Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kwart1

  Jedni proste słowo a ileż emocji i uczyć można nim wyrazić. Powinni zostać wpisane na listę niematerialnevo dziedzictwa kulturowego.

 • kwart1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To jakieś dziwne zasady. Całkiem mnie zaskoczyła informacja o wymianie 3/4 składu sztafety. Ci to drużyna piłki nożnej? Skład powinien być stały i wszystko w temacie. To nie sztafeta tylko 2 sztafety zdobyły medal.

 • kwart1

  To nas się powinny obawiać inne reprezentacje. Jeżeli jesteś najlepszy to nie ma znaczenia z kim i kiedy Grasz. A nasi pokazali już nie raz, że są mocni i nieobliczalni. A nam pozostało tylko wierzyć i trzymać kciuki. Powodzenia Panowie.

 • kwart1

  Żarty się skończyły. Ale pewnie nasi robią sobie tylko taki bardziej intensywny trening. Ostatnio jak wygrali Ligę to na IO była klapa. Więc może sobie trochę odpuścić i podpuścić przeciwnika.

 • kwart1

  No cóż na koniec dowiemy się ze hopaki

 • kwart1

  Mnie tylko zastanawia jedno, to ma być reprezentacja Narodowa czy Obywatelska? W reprezentacji Narodowej powinni grać tylko zawodnicy z Narodowością danego kraju a nie z Obywatelstwem. Narodowość a Obywatelstwo to dwie całkiem różne rzeczy. Mieszkam w Niemczech i mogę otrzymać Obywatelstwo tego kraju ponieważ jestem tu już X lat, pracuję,dzieci się uczą, znam w odpowiednim stopniu język itd.itp. Ale żeby mieć Narodowość niemiecką to bym musiał cz tak w głębi serca Niemc

 • kwart1

  "... Polak potrafi, Polak potrafi.... Szkoda ze za granicą. *

 • kwart1

  Aż brak słów. Szkoda chłopaka. Jak takie coś można nazwać sportem? Te wszystkie MMA, KSW I inne jatki to nic innego jak zbijanie kasy przez mafiozów kosztem mniej inteligentnych. Efekty tego mordobicia widać aż za dobrze6po tych niby mistrzach. Zakazać tego nie można bo zejdzie do podziemia za inną kasę. Niech się leją ale niech nikt nie robi tragedii z takich sytuacji. Wiedzą na co się piszą.

 • kwart1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  ".... polak potrafi, polak potrafi, szkoda że za granicą."

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.