Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tedek2 napisał/a komentarz do Śmiali się z Polaka. No to im pokazał. Został legendą za życia!

  @G77: Masz rację jest to fakt bezsporny, nawet Lewy przyznał to przy okazji wywiadu po zdobyciu kolejnej nagrody króla strzelców mówiąc " drużyna bez napastnika może istnieć, napastnik bez drużyny nigdy". Przykładem tego może być MC Guardioli.

 • Tedek2 napisał/a komentarz do Polska legenda ocenia słowa Pawła Fajdka. "Skończmy z fikcją"

  Panie Wszoła ! Wszystkie plebiscyty obojętnie jak się nazywają a w których wybierają kibice są plebiscytami popularności. Mówi Pan że złotego medalistę olimpijskiego uznaje cały świat za jego osiągnięcie, a Lewandowskiego nie bo nie wygrał Złotej Piłki. Przepraszam bardzo a Messi w tym roku wygrał bo był najlepszy czy dlatego że jest najpopularniejszy? Dziwi mnie to że zachowujecie się tak jak w tym "dziecięcym" powiedzeniu o sroczce co swój ogonek chwali. Nie kontestujcie niczyich zwycięstw, bo wyborcami są kibice. Oni jedyni mają prawo do własnych ocen.Te wszystkie sytuacje które Pan przytacza właśnie o tym świadczą. Najdobitniej pokazuje to też plebiscyt w Dubaju. Najlepszego wybrali zawodnicy trenerzy i kibice, ale już sami kibice wskazali na Lewandowskiego. Czy świat się zawalił nie traktujmy to jako zabawę bo tak to wygląda. A propos Pani Włodarczyk, po ogłoszeniu wyniku zachowała się jak prawdziwa mistrzyni.

 • Tedek2 napisał/a komentarz do Legenda grzmi! "Ograbili Lewandowskiego"

  @veliciraptor: Panowie, przecież Lewandowski sam przyznał, odbierając jedną z nagród, że napastnik bez drużyny nic nie znaczy, natomiast drużyna beż napastnika może istnieć. Choć w części tej wypowiedzi myślę jak Ty negatywne oceny Lewandowskiego tylko z tego powodu że grają na niego, jest złośliwością lub nieznajomością zasad nowoczesnego futbolu. Guardiola w pewnych meczach ustawia drużynę bez typowego napastnika i potrafią mecz wygrać. Ale że jest to sytuacja awaryjna świadczy fakt że zabiegają o topowego napastnika. Świadczą o tym pogłoski jakoby mieli w planie zakup Haalanda. Pytam więc po co.

 • Tedek2 napisał/a komentarz do Legenda grzmi! "Ograbili Lewandowskiego"

  @wrobel2324: No nie wiem jak określić Twoją opinię. Słowa " Bayern gra na niego " nie są całą prawdą. Policz ile bramek zdobył Gnabry, Coman czy Mueller, nie wspomnę o innych nawet obrońca Suele też coś zaliczył. Nie masz racji liczy się d r u ż y n a !!. Kto na kogo gra wynika z taktyki. Dobrze bedzie jeśli jeszcze raz przeczytasz powyższy wywiad Grzegorza Laty, ale proszę Cię zrób chociaż to dokładnie ze zrozumieniem.

 • Tedek2 napisał/a komentarz do Oby to nie była prawda. Jerzy Dudek zdradza kulisy głosowania w Złotej Piłce

  Legionowiak 3.0 : Człowieku opanuj się wiesz chyba co grozi za rozpowszechnianie niesprawdzonych informacji? Czy był wyrok Lewy został osądzony? Twoja frustracja może wynikać nie ze znajomości sportu, raczej z jakiejś ułomności. Nie chcę tego określać dosadniej by nie zbliżać się nawet do twojego poziomu. Jak może udało ci się zauważyć, choć bardzo w to wątpię, niektóre wyrazy piszę z małej litery, nie napinaj się celowo, by pokazać chociaż tym, za kogo cię uważam.

 • Tedek2 napisał/a komentarz do "Najgłupszy ruch w karierze". Lewandowski skrytykowany

  @Dość magistra Lewandowskiego: Ależ ciekawy komentarz, potwierdzający chyba wbrew intencją " Dość magistra Lewandowskiego" obecny stan naszej reprezentacji i znaczenie w niej Lewandowskiego. Czyli co Lewy ma w marcu wygrać baraże sam? A drużyna Panie " Dość magistra Lewandowskiego" drużyna, nie ma skazy? Nie ma już nic do zmazania jest ok tylko Lewandowski się zbłaznił a drużyna cacy? Radzę ruszyć głową od czasu do czasu, brakło trzech najstarszych zawodników w drużynie, takich dla których mogą to być ostatnie mistrzostwa i co się okazuje niech Pan Panie " Dość magistra Lewandowskiego" odpowie mamy reprezentacje na poziomie czy atrapę?

 • Tedek2 napisał/a komentarz do "Najgłupszy ruch w karierze". Lewandowski skrytykowany

  Panie Kręcina jakże łatwo wskazywać cudze skazy. Pan jako były znaczący działacz PZPN nie ma sobie nic do zarzucenia? Pan jesteś czysty? Lewy przynajmniej pokazał jaki jest obecnie stan naszej reprezentacji, może nie było to zamierzone ale efekt jest widoczny. Sadzisz Pan, że mogliśmy grając u siebie wygrać z Macedonią lub o ironio z Austrią? A może gralibyśmy z Włochami i co wtedy? Zna Pan takie powiedzenie mowa jest srebrem a milczenie złotem? Radzę Panu o tym pomyśleć a nie strzępić jęzorem.

 • Tedek2 napisał/a komentarz do Te słowa mogą zaskoczyć. Legenda polskiej piłki mówi o "obiektywnym wyniku"

  @Legionowiak 3.0: A ja naiwny myślałem że wynik robi nie sam napastnik tylko drużyna i napastnik. Pan Lubański osiągał sukcesy też niesamowite tyle tylko że parędziesiąt lat temu. W owym czasie był inny futbol, inna opieka medyczna nad zawodnikami i wiele jeszcze ważnych rzeczy takich jak choćby odżywianie i higieniczny tryb życia itp. ale miał za sobą drużynę. Ten aspekt jest bardzo ważny, drużyna i fantastycznie uzdolniony inteligentny Lubański, to jest to. Przepraszam a Messi sam atakował sam bronił i sam sobie pomagał, to jakiś absurd.I ostatnie dwie sprawy w regulaminie złotej piłki jest jasno określone za jaki okres jest ona przyznawana, ale jest jeszcze paragraf wytrych i za dotychczasowe osiągnięcia, po co on jest jak myślisz? Ostatnia sprawa Lewandowski kiedyś przy odbiorze jednej z nagród powiedział bardzo mądre zdania, drużyna może istnieć bez napastnika, napastnik bez drużyny nigdy. Tej zasadzie hołduje Guardiola u niego nie funkcjonuje typowy napastnik i co grają jakoś.

 • Tedek2 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Już nie da się tego czytać. Jak ma być dobrze w naszej piłce jak decydujący głos o tej sprawie mają tacy"eksperci". Pytam więc jeszcze raz w jakim miejscu jest nasza reprezentacja, nie interesuje mnie gdzie był Lewus, Glik i inni w czasie ostatniego meczu. Pytam gdzie są zmiennicy, po tylu latach "sukcesów", nie ma kim zastąpić kilku w nieodległym czasie emerytów. Nowy prezes ma o czym myśleć tylko że trzeba najszybciej jak się da wprowadzić zmiany w szkoleniu. Żeby już nigdy takie nasze uzdolnione dzieci jak bracia Żukowie nie musieli edukacji piłkarskiej pobierać w innych krajach. Skończcie wreszcie napędzać"dziennikarzom za bzdurne teksty kasy za wierszówki

 • Tedek2 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nareszcie!!! Pisałem już parę komentarzy na temat "afery" absencji Lewego gdzie pseudo eksperci dziennikarze zajmowali się bzdetami a nie tym co w przegranym meczu z Węgrami wynikło. Nareszcie poważny w/g mnie raczej raport o stanie niż artykuł. Bardzo autorowi dziękuję że mam nadzieję uda się mu skierować uwagę "ekspertów" i " dziennikarzy" w stronę gdzie działania są niezbędne i nie cierpiące zwłoki

 • Tedek2 napisał/a komentarz do Włodzimierz Lubański krytykuje Roberta Lewandowskiego! "Nie jest to dla mnie żadne tłumaczenie"

  Nie dziwię się dziennikarzom, że zamiast zająć się przegranym meczem reprezentacji, w haniebny sposób z osłabionymi Węgrami zajmują się drugorzędną w/g mnie sprawą, bo mają wreszcie dobry temat na dorobienie paru groszy za wierszówki. Nie spodziewałem się natomiast takich słów po ikonie naszej piłki Panu Lubańskim. Jeżeli Pana wiedza jest wiarygodna i pochodzi z pewnego zródła na temat rzeczywistych powodów absencji Lewego to właśnie Pan powinien się z nią publicznie podzielić. Jeśli natomiast opiera Pan swą wiedzę na ten temat z niepewnego zródła lub w co nie chce mi się wierzyć tylko z mediów to jest tylko dwie możliwości albo jest Pan łatwowierny albo zabiera Pan głos bo wypada. O innych możliwościach nawet nie śmie pomyśleć.

 • Tedek2 napisał/a komentarz do Boniek zdradził, jakiego zachowania u Lewandowskiego sobie nie wyobraża

  @Endip: Gdzie jest mój komentarz ? Przed chwilą go napisałem

 • Tedek2 napisał/a komentarz do Boniek zdradził, jakiego zachowania u Lewandowskiego sobie nie wyobraża

  @Endip:
  "Mam nadzieje, że znajdzie się trener, który zrezygnuje z jego usług i wreszcie stworzy reprezentację, która godnie będzie reprezentować 40-milionowy naród"
  Ciekawy jestem czy rozumiesz to o czym piszesz. Przytoczę Ci słowa dobijaka gwiazdę '" to wstyd że w 40-milionowym narodzie nie można stworzyć wartościowych zmienników na ważnych pozycjach" to nie jest cytat ale taki był sens wypowiedzi, jakie mamy szkolenie każdy widzi. Co który wybijający się zawodnik w naszej lidze emigruje za chlebem na zachód i na ogół grzeje ławę, podczas gdy w naszej reprezentacji uchodzi za gwiazdę. Chcesz przykładów Proszę bardzo, Piątek, Puchacz, Jóżwiak, inni grają od czasu do czasu. Wypowiedzi ich trenerów jednoznacznie potwierdzają braki naszych asów w technice, ogólnym wyszkoleniu. O czym Ty myślisz. Trzeba do dna zreformować szkolenie począwszy od dzieci. Dlaczego nasze uzdolnione dzieci a daję słowo że takich nie brak grają w zagranicznych szkółkach piłkarskich przykład Żukowie. Można znależć więcej przykładów. W/g mnie tu tkwi zasadniczy problem. Dopóki ekspertami będą leśne dziadki którzy byli wspaniali ale paręnaście lub parędziesiąt lat temu nic się nie zmieni

 • Tedek2 napisał/a komentarz do Fatalne wieści! Podstawowy zawodnik kadry nie zagra w barażach o MŚ

  Sądzę że te katastroficzne opinie "ekspertów" powodują zakłamanie obecnego stanu naszej reprezentacji.Nawet w przypadku zakwalifikowania się do mistrzostw proszę wskazać mi chociaż jedną drużynę z którą możemy wygrać bez problemów, chociaż jedną. Sousa i potwierdził to Lewy w swojej wypowiedzi, na dzień dzisiejszy nie ma sensownego programu szkolenia młodzieży. Efekt tzw filary reprezentacji mają po trzydziestce, kilku dobiega tego wieku a co za plecami? Pokazali to Węgrzy. Czy nikt z tych "ekspertów" tego nie widzi? Albo są niekompetentni albo mają interes by pompować balonik o możliwych sukcesach drużyny gdyby Sousa i Lewy zadziałali inaczej. Takie działania i opinie "ekspertów" obrażają inteligencję kibiców. Chociaż niektórzy z nich widać uwiedzeni opiniami tych pierwszych widzą naszą drużynę w zupełnie innym świetle.

 • Tedek2 napisał/a komentarz do Bundesliga. Robert Lewandowski z kolejnym rekordem. Pobił osiągnięcie Gerda Muellera

  @Omen Nomen: Jeśli byś znał przepisy niemieckie na temat kwarantanny to bys tego nie pisał.

 • Tedek2 napisał/a komentarz do Sprawa Lewandowski vs Kucharski: są nowe ustalenia. Menedżer mówi o 15 mln zł

  Ja już tego nie czytam . Dziwne jest zachowanie pana Kucharskiego. Jezeli czuje się okradziony to kieruję sprawę do sądu czy to w Polsce czy nawet w Niemczech /jest taka możliwość/ i czekam na rozstrzygnięcie.Przecież już dziś wiadomo że sprawy toczą się w sądzie rozpatrują to też inne służby więc normalny człowiek nie pieniacz czekałby na rozstrzygnięcie. Uruchamianie przed wynikiem sądu mediów i to w Niemczech wygląda mi na klasyczną zemstę by nie nazwać tego próbą wykończenia byłego kolegi. Jest też i druga możliwość Kucharski ma kłopoty jak wielu w branży wie że jego możliwości jako menedżera są ograniczone i chce o sobie przypomnieć za wszelką cenę. Czy słusznie czas pokaże.

 • Tedek2 napisał/a komentarz do Bundesliga. Bayern - Lipsk. "Był niezwykle niepozorny". Fatalne noty Roberta Lewandowskiego

  Zastanawia mnie coś innego. Zauważyłem że po przerwie na odpoczynek Neuer, Goretzka i Lewandowski byli najsłabszym punktem drużyny. Może dobrze byłoby pozwolić im grać co mecz ale nie w pełnym wymiarze czasowym? Nie jestem fachowcem ale wydaje się że cała trójka została wytrącona z tzw rytmu meczowego.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.