Zbigniew Seklecki - komentarze

  • Zbigniew Seklecki napisał/a komentarz do "Najlepszy piłkarz świata ratuje Bayern". Niemieckie media wychwalają Roberta Lewandowskiego

    @Jurek 150: gole są solą tej gry. Można pięknie grać, dryblować, ale nie umieć zdobywać bramek, to wszystko na nic. Napastnik jest od wykańczania akcji a reszta służy mu do pomocy. Kto pamięta dobrą grę bez bramek, pamięta się zwycięstwa a szczególnie, kto umiał strzelić w ostatniej sekundzie. Możesz sobie pisać głupoty, zazdrościć jemu przyszłej sławy. Czy ty kiedyś byłeś na meczu piłkarskim. Nie słyszałeś jak starzy kibice wspominają Deyne, pamiętają jego rogale, a nawet nielubiane gry w kółeczko a teraz mówią, że to taka była jego taktyka na uśpienie przeciwnika. Nie znasz się na sporcie, cóż z tego, że skoczek narciarski wykona skok w ładnym stylu a nie ma odległości, to i tak sędziowie nie dadzą mu najwyższej noty za styl tylko np. 17,5 pkt. Skoczek, który czasami ustanie a wykona najdłuższy lot zwycięża ty pacanie. Nie oglądasz na pewno koszykówki, ale może słyszałeś o buzzer bitter, gdzie w ostatniej sekundzie zawodnik rzuca zwycięskie punkty. Tego się nie zapomina, można sobie przypomnieć na Youtubie. Nikt w historii Polski nie będzie miał takich osiągnięć jak Lewandowski. On jest jedynym w swoim rodzaju. Wiem, że swoich poglądów nie zmienisz, bo jesteś skostniałym dziadem. Ciągle chodzisz niezadowolony, taka maruda, choleryk, wszystko widzisz w czarnych kolorach. Jak jesteś do dupy, nic nie potrafisz, to chociaż ciesz się z Polaków, którzy osiągają za granicą sukcesy, bo ty matole na pewno nic w życiu nie osiągnąłeś. Leżysz żałośnie na kanapie i chlasz niemieckie piwo, kupujesz niemiecki samochód i udajesz mądrale od siedmiu boleści. Pewnie jesteś po rozwodzie albo żadna cie nie chce, bo z takim marudą nikt by nie wytrzymał łysolu.

  • Zbigniew Seklecki napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Lewandowski nie strzela bramek w reprezentacji Polski, bo reszta jest na niskim poziomie. Samemu to można sobie wiecie co zrobić. Musi mieć ludzi do pomocy jak w Bayernie. Taki zawodnik to skarb a strzelanie bramek jest solą tej gry. Wcześniej, gdy kilku polskich piłkarzy prezentowało średni poziom (Milik, Grosicki, Krychowiak) jego pilnowanie powodowało, że to oni strzelali gole. I tak jest najlepszym strzelcem w historii Polski. Niektórzy docenią jego po kilku latach, jak też M. Gortata. W XXI wieku to oni oraz A.Małysz, K.Stoch, A.Radwańska ocieplali smutne jesienno-zimowe dnie. Tak jak święta Bożego Narodzenia zapominają o najgorszym pogodowo miesiącu w roku jakim jest grudzień.