Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Henryk Kubicki

  Polacy w tym meczu okazali się patałachami. Każde niemal podanie trafiało do Ukraińców i to oni wykorzystywali w swojej taktyce tylko celność im zawodziła. Natomiast dwa przypadki udało sie Polakom wykorzystać. Tomaszewski widzi to co widzi ale brak mu trzeżwego spojżenia na sytuację.Podsumowuję, Polacy to druga liga.

 • Henryk Kubicki

  Lech Poznań przegrał nie dlatego że był słabszą drużyną tylko kazde podanie zamiast do swojego do przeciwnika wpadało i to przeciwnik dlatego miał przewagę. Grali jedni i drudzy bardzo słabo.

 • Henryk Kubicki

  Tomaszewski zacznij grać w bilarda czy szachy. Piłka nożna jest za poważna.

 • Henryk Kubicki

  Mecz z Włochami.
  Polacy zachwycili niecelnością podań.wyrzucaniem piłki byle dalej.Liczyłem że dwaj obrońcy znów powtórzą bylejakie podanie piłki jeden do drugiego z którego wykorzystali Finowie by zdobyć bramkę.
  Trener i selekcjoner kadry ma wiele do zrobienia by ten zespół doprowadzić do klasy z minionych lat. Ale kto wtej kadrze ma grać gdy na meczach ligowych ci sami zawodnicy grają jak fajtłapy.

 • Henryk Kubicki

  Kadra Polski pokazała sposób w jaki można przegrać z najsłabszą drużyną w Europie ,no moze tylko z Finlandią udało się wygrać.
  nonszalancja brak celnych podań i opużnianie gry w ataku to wady naszego zespołu.Dominuje bylejakość i nie mamy się z czego cieszyć.A słyszałem głosy euforii ; wygraliśmy 5 : 1.Czy to wielka chwała ?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.