Dziki ŻUŻEL W DZIKIM KRAJU

autor: użytkownik usunął konto | 2016-07-03, 08:56 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
22 maja 2016 roku podczas 2 biegu w meczu między ROW Rybnik a Unią Tarnów ŚP Krystian Rempała upadał na tor wyniku zderzenia z wypuszczonym przez Kacpra Worynę motocyklem uderzając o tor nie osłoniętą głową (przed upadkiem spadł mu kask z głowy).Po wypadku pozostając w stanie krytycznym zmarł w szpitalu w Jastrzębi-Zdroju  28 maja 2016 roku .Jeszcze przed śmiercią Krystina prezes ROW pan Mrozek poprośił ojca Krystiana pana Jacka Rempałę o publiczne wsparcie pana Kacpra Woryny ze względu na jego "fatalny" stan psychiczny (myśli samobójcze) .Pan Jacek Rempała mimo iż jego syn walczył o życie spełnił poroźbę pana Mrozka i opublikował oswiadczenie w tej sprawie .Po tem okazało się że pan Woryna wystartował w zawodach ligowych za granicą mimo "fatalnego stanu psychicznego" w czasie pogrzebu ŚP Krystiana brał udział w treningu swojej drużyny w Rybniku te fakty świadczą o tym że niestety niektórzy ludzie nie nadają się do tego sportu bo ja uważam że uprawiając tak niebezpieczny sport jakim jest żużel trzeba mieć odrobinę Empatii i HONORU a co wy na ten temat myślicie zapraszam do dyskusji .
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Sellex

Dlatego też empatii i kultury nie masz...bo nie wiesz co to znaczy!..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Bzdury. Po cmentarzu nie jeździł, ceremonii nie zakłócał więc niech pamięć kolegi czci w taki sposób jaki uważa za stosowny. Mi to zupełnie nie przeszkadza. Oczywiście zaraz się dowiem (pewnie od kogoś...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JAN CYGAN KRECZMAN

MIMO ZE JESTES CHORY NA GLOWE MUSZE CI PRZYZNAC RACJE.
WORYNA SPOWODOWAL UPADEK STALO TO CO SIE STALO I NAWET NA POGRZEB NIE POJECHAL ! WIDAC ZE TO CWANIAK NAD CWANIAKAMI !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
użytkownik usunoł konto

Bzdury. Po cmentarzu nie jeździł, ceremonii nie zakłócał więc niech pamięć kolegi czci w taki sposób jaki uważa za stosowny. Mi to zupełnie nie przeszkadza. Oczywiście zaraz się dowiem (pewnie od kogoś z Tarnowa) że ja też nie mam empatii i honoru bo nie potępiłem zachowania Woryny, ale w dupie mam takie opinie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)

ostatnia odpowiedź: 4 lipca 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.