Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zbigniew Seklecki

  Lewandowski powinienem odpuścić sobie te rekordy. Za wcześnie wyjdzie na boisko i zrobi sobie krzywdę. Powinien już nie grać do końca tego sezonu. W cholere z rekordami. Zdrowie ważniejsze.

 • Zbigniew Seklecki

  Od miesiąca oglądam mecze Zielińskiego z Napoli. Podoba mi się jego gra jako rozgrywającego. Dużo biega, dobrze rozdaje piłki, wszędzie jest i potrafi celnie strzelić. Żeby tak grał w reprezentacji. Lewandowski jak w Bayernie potrzebuje takich pomocników.

 • Zbigniew Seklecki

  Dużo hejterów Lewandowskiego nazywa drewniakiem. Myślę, że uważają jest sztywniak. Sztywniakiem to może być Piątek ale też trudno go tak nazwać. Może gdyby miał lepszych podających lub drużyna Herthy robiła więcej akcji.

 • Zbigniew Seklecki napisał/a komentarz do "Najlepszy piłkarz świata ratuje Bayern". Niemieckie media wychwalają Roberta Lewandowskiego

  @Jurek 150: gole są solą tej gry. Można pięknie grać, dryblować, ale nie umieć zdobywać bramek, to wszystko na nic. Napastnik jest od wykańczania akcji a reszta służy mu do pomocy. Kto pamięta dobrą grę bez bramek, pamięta się zwycięstwa a szczególnie, kto umiał strzelić w ostatniej sekundzie. Możesz sobie pisać głupoty, zazdrościć jemu przyszłej sławy. Czy ty kiedyś byłeś na meczu piłkarskim. Nie słyszałeś jak starzy kibice wspominają Deyne, pamiętają jego rogale, a nawet nielubiane gry w kółeczko a teraz mówią, że to taka była jego taktyka na uśpienie przeciwnika. Nie znasz się na sporcie, cóż z tego, że skoczek narciarski wykona skok w ładnym stylu a nie ma odległości, to i tak sędziowie nie dadzą mu najwyższej noty za styl tylko np. 17,5 pkt. Skoczek, który czasami ustanie a wykona najdłuższy lot zwycięża ty pacanie. Nie oglądasz na pewno koszykówki, ale może słyszałeś o buzzer bitter, gdzie w ostatniej sekundzie zawodnik rzuca zwycięskie punkty. Tego się nie zapomina, można sobie przypomnieć na Youtubie. Nikt w historii Polski nie będzie miał takich osiągnięć jak Lewandowski. On jest jedynym w swoim rodzaju. Wiem, że swoich poglądów nie zmienisz, bo jesteś skostniałym dziadem. Ciągle chodzisz niezadowolony, taka maruda, choleryk, wszystko widzisz w czarnych kolorach. Jak jesteś do dupy, nic nie potrafisz, to chociaż ciesz się z Polaków, którzy osiągają za granicą sukcesy, bo ty matole na pewno nic w życiu nie osiągnąłeś. Leżysz żałośnie na kanapie i chlasz niemieckie piwo, kupujesz niemiecki samochód i udajesz mądrale od siedmiu boleści. Pewnie jesteś po rozwodzie albo żadna cie nie chce, bo z takim marudą nikt by nie wytrzymał łysolu.

 • Zbigniew Seklecki napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lewandowski nie strzela bramek w reprezentacji Polski, bo reszta jest na niskim poziomie. Samemu to można sobie wiecie co zrobić. Musi mieć ludzi do pomocy jak w Bayernie. Taki zawodnik to skarb a strzelanie bramek jest solą tej gry. Wcześniej, gdy kilku polskich piłkarzy prezentowało średni poziom (Milik, Grosicki, Krychowiak) jego pilnowanie powodowało, że to oni strzelali gole. I tak jest najlepszym strzelcem w historii Polski. Niektórzy docenią jego po kilku latach, jak też M. Gortata. W XXI wieku to oni oraz A.Małysz, K.Stoch, A.Radwańska ocieplali smutne jesienno-zimowe dnie. Tak jak święta Bożego Narodzenia zapominają o najgorszym pogodowo miesiącu w roku jakim jest grudzień.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.