pablosz - lubi

 • pablosz lubi Komentarz

  Pan Wasiek w typowy dla niektórych sposób przytoczył tylko wygodny dla swojej tezy fragment wypowiedzi trenera Kamińskiego - o tym, że Kamyk widział kroki Thomasa już ani mrumru...

 • pablosz lubi Komentarz

  Nie ma sie co oszukiwać sędziowie wypaczyli wynik tego meczu, świadomie czy nie, to już drugorzędna sprawa. Powinno się brać sędziów zza granicy do sędziowania najważniejszych meczów. Tutejsi sie nie sprawdzają.

 • pablosz lubi Komentarz

  Jak to jest, że sędziowie zawsze podejmują niesłuszne decyzje przeciwko klubowi, któremu się kibicuje, a przeciwnicy są zawsze uprzywilejowani. I to niezależnie od kraju i dyscypliny. Zawsze.

 • pablosz lubi Komentarz

  Brawo trener Kamiński! Bardzo wyważona ocena pracy sędziów, co nie zmienia faktu, że gwizdali kiepsko. Nie znaczy to że faworyzowali którykolwiek zespół. Popełnili sporo błędów w ocenie pewnych sytuacji. Mam wrażenie, po równo w obie strony. Żałosne, że popełniali błędy w ocenie prostych błędów technicznych! Np. 1) sytuacja "rzutu sędziowskiego" jeszcze z początku meczu: piłkę trzyma Moldoveanu i Thomas z tym, że ten drugi, nogami i jedną ręką jest poza boiskiem - aut dla Zastalu, 2) odgwizdanie błędu kroków Hrycaniukowi po podręcznikowym obrocie, 3) nie odgwizdanie błędu kroków Thomasowi w ostatniej akcji dogrywki nr 1. Tyle w temacie sędziowania. Nie oceniam gwizdania (lub nie) fauli. Spuszczam zasłonę milczenia, także na ocenę Pana redaktora. Jaki redaktor, taka ocena.

 • pablosz lubi Komentarz

  Mam nadzieje ze 1ligi ta sw trójca tez nie bedzie gwizdac,bo niechce ich widzieć na meczu Asty.Pajace! Ale jako kibic mam chęci oglądania 7meczy.Fajnie sie ogląda najlepsze zespoły w kraju☺

 • pablosz lubi Komentarz

  Thomas popełnił błąd kroków przed tym rzutem, którego sędziowie nie gwiezdneli. Nie ma co mowić o kontrowersji bo rzutu nie powinno sie brać pod uwagę. Sędziowie popełnili wiele błędów, rownież gwizdali z kosmosu faule Stelmetu. Byli beznadziejni i nikt nie ma watpliwości ze dali ciała ale nie ma co mowić ze w któraś ze stron bo równo walili głupoty.

 • pablosz lubi Komentarz

  Dobrze, że chociaż takie artykuły są publikowane. Ci trzej sędziowie niech się zajmą "kulaniem babola" bo tylko do tego sie nadają.

 • pablosz lubi Komentarz

  Dlaczego nikt nie napisze że Thomas wcześniej popełnił błąd kroków? Sędziowie mylili się na korzyść Rosy bo w ostatniej sekundzie 1 dogrywki Bost był ewidentnie faulowany

 • pablosz lubi Komentarz

  Możliwe, ale u nas faktyczny jest brak zainteresowania takim rozwiązaniem wśród klubów i zawodników. Brak możliwości organizowania w tym momencie SGP i SEC oraz podobnych zawodów międzynarodowych dla klubów, na pewno to też odbiłoby się na polskich zawodnikach, którzy w takich zawodach startować by nie mogli. Ale jak mówię to my jesteśmy głównym ośrodkiem tego sportu więc tak czy siak nie przewiduje dłuższego bana i zawieszenia przez FIM'owców w takich zawodach bo po tym czasie można zacząć budować takie zawody samemu, a poza tym to dla nich jest strata największa, choćby dlatego, że to w Polsce najwięcej tego typu zawodów jest organizowanych.

  Co do Karkosika to uciekanie z finału to akurat zły pomysł na wprowadzanie takich innowacji to jedno. Drugie jakby naprawdę chciał coś takiego zrobić to przecież mógł sukcesywnie koalicję klubów i zawodników budować, która by wypowiedziała posłuszeństwo PZMot i założyła spółkę akcyjną PSL s.a. choćby, która by organizowała mistrzostwa o nieco innej nazwie i tyle. Uważam że długo na reakcję i kajanie się ze strony zarówno PZMot jak i FIM'u nie było by trzeba czekać.