Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • JanO napisał/a komentarz do Falubaz Watts Zap 2018 (wideo)

  Najlepsze jak odyniec "atakuje":)

 • JanO napisał/a komentarz do Michałowi Probierzowi podoba się przepis o młodzieżowcu. "Szkolenie kosztem gry w pucharach. I tak tam nie gramy"

  Popieram w 100%!

 • JanO napisał/a komentarz do Nowe informacje ws. Szymańskiego. Transfer do CSKA nie jest pewny

  Szymański jeśli chce odejść to powinien się kierować na Półwysep Apeniński. Liga rosyjska? To nieporozumienie. Szkoda kariery, chyba że dla niego liczą się tylko pieniądze.

 • JanO napisał/a komentarz do Media: Sebastian Szymański blisko CSKA Moskwa. Legia Warszawa może zarobić fortunę

  I co z tego, że Legia dostanie takie pieniądze skoro w Legii potrafią tylko pieniądze marnotrawić. Te wszystkie obietnice, zapowiedzi to puste słowa. Takiego upokorzenia jakie zafundował kibicom ten klub dawno nie było w polskiej piłce nożnej.

 • JanO napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek: Mamy poukładaną piłkę. Problemem są ludzie

  Jeżeli zaczynamy mówić o szkoleniu to spójrzmy jak wyglądają lekcje wychowania fizycznego w szkole. Młodzież chwali się tym, że nie ćwiczy bo ma zwolnienie od lekarza. Kiedyś coś takiego było nie do pomyślenia. Kiedyś na 10 chłopców na podwórku w piłkę grało z 9. Dziś na 10 chłopaków w piłkę gra co najwyżej 2. Młodzież dziś nie jest zainteresowana grą w piłkę. Dla niej liczą się komórki, komputery i gry. Takie mamy czasy. Otyłość wśród młodzieży jest zatrważająca. Dziś młodzież pije różne energetyki, a chipsy je kilogramami. Dlaczego Chorwaci osiągają sukcesy? Po tam jest "bida" i ludzie przez sport chcą się wybić. Jak widzę młodych w Polsce to się ma wrażenie, że wszystko im "wisi". Młodzież dziś nie ma ambicji. Kiedyś uganialiśmy się za piłką na byle jakich klepiskach. Dziś mamy "Orliki", które świecą pustkami. Polską piłkę może uratować tylko szkolenie z prawdziwego zdarzenia. Tylko trzeba mieć jeszcze kogo szkolić. Problemem w Polsce to się staje styl życia młodzieży, która jest zmanierowana i przyzwyczajona do podawania wszystkiego pod gębę. Winę ponoszą również rodzice, którzy nie postępują zdroworozsądkowo tylko mają manię, że ja wiem wszystko najlepiej i mnie się należy. Zero pokory, zero pracowitości, zero ambicji. Z tego mają się brać piłkarze? U Polaków trzeba zmienić mentalność.

 • JanO napisał/a komentarz do Tomasz Jędrzejak nie żyje. Właściciel Stali załamany

  Smutny dzień ...

 • JanO napisał/a komentarz do Krystian Bielik zacznie sezon w Arsenalu. Obrońca w rezerwach U-23

  Jeśli Bielik w tym tempie będzie wchodził do dorosłej piłki to nie czeka go nic dobrego. To bardziej w jego wykonaniu "wyścig" ślimaków. Rzucił się na głęboką wodę i chyba się ... Jego wybór. Mogą sobie razem z Kapustką podać rękę.

 • JanO napisał/a komentarz do EL. LE: Kadra Legii na III rundę. Nie ma Jędrzejczyka, klub go nie chce

  To trochę przypomina sytuację Roberta Lewandowskiego z Bayernu. Zawodnik chce odejść, a włodarze klubu powołując się na podpisany kontrakt do 2021 mówią, że o żadnym odejściu nie ma nawet mowy. W sytuacji Jędrzejczyka jest na odwrót. Jednak to co zamierza robić Legia w stosunku do Artura to mobbing. Tak mi się wydaje, że Artur Jędrzejczyk może poczekać jeszcze trochę z tym co robi Legia w stosunku do niego i po czasie wytoczyć najcięższe działa, czyli skierować sprawę do sądu. Jak "Jędza" będzie zesłany do klubu "kokosa" to może to Legie kosztować dużo więcej pieniążków.

 • JanO napisał/a komentarz do Carlitos zawodzi w Legii, nie strzela bramek. "To wina pomocników"

  Carlitos nie strzela, gdyż więcej siedzi na ławce niż gra na boisku.

 • JanO napisał/a komentarz do El. LM: kibice Legii Warszawa stracili cierpliwość. Frustracja na trybunach

  Tak się kończy polityka sprowadzania "szrotu" z zagranicy.

 • JanO napisał/a komentarz do Mundial 2018. Polska - Senegal: daliśmy się nabrać

  Polacy zagrali jak "ogórki". Przegraliśmy sami ze sobą.

 • JanO napisał/a komentarz do Falubaz - Stal: W Zielonej Górze bez zmiany. Stal Gorzów pany! (relacja)

  Przykro to pisać, ale Falubaz już spadł ...

 • JanO napisał/a komentarz do Radosław Kossakowski: Walka z kibolem to zabawa w kotka i myszkę

  Kara dla Lecha Poznań nie rozwiązuje problemu. Ta kara unaocznia bezradność państwa polskiego. Od 1989 roku, czyli od upadku "komuny" żaden rząd na poważnie nie wziął się za rozwiązanie problemu burd na trybunach. Najłatwiej wziąć zamknąć stadion i udawać, że jak się pogrozi paluszkiem to będzie spokój. Tutaj potrzeba rozwiązań systemowych. Uważam, że trzeba zaostrzyć prawo za przestępstwa na stadionach. Należy karać pseudokibiców długoletnim pobytem w więzieniu. Nawet kary finansowe na nic się zdają, gdyż tymi "kibolami" są najczęściej jakieś "gołodupce" spod budki z piwem i nie mają z czego płacić zasądzonych kar. Nie mają z czego płacić? To niech siedzą w więzieniach. Z drugiej strony jeśli chce się mieć spokój na trybunach należy postępować tak jak zrobił prezes Filipiak na Cracovii. Tam na stadion mogą wchodzić tylko ci, którzy wykupili karnet na całą rundę. Prezes wycofał ze sprzedaży bilety i ma święty spokój. Natomiast tam, gdzie kluby układają się z kibicami mamy to co mamy. To nic, że może przyjdzie kupować w Krakowie manekiny bo frekwencja jest kiepska, ale jest to pewnego rodzaju udana dla klubu konfrontacja tych, którzy chcą przychodzić uczciwie kibicować na stadionie, a między tymi, którzy ciągle powtarzają wyświechtaną, kibicowską sentencję: "Nic o nas bez nas!". Dobre sobie!

 • JanO napisał/a komentarz do Dariusz Mioduski: Sebastian Szymański to będzie najwyższy transfer z ekstraklasy

  Byłoby świetnie jakby stało się tak jak mówi prezes. Tylko ja obawiam się jednego. Ten sezon pokazał, że nóg Szymańskiego i Żurkowskiego nie oszczędzał nikt. Jak oni zostaną w Polsce to - odpukać - prędzej czy później ktoś im połamie nogi i będzie po karierze jednego i drugiego.

 • JanO napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Walka z kibolstwem to obowiązek Bońka (komentarz)

  To co się wczoraj stało w stolicy to konsekwencje chodzenia z kibicami na układy. To jak z małymi dziećmi, które w kółko powtarzają, że już więcej nie będą, a i tak robią swoje. Na finał PP powinno sprzedawać się bilety tak samo jak na mecze reprezentacji. Jak się daje kibicom drużyn po kilka tysięcy biletów to kto do końca wie kto na tym stadionie zasiada? Brak konsekwencji prowadzi do takich patologii. Kibice w kominiarkach nie są stroną do rozmów. Dziwi mnie to, że już dawno temu nie zaostrzono "kursu" względem kibiców. To, że będzie więcej pustych miejsc na stadionie nie ma dziś już żadnego znaczenia. Najważniejsze jest bezpieczeństwo tych, którzy przychodzą na stadiony. Ciekawi mnie jakie są straty na stadionie narodowym? Na ile są wyceniane? Jak bardzo został uszkodzony dach stadionu i telebimy? Ten finał pokazał, że PZPN musi coś zmienić. Tak już finałów PP nie da się organizować. A jak ktoś kiedyś zginie? To co się w tej chwili dzieje to prosta droga do powtórki z Heysel w Brukseli. Czy komuś brakuje wyobraźni?

 • JanO napisał/a komentarz do Wielki triumf Lecha Poznań! Duński dynamit wystrzelił w Krakowie

  Bardzo mnie cieszy debiut i cały mecz Tymoteusza Klupsia. Oby jak najwięcej młodych, zdolnych graczy w naszej ekstraklasie.

 • JanO napisał/a komentarz do Kowalczyk mocno o Legii. "To zespół pieśni i tańca, a Jozak nie jest trenerem"

  Nie wiem czy czas Jozaka już minął, ale fakt pozostaje faktem, że do tej pory nie miał on doświadczenia w prowadzeniu drużyn na takim poziomie. Prezes jest nim zachwycony, ale gra drużyny nie powala na kolana. Ja myślę, że brak mistrzostwa dla Legii tej drużynie wyszedłby tylko na dobre, gdyż mistrzostwo zaciemniłoby "prawdziwy" obraz drużyny. W niej nie ma chemii. Dlaczego co niektórzy zawodnicy "grają" u Nawałki, a w Legii nie? Choć forma pozostawia wiele do życzenia to coś w tym jest. Kucharczyk, który dałby się pokroić za Legię zostaje zdegradowany w dół? Dlaczego w Legii nie ma miejsca dla Wieteski, czy Michalaka, którzy potrafią gdzie indziej całkiem dobrze grać? W takiej formie to Legia będzie miała takie same "puchary" jak w zeszłym roku. Szykuje się kolejny blamaż. Wydaje mi się, że trener Jozak miał już na tyle dużo czasu, by jakiś swój styl odcisnąć na tej drużynie. Jednak czy to w ogóle będzie możliwe? ZBOWID Europy na pewno nie podbije. Średnia wieku tej drużyny jest za wysoka. Legia to nie jest korporacja tylko jest to żywy organizm. Ja w tym sezonie mam o wiele więcej szacunku dla innych drużyn, które są młode, żądne krwi, takie jak Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin, czy nawet Wisła Płock. Mam nadzieję, że Jagiellonia utrze nosa Legii Warszawa. Legia to jest drużyna bez stylu, bez klasy, bez tożsamości.

 • JanO napisał/a komentarz do Jacek Magiera: Zawaliliśmy

  Trener nie okazał się niestety cudotwórcą. Nie wiem czy jego dymisja coś zmieni? Chyba nie. Nie tędy droga. Dotychczasowa polityka transferowa klubu okazała się totalnym niewypałem. Nie da się dobrze grać sprowadzając do klubu zawodników, których trzeba pół roku odbudowywać. Legia potrzebuje rewolucji. Potrzeba świeżej krwi. Starym należy jak najszybciej podziękować. Nikt z drużyny Legii nie zasługuje na powołanie do drużyny Nawałki. Jeśli takowe będą to tylko będzie to świadczyć o słabości reprezentacji, bo żadne sztuczne rankingi tego nie zmienią. Niech Legia jak najszybciej inwestuje w akademię. Niech Legia idzie drogą Ajaksu. Trzeba stawiać na młodych nawet kosztem braku mistrzostwa Polski. Więcej na tym Legia zyska niż straci. W polskie kluby za mało pompuje się kasy, dlatego wyniku na arenie międzynarodowej nie ma i nie będzie. Lepiej szkolić, gdyż na sprzedaży młodych i zdolnych zarobi się więcej niż na grze ze starymi repami w rundach wstępnych pucharów.

 • JanO napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Jacek Magiera walczy o posadę? Tak być powinno (felieton)

  Legia jest beznadziejnie słaba i nigdzie nie awansuje. Wyniki reprezentacji przesłaniają prawdziwy stan polskiej piłki, a on jest dramatycznie słaby. Legia wyprzedała najlepszych zawodników nie sprowadzając nikogo sensownego. Zamiast stawiać na młodzież sprowadza się jakiś "szrot" z zachodu. Dlaczego Ajax Amsterdam nie boi się stawiać na młodych, a w Polsce trzeba sprowadzać na siłę Słowaków, czy Hiszpanów? Polska piłka jest bez głowy. Jestem strasznie rozczarowany. Nie tego się spodziewałem. To jest dno na maksa.

 • JanO napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  U siebie nie wygrali, a na wyjeździe wygrają? To koniec pucharów.

 • JanO napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co za wstyd .....

 • JanO napisał/a komentarz do Puchar Polski: klęska Lecha Poznań! Maciej Skorża obudził Pogoń Szczecin

  Coś mi się wydaje, że Bjelica nie ma co już liczyć u kibiców na taryfę ulgową. Chyba czyjaś głowa "poleci".

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.