Janusz Klekot - lubi

 • Janusz Klekot lubi Komentarz

  Oj chciałbym młodego Drabika w Rzeszowie,to będzie kiedyś liczący się w światowym speedway-u żużlowiec,ojciec go dobrze prowadzi i bez dwóch zdań wymieniłbym go za Krystiana Rempałę.

 • Janusz Klekot lubi Komentarz

  Andzia to odszedł tylko dlatego że przychodził do pracy, czyt. klubu pijany

 • Janusz Klekot lubi Komentarz

  Dajcie mu jeszcze milion na motory.

 • Janusz Klekot lubi Komentarz

  Znając tego zawodnika nie wydaje mi się, żeby był on gotowy do poświęceń.

 • Janusz Klekot lubi Komentarz

  Ale to krętacze!

 • Janusz Klekot lubi Komentarz

  Problem w Częstochowie jest poważny. Ktoś go musi rozwiązać. Nie zapominajcie, że na treningach, nie pokazał się również Szombierski i ostatnio Walasek. Wodzenie kibiców za nos błędnymi informacjami, może skończyć się tragicznie. Należy pamiętać również, że zadłużenie klubu wzrośnie zaraz po pierwszym meczu, który jest na wyjeździe. Nie będzie wpływów z biletów, a za punkty trzeba zapłacić. Nie będzie za punkty, będzie większy problem z zawodnikami. Takie błędne koło. Dodatkowo jak dostaniemy w ucho na pierwszych zawodach (oby nie), to kibice przestaną przychodzić na stadion. Z tym trzeba coś zrobić. W spółce nie ma nikogo, kto był kiedykolwiek związany z żużlem. Tego się nie da nauczyć w rok, dwa. No chyba, że prowadzimy drużynę w drugiej lidze. Jak sama nazwa wskazuje ekstraliga, więc trzeba być na poziomie ekstra. Czy w Częstochowie jest poziom prowadzenia klubu ekstra? Odpowiedzcie sobie sami. Nie uważam też, że za obecną sytuację odpowiedzialny jest Sukiennik. Dla niego to czapki z głów, że tyle czasu dawał pieniądze. Winię za wszystko zarząd i menażera. To oni mają największy wpływ na to w którym kierunku poszedł klub. Z kim podpisano kontrakty (Dymek). Kto zaproponował nieosiągalne pieniądze na jesień zawodnikom (Kowalski, Mizgalski). Dla czego nie ma sponsora tytularnego (Mizgalski). Dlaczego podaje się błędne informacje kibicom odnośnie Emila i obecności zawodników na sparingach (Mizgalski, Dymek). Tak więc panowie proponuje zabrać się samemu do roboty, a nie szukać winnych dokoła. I powtarzam - Sukiennikowi to możemy podziękować za tyle kasy ile już włożył do Włókniarza. On swoje zrobił i oby nie skończyło się jak w Toruniu z Karkosikiem, że facet poinformuje wszystkich, że się z żużla wycofuje.

 • Janusz Klekot lubi Komentarz

  hehe Pan mizgalski (celowo z malej litery - brak szacunku dla takich ludzi) wybiela sie teraz ze to w sumie nie jego wina. Dla mnie to skonczony czlowiek po tym co pokazal jakim jest wielkim kombinatorem i jak wyzyskuje ludzi.
  Teraz raptem mily dla Emila!!!!
  WSTYD WSTYD WSTYD - sam sobie wystawia wizytowke

 • Janusz Klekot lubi Komentarz

  Więcej Ci powiem;ja byłem przy rozmowach Emila z Irkiem Kwiecinskim:)) to było pewne od września,ze Emil w Krośnie;)

 • Janusz Klekot lubi Komentarz

  Inaczej bym tego nie ujął :)

 • Janusz Klekot lubi Nicki Pedersen wróci na Grand Prix w Pradze? Ma w tym pomóc specjalna opaska (wideo)