Andruszko - lubi

 • Andruszko lubi Komentarz

  Jako, że Izraelici to lud koczowniczy, który w XIII wieku p. N. erą osiedlił się w Kanaanie trudno mi sobie wyobrazić by Polacy mogli z nimi grać w tym czasie ;-)

 • Andruszko lubi Komentarz

  Pogoniono Żyda ...

 • Andruszko lubi Komentarz

  Więcej ludzi w skali świata ogląda ampfutbol niż żużelel ahahah

 • Andruszko lubi Komentarz

  Pogonimy Anglików! Kiedy jak nie teraz! Ale bez Szczęsnego, Krychowiaka, Puchacza i Bereszyńskiego.

 • Andruszko lubi Komentarz

  Przed nami już tylko walka o 2 miejsce w grupie i gra w barażach!

 • Andruszko lubi Komentarz

  jak niesie plotka pies nie lubi kotka.

 • Andruszko lubi Komentarz

  Gorzej nie będzie, Boniek nic nie osiągnął dla Polskiej piłki, żadnych wyników, gorzej że nikt go nie krytykował. coś w tym jest.

 • Andruszko lubi Komentarz

  nie wiem czy Pan radaktor wie ale ta "swieza krew" ma 60 lat. Za to kazdy wie, ze tego typu stanowiska sluza w Polsce glownie do napelniania kieszeni, reszte zostawia sie naturze i losowi i jakos to leci...raz pod gorke a raz pod kilka gorek.

 • Andruszko lubi Komentarz

  Bardzo trafne określenie wp.Co do Kuleszy; od Bońka każdy będzie lepszy,to i Kulesza również.Ale czy zdoła naprawić wszystko,co ten spieprzył?

 • Andruszko lubi Komentarz

  Dziennikarze SF: Po pierwsze, nie udawajcie ze jestescie tak krytycznie nastawieni do Bonka rzadow, bo wiekszosciom jego decyzji sami brawo biliscie. Po drugie, jeszcze nowy zarzad nie ruszyl a Wy juz wchodzicie w tylek nowemu zarzadowi. Nie stawia to Was w dobrym swietle. Rada dla Was: uzywajcie zdrowego rozsadku i bedzie dobrze.

 • Andruszko lubi Komentarz

  @Władysław Brodziak: 9 lat Bońka to stracone lata ale nie wszystkie decyzje były złe. Co do Kuleszy, pożyjemy zobaczymy. To samo mówiono gdy przychodził Boniek, że każdy będzie lepszy od Laty a tym czasem... Oby tylko Ekstraklasa nie stała się organizacyjnym i regulaminowym pośmiewiskiem bo wszystko będzie robione pod kluby, to samo z finansowaniem, oby Kulesza nie zrobił finansowania tylko klubów z Ekstraklasy bo pion szkolenia w Polsce padnie całkowicie.

 • Andruszko lubi Komentarz

  JESTEM ZSZOKOWANY TYM JAK WYGLĄDA STRUKTURA DELEGATÓW. DZIAŁACZE PZPN MAJĄ PONAD 50 PROCENT GŁOSÓW!!!! OTÓŻ ŻADNA GRUPA DZIAŁACZY NIE POWINNA MIEĆ WIĘKSZOŚCI JEST TO ISTOTNY CZYNNIK BLOKUJĄCY JAKIEKOLWIEK REFORMY. JAK ZGODNI SĄ DZIAŁACZE POKAZAŁA KOLEJNA REELEKCJA GRZEGORZA LATY - NIE DOSTAŁ ŻADNEGO POPARCIA, ABY MÓC PONOWNIE UBIEGAĆ SIĘ O WYBÓR NA STANOWISKO PREZESA PZPN. Z TEJ STRUKTURY WYNIKA, ŻE NAJWAŻNIEJSZĄ CZĘŚCIĄ POLSKIEJ PIŁKI SĄ DZIAŁACZE SKUPIENI WOKÓŁ PZPN.
  =====================================================================

  TO JEST PARODIA WYBORÓW, 60 DELEGATÓW PZPN DECYDUJE O WSZYSTKIM, ONI SĄ NIE DO PRZEGŁOSOWANIA !!!! ABY RUSZYĆ PZPN DZIAŁACZE EKSTRAKLASY I PIERWSZEJ LIGI NIE SĄ W STANIE ZEBRAĆ POTRZEBNEJ WIĘKSZOŚCI I SĄ ZAWSZE NA PRZEGRANEJ POZYCJI.

  NAD REPREZENTATYWNY JEST PZPN. 60 DELEGATÓW WYSTAWIA PZPN, 50 DELEGATÓW EKSTRAKLASA I I LIGA, RESZTA 8 DELEGATÓW TO DELEGACI TRENERÓW, SĘDZIÓW FUTSALU I PIŁKI NOŻNEJ KOBIET. ============================================================================ TAK WIEC JAKIEKOLWIEK ZMIANY REFORMY NIE SĄ MOŻLIWE BEZ ZGODY I AKCEPTACJI PZPN, SYTUACJA JEST KURIOZALNA


  - o sile polskiej Ligi decyduje Ekstraklasa i Pierwsza liga - okazuje się, że działacze z wojewódzkich okręgów PZP mają aż o 10 głosów więcej.

 • Andruszko lubi Komentarz

  PZPN=PZPR

 • Andruszko lubi Komentarz

  Zarówno Kulesza jak i Kożmiński byli zastępcami rudego.I wy spodziewacie się zmian? Że się polepszy? Przecież Kulesza odpowiadał za pion szkoleniowy.I jaki mamy skutek tego szkolenia? To tylko wymiana figur.Jak było dno tak będzie nadal.A już kpiną z kibiców jest wypowiedz rudego,że odchodzi w chwale dobrze wykonanej pracy.To jest kwintesencja tych wyborów.

 • Andruszko lubi Komentarz

  Ja już nie mogę tej jego gemby. Wygląda jakby nie mógł się doczekać, kiedy dobierze się do tej kasy. Nie macie takiego wrażenia? Jest coś takiego w twarzy człowieka, że czasem patrzysz na niego i zero zaufania... On wygląda na takiego samego prostaka jak kiedyś Lato.

 • Andruszko lubi Komentarz

  Koźmiński nie jest "fajny", "uczciwy", "naiwny". On jest prymitywny. Przegrał bo reprezentuje "beton bońkowy". A Bońka wybrano na honorowego prezesa przez aklamację, aby już sobie poszedł w świat i nie psuł więcej i nie mącił. Niech zabiera tych swoich kolegów "od wódeczki". Sport i alkohol. Dobre podsumowanie prezesury Bońka przez Koźmińskiego.

 • Andruszko lubi Komentarz

  Typowe Polskie ! Gość jeszcze nie zaczął a juz dostał gonga i jest liczony !

 • Andruszko lubi Komentarz

  Mam nieodparte wrażenie, że redaktor Wawrzynowski nie mniej niż Boniek kreuje się na wybawiciela polskiej piłki. Bo on tak zaciekle krytykował Bońka, że teraz człowiek Bońka przegrał wybory i przez to redaktora wyzywają od ch***, bo są tak wkurzeni, że redaktor Wawrzynowski, ten niezależny, walczący o dobro piłki dziennikarz, odebrał im kolejne zwycięstwo. Już widzę, że zaraz zacznie się seria pochwalnych artykułów dla nowego prezesa PZPN, który dzięki dziennikarzom PZPN zajął to stanowisko i cokolwiek nie zrobi, to będzie dobrze. Zresztą ten sposób znany jest nam już ze sprawy trenera Legii - Tuzimek tak zaciekle bronił Vukovicia, nawet jak pod jego wodzą Legia dała się wyprzedzić Piastowi na koniec sezonu, a wyniki drużyny Vukovicia były dosłownie beznadziejne (np. 0:0) z drużyną z Gibraltaru. Więc kiedy Vuković został zwolniony, a w jego miejsce przyszedł Michniewicz, to nieważne czy Legia grała dobrze czy słabo, na Michniewicza redaktor Tuzimek i tak wylewał wiadro pomyj. Takie to mamy dziennikarstwo.

 • Andruszko lubi Komentarz

  Powodzenia dla nowego prezesa Mioduskiego... eee to znaczy Kuleszy...

 • Andruszko lubi Komentarz

  Wspaniałe nasze Panie...dostarczacie kibicom tyle emocji, radości i dumy ...tylko jedna droga...do Paryża.