Jerzy Budrys - komentarze - strona 2

 • Jerzy Budrys napisał/a komentarz do Kwalifikacje w Engelbergu

  ale wałki robią belka podniesiona o 2 szceble ale nie odejmujew punktów??? dlaczego?? jak było 17 na 0???

 • Jerzy Budrys napisał/a komentarz do Niemieckie media podzielone ws. występu Lewandowskiego. Kibice także

  @Legionowiak 3.0: to macie dużo wspołnego bo twój mózg sklada sie tylko z samego drewna ,imbecylu !!!

 • Jerzy Budrys napisał/a komentarz do Niemcy zaniepokojeni. Przyjrzyj się zachowaniu "Lewego"

  @franekbra: aż milo czytać adekwatne komentarze--szlag mnie trafia jak w czasie meczu pełno trolli i gnojkow wyżywa sie na Lewym na czacie -i to jak bezczelnie i podle go wyzywając nawet meczu nie widząc na oczy!!!!!!!bo inaczej by widzieli że mlode niemieckie wilki graja na siebie i pod siebie*sekując Lewego i Mullera--a to nie są i nigdy nie beda koledzy Lewego ew partnerzy na boisku bo są przeambitni i b egoistyczni

 • Jerzy Budrys napisał/a komentarz do Niemcy zaniepokojeni. Przyjrzyj się zachowaniu "Lewego"

  @Katon el Gordo: masz b dużo racji --tylko nie nazywal bym kolegami tej trójki , plus Musiala--wszyscy oni weszli w stare buty Riberiego i Robena !!! TERAZ TYLKO MY - To żadna tajemnica że Lewy zaczyna być sekowany w Bayernie-ze starego dobrego Bayernu zostało !!! tylko 3: Neuer ,Muller i Lewy POZOSTALI WALCZA O TRON DLA SIEBIE --też chca miec pewne miejsce ,dobre /czyli wysokie kontrakty/a nacja Niemiecka zawziecie walczy o Kadre i już drażni ich niemal 10 -letnia dominacja Lewego i ew nagrody indywidualne !! ponadto tak jak piszesz --ostatnio jest często poirytowany i ma powody --2 lata temu przegrał NIEUCZCIWIE ZŁOTEGO BUTA -bo Włosi go mu ukradli-- tak manewrowano z meczami by Włoska liga skończyła póżniej niż Niemiecka -był moment że grali co 3 dni na koniec .Immobile zostały zaliczone 3 samobójcze/ewidentnie/ bramki/nawet Juwentus skladał protest bo w grze był jeszcze Ronaldo -w 2 meczach sie zaciąl to wycofali protest aby lepiej Wloch a nie jaki Polaczyna wygrał ! kuriozalne karne ,raz szarpal sie z kolega z drużyny przecieć o piłke na karnego /karnych strzelił często z kapelusza aż 17--Lewy tylko 8 . i na dodatek te 4 mecze wiecej /bo wieksza liga / na koniec sezonu Ugotowały Lewego -FF ZAWIESIŁ Z. PIŁKE BOZIA WIE DLACZEGO -to by mogło konia zabić a Lewy to przetrwał i nadal daje rade -na złość przedewszystkim Polskim krytykantom ,a są ich tysiace-- tylko dlaczego???????

 • Jerzy Budrys napisał/a komentarz do Wymowna reakcja Lewandowskiego po meczu. Wszystko nagrały kamery

  adekwatna reakcja !!! banda mlodych wików -Coman ,Musiala ,Gnabry i Sane ale takze Tolisso czy Davies robia wszystko by nie widzieć i nie podawać do Lewego ,nawet kosztem przegranej zespołu vide 1 połowa meczu !!!!Egoistyczne granie czasem daje indywidualne efekty ale tylko czasem !!! dla nich liczy sie tylko ich gra i zwiekszenie kontraktu --a czy w Bayernie czy gdzie indziej to juz bez znaczenia--tak psuja poprzednie uklady i ustalenia !!

 • Jerzy Budrys napisał/a komentarz do Bayern Monachium - 1.FSV Mainz 05

  qq jak na dłoni widac !!! wola przegrać niż podać Lewemu !!!!!!!!

 • Jerzy Budrys napisał/a komentarz do Bayern Monachium - 1.FSV Mainz 05

  ciag dalszy gry obok Lewandowskiego---już sie nawet z tym Coman ,Musiala ,Sane i Gnabry nie kryja !!!!!!NIE OBCHODZI ICH REZULTAT DRUŻYNY -NAJPIERW JEST EGOIZM I DBANIE O SWOJE INTERESY Bo nie ma Kimicha Goretzki to graja pod siebie Toliso jest bezradny To jest przerażajace że nie reaguje Nagelsman -a mlode wilki chcą za wszelką cene rządzić w Bayernie , nie ważne za jaka cene !!!!!Lewy popwinien zmienić klub jak naj szybciej !!!

 • Jerzy Budrys napisał/a komentarz do Szczęśliwe miejsce dla Polaków. Kolejna szansa na przełamanie

  komedia !! kurwizja w czasie skoków Panów BEDZIE NADAWAĆ SKOKI PAŃ Z VIKERSUND TZW 3 LIGA --JAKIM TRZEBA BYĆ SSSS,.......,,NEM BY TAK ROBIĆ ??????

 • Jerzy Budrys napisał/a komentarz do "Dobrze to maskowali". Eksperci komentują szokującą decyzję Świątek

  @JAROLAWA: BRAWO TO OCZYWISTE -tylko matoł tego nie zrozumie !!!

 • Jerzy Budrys napisał/a komentarz do "Dobrze to maskowali". Eksperci komentują szokującą decyzję Świątek

  tylko pseudo eksperci moga to uznać szokiem !!!! po prostu zakres umiejetnośći i motywaci u trenera sie wyczerpał !!!! Tylko zmiana trenera daje sznse na wyplenienie zlych nawyków Igi i ustabilizowanie formy na wysokim /a może b wysokim poziomie / CHYBA WSZYSCY TEGO CHCA A NAJBARDZIEJ IGA !!!!!