Pierwsza liga 2014 - ROW Rybnik cz. VII

autor: pawel88 | 2014-01-19, 12:23 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Na pierwszoligowe tory, wraca po 2 letniej przerwie zespół z Rybnika. Powiem szczerze,że mam jeszcze większy dylemat jak jednoznacznie określić zespół z Rybnika. To może być prawdziwa "mieszanka wybuchowa",ale również "mały niewybuch".

ROW Rybnik:

1. Michał Szczepaniak
2. Ilja Czałow/Dakota North/Vaclav Milik
3. Dawid Stachyra
4. Lewis Bridger/Roman Chromik
5. Chris Harris
6. Kacper Woryna
7. Marcin Bubel

Główne atuty:

Dzięki wsparciu miasta i rozsądnemu prowadzeniu klubu przez prezesa Mrozka, rybniccy zawodnicy nie powinni narzekać na regularność wypłat. Na pierwszy plan wybija się Chris Harris oraz Michał Szczepaniak. Anglik tym razem będzie miał "na głowie" również starty w GP, jego mankamentem do poprawki jest oczywiscie moment startowy. W głowie jednak cały czas "plącze się latający Bomber" przed kilku lat na rybnickim owalu. Czy powrót po ponad 6 latach na Górny Śląsk będzie udany ? Michał Szczepaniak to solidny i równo punktujący zawodnik I ligowy, poniżej pewnego poziomu nie zejdzie. Zwracam uwagę również na całkiem ciekawą parę juniorską.

Do poprawki:

Dla kilku zawodników to będzie przeskok z II ligi na I ligę, więc różne to może się potoczyć dla Milika , Bridgera czy Czałowa pomimo ,ze są to ogromne talenty światowego speedway - tu mam na myśli Czecha i Rosjanina. Co tym razem zademonstruje nam Dawid Stachyra po słabiutkim sezonie w Gdańsku ?

Mój typ na lidera:

Chris "Bomber" Harris

Czy Bomber przypomni sobie dobre czasy z jazdy w Rybniku ?

Postanowiłem jednak postawić w tej rubryce na Anglika. Zawodnik na pewno z dużym potencjałem i o ile poukłada sobie w głowie i pogodzi odpowiednio występy w GP i w lidze, to być może będzie punktował na podobnym poziomie jak kilka lat temu. Z drugiej strony te starty i czy to już nie będzie przebrzmiała karta ? Rybniccy fani wierzą,ze nie.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
charismatic enigma

Wsio zależy od Stachyry


Ja bym powiedział, że od Czałowa, Bridgera i Chromika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Wsio zależy od Stachyry i tego czy odpowiednio dużo punktów będą dorzucać liderzy ROW z ubiegłego sezonu. Będę śledził jak sobie poradzi w I lidze Woryna.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley

Witaj. Ja uważam, że Rybnik spokojnie się utrzyma. Trzeba wziąć pod uwagę to, że trudno przypuszczać by drugi taki słaby sezon trafił się Stachyrze, który nie dogadywał się z Chomskim i miał do Gdańska daleko. Teraz ma co udowodnić. Szczepaniak to zawsze solidna firma, pewniak. Milik może być odkryciem sezonu, widzę przed nim ciekawą przyszłość, oby tylko był zdrowy. Najwięcej będzie zależało od dwóch Brytyjczyków. Harris jeśli pojedzie tak jak w GKMie, to to wystarczy, Bridger to zagadka, ale jest w odwodzie Czałow, notabene najlepszy zawodnik II Ligi 2013. No i juniorzy. ROW ma tutaj przewagę nad Startem i Lubelskim Węglem. Woryna na którego dmuchają i chuchają może błysnąć, podobno ma papiery na dobrego zawodnika, a swoją szansę będzie chciał wykorzystać Bubel. Czy starczy na czwórkę? Będzie ciężko, ale spadku nie przewiduję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Komentarz usunięty przez użytkownika

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.