odpowiednio przygotuje się i uniknie pewnych problemów, powinien spokojnie liderować zespołowi z Łodzi, to chyba praktycznie ostatni dzwonek dla Lindbaecka by znów zacząć starać się wrócić do światowej czołówki. Jeżeli się uda, zespół Orła ,tylko na tym skorzysta.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Hockley

Lindback, Chrzanowski i Puszakowski nie zawiodą oczekiwań ekscentrycznego prezesa. Ta trójka to gwarant miejsca w środku tabeli. Myślę, że dwaj pierwsi w końcu odżyją, a Mariusz to przecież zawsze skuteczny zawodnik, a przede wszystkim w pełni profesjonalny. Do tego bardzo bardzo solidna druga linia w postaci czy to Kuby Jamroga czy Magnusa czy ostatnio szalejącego na antypodach Doyle'a. Minusem juniorzy, ale seniorka jest na tyle doświadczona, że może wyrównać starty. Łódź na pewno się utrzyma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rotmistrz79

Jak Antonio odstawy alko, Chrzanke zapomni o Joannie ,to mogą sporo namieszać w lidze. Wit na pewno ma ambicję na coś więcej w tym roku niż tylko bezpieczne utrzymanie w środku tabeli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.