Pierwsza liga 2014 - GKM Grudziądz cz. VIII

autor: pawel88 | 2014-01-20, 12:21 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Tak na deser zostawiłem sobie drużynę , której kibicuję czyli - GKM. Z góry przepraszam za ewentualne "nad plusy" dla mojej ekipy,ale wiadomo kazdy patrzy na swoją drużynę przez "lekko rożowe okulary", co jednak nie powinno przesłaniać minusów. Celem drużyny ma być awans, choć co prawda , jeszcze oficjalnie nasz zarząd jasno się nie zdeklarował, choć w wywiadach zawodnicy  mówią "bez ogródek" o co będziemy walczyć.

GKM Grudziądz:

1. Norbert Kościuch
2. Daniel Jeleniewski
3. Daniel Nermark
4. Andriej Karpow/Ales Dryml
5. Sebastian Ułamek
6. Marcin Nowak
7. Mateusz Rujner/Oskar Bober/Patryk Dolny/Mike Trzensiok/P.Malitowski/D.Niedzielski

Główne atuty:

Skład seniorski wydaje się mieć spory potencjał, każdy z tych zawodników jest w stanie zdobywać regularnie ponad 10 pkt. Wybijającymi się postaciami wydają się ściągnięci z ekstraligi - Daniel Nermak oraz Sebastian Ułamek. Transfery obu tych zawodników były sporymi zaskoczeniami dla kibiców z Grudziądza. Pierwszego łączono z klubem z Wrocławia, a drugi miał juz miec ustalone warunki w Gdańsku. Stabilna sytuacja finansowa, ciągle wzrastająca liczba sponsorów oraz duża pomoc miasta, powinny zapewnić dobra wypłacalność klubowi w sezonie 2014.

Do poprawki:

Na pewno można powiedzieć,ze GKM może mieć pewne problemy z składem juniorskim. Niby wybór jest szeroki i juniorzy będą musieli bardzo się starać , by załapać się do składu na mecze ligowe, więc.....miejmy nadzieję,ze to pomoże w podniesieniu ich umiejętności. Dodatkowo kolizje terminów z ekstraligą, mocno ograniczą pole manerwru z korzystania z gości.

Mój typ na lidera:

Sebastian Ułamek

Co Sebastian poprowadzi zespół GKM do upragnionego awansu ?

Po dłuższym namyśle , postawiłem na "najgłośniejsze" nazwisko w talii trenera Kempińskiego. Pomimo widocznemu spadkowi formy, popularny "Colgate" zdecydowanie powinien znaleźć się w czołowej "piątece" zawodników pierwszoligowych. Tym razem postawił jak mówi jego menedżer na stabilny finansowo klub. Myślę,ze przy regularnych wypłatach Seba powinien już tylko skupić się na zdobywaniu punktów dla drużyny. Oczywiście zostaje pytanie na ile "będzie się starał" i jak się przygotuje do sezonu.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
GKM_owiec

dokładnie niech będzie co ma być. " NIEWAŻNE , W KTÓREJ LIDZE GKM - U SIĘ NIE WSTYDZĘ" ;)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Może i tak i jak to się mówi może i już czas na to by być w tej Ekstra lidze - tylko czy nie za dużo tych "może"? Ja mówię tak co ma być niech będzie jeżeli zarząd stwierdził że da radę awansować i utrzymać...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibicGKM

Może i tak i jak to się mówi może i już czas na to by być w tej Ekstra lidze - tylko czy nie za dużo tych "może"? Ja mówię tak co ma być niech będzie jeżeli zarząd stwierdził że da radę awansować i utrzymać klub w EE to moim zdaniem czas najwyższy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

GKM na papierze najmocniejsza drużyna I ligi.Finansowo klub również stoi na wysokim poziomie.Nic tylko zapukać do ekstraligi.Pozdrawiam

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GKM_owiec

Moja wizja składu GKM - u
9 Nermark
10 Karpow
11 Kościuch (C)
12 Dryml
13 Jeleniewski
14 Nowak
15 Niedielski Bober goście ze Sparty
Lider zespołu Daniel Jeleniewski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.