Znowu mam przeczucie :D
    No będzie 4-3 dla Stelmetu :D
    Nie inaczej ! :D
    DMP 2014 !!!

• Valdi_ZG lubi Stelmet uciekł spod gilotyny! Zielonogórzanie wygrali z PGE Turowem!

Mozecie tylko miec nadzieje. Jezeli sedziowanie bedzie FAIR to ZASTAL bedzie mistrzem!

Nieprawdopodobne, że piszesz tak rozsądnie. Nie mogę w to uwierzyć !!!! I te przeprosiny - super..., jak to można nabrać pokory. Fajnie,że potrafisz. Pozdrawiam :)))

NIE MOGĘ UWIERZYĆ W TO CO SIĘ STAŁO. DOSTALIŚMY TAKIE BĘCKI ŻE SZOK.STELMET TWORZYŁ DZISIAJ DRUŻYNĘ WALCZYLI JAK LWY,MOI JAK ROZLENIWIONE TŁUSTE KOTY SYJAMSKIE. NIE MOŻNA WYGRAĆ MECZU NIE TRAFIAJĄC TYLU RZUTÓW WOLNYCH,KWARTA PO KWARCIE BYŁO JUŻ TYLKO GORZEJ,PRINCE STRZELIŁ FOCHA, BYŁ OBOK MECZU PO PROSTU DRAMAT.GRALIŚMY JAK TRAMPKARZE PRZECIWKO SENIOROM.TAK CWANO MĄDREJ GRY, GRATULUJE CHŁOPAKOM ZE STELMETU.ZNOWU NIE MOGLIŚMY PORADZIĆ SOBIE ZE STREFĄ,A PRZY SZYBKIEJ KONTRZE NASTĘPOWAŁ SZYBKI FAUL. GDZIE Z LINI RZUTÓW WOLNYCH W NASZYM WYKONANIU KATASTROFA.STELMET ODROBIŁ DZISIAJ LEKCJE ZASŁUŻENIE WYGRAŁ,OBY JUŻ NIGDY NIE PRZYTRAFIŁ SIĘ NAM TAK SŁABY MECZ.TEMPERATURA NA HALI DLA OBYDWÓCH DRUŻYN BYŁA TAKA SAMA 50.ST.CELSJUSZA.SPOKÓJ PSYCHICZNY .DZISIAJ BYŁ PO STRONIE STELMETU, CHOCIAŻ KIBICE Z ZIELONEJ GÓRY PRZEZ CAŁY MECZ SKANDOWALI ZASTAL-ZASTAL.DO ZOBACZENIA NA HALI STELMETU JEST 3;2 GRAMY DALEJ, DLA KOSZYKÓWKI MYŚLĘ ŻE TO DOBRZE, Z MOJEJ STRONY MUSZE PRZEPROSIĆ I BYĆ JESZCZE BARDZIEJ CIERPLIWY, MYŚLAŁEM ŻE TO JUŻ DZISIAJ BĘDZIEMY ŚWIĘTOWAĆ PIERWSZE MISTRZOSTWO W HISTORII NASZEGO KLUBU.NIE WYSZŁO.JESTEŚCIE DALEJ W GRZE. POZDRAWIAM

Po meczu:Mihailo Uvalin: Przepraszam, że popsuliśmy wam imprezę

• Valdi_ZG lubi Zdjęcia z kokpitu

• Valdi_ZG lubi zdjęcie: Feta w zgorzelcu!Późnymi godzinami :D

Czasem 3 faule w nie w tą stronę to różnica 12 punktów. I znalazłoby się tego od groma i ciut ciut. Pokazałem Ci - 4 flopy samej Princessy to już 2 techniki :P a co za tym idzie od 0 do 10 punktów.

Po pierwszym meczy nie narzekaliście.Nagle wam się przypomniało, że sędziowie są słabi buahahahahah!Zapewne w tym meczu sedziowie mylili się wyłącznie na naszą korzyść!!!!!!!!!!!!!!

Graty dla Turowa, brawa dla Stelmetu. Szkoda, że przyszło przegrać z zespołem w którym wiedzie prym największy błazen naszej ligi. Ewenement na skalę światową: po ostrzeżeniu można jeszcze 5 razy udawać ciężko rannego bezkarnie. Mam nadzieję, że sędziowie zobaczą powtórkę meczu i jako inteligentni goście wyciągną wnioski na przyszłość. Bo w spisek na razie nie wierzę.

Prince 38 minut,Dylu 37,Kulig 33.Ciekawe jak chłopaki dadzą rade w sobotę:)Chyba, że polecieli odrazu do ambulatorium :D Tyle czasu grali i bez oznak zmęczenia :)

Nadszedł finał, znowu cacy, Stelmet kontra Turowiacy.

Pierwsza bitwa znów w kurniku, tam jak zwykle wiele krzyku.