Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Henryk lubi Komentarz

  Kurła!
  Panie Koźmiński!!! Czy to wina Bereszyńskiego, że Brzęczek z uporem maniaka wystawiał go na lewej obronie?? Czy to wina Zielińskiego, że w każdym meczu miał grać na innej pozycji i robić co innego (abstrahując od tego, czy Zieliński mentalnie dorósł lub kiedykolwiek dorośnie do gry w kadrze)?? Czy to wina Klicha, że w drużynie Brzęczka miał grać robić zupełnie co innego niż w klubie?? Czy to wina Lewandowskiego, że przy "taktyce" Brzęczka, aby dotknąć w meczu piłki musiał się wracać na środek boiska?? Ect, ect...
  NO LITOŚCI!!!

 • Henryk lubi Komentarz

  tejot_tejot krótka i precyzyjna analiza lub jej streszczenie ...brawo.Dodam od siebie , że taktyka jaką stosował Brzęczek była stara jak świat a rozpracowana została już przez Majów
  Więc o co pretensje do piłkarzy , którzy w klubach pokazują jak grają!!??Milczenie Lewego pokazało wszystkie braki Brzęczka ale kultura Lewego nie pozwalała mu na więcej a odczytał to prawidłowo Boniek.

 • Henryk lubi Komentarz

  Jedynymi którzy dostają regularne pieniądze w kadrze to sztab trenerski... Zawodnicy dostają ewentualną premię za wyniki... Czyli to trener jest jedynym któremu nie zależy na wynikach kadry bo i tak pieniądze z kontraktu zostaną wypłacone...

  Taki Brzęczek na przykład będzie dostawał wypłatę i to nie małą z PZPN do końca roku... bo tak miał obowiązywać kontrakt... a Sousa też raczej za drobne ze swoim sztabem pracować nie przyszedł więc wygenerowany został podwójny koszt...

  A tak naprawde za brak wyników kadry odpowiada cały PZPN z Bońkiem i Koźmińskim na czele... Polska piłka jest w jednej z największych zapaści... System szkolenia zawodników archaiczny (pamiętający jeszcze trenera Górskiego) nie przystający do wymogów XXI wieku co od lat widać po wynikach (a raczej ich braku) w rozgrywkach pucharowych!

 • Henryk lubi Komentarz

  Kandydat na prezesa haha.
  Kolejna melepeta.

 • Henryk lubi Komentarz

  Brzęczek, dobre CV do pracy za granicą? Naprawdę? A jakieś osiągnięcia posiada? Jakiś nowatorski system szkolenia piłkarzy i schemat gry? Co osiągnął w piłce klubowej w Polsce? Jakoś tego nie widzę....

 • Henryk lubi Komentarz

  Kibice nie potrzebują " swoich Jurków" i dobrych , uśmiechniętych wujków na fotelu trenera kadry tylko gościa , który ma autorytet, jest fachowcem i chce zgotować piekło przeciwnikom na boisku i grać o pełną pulę. Dotarło ????

 • Henryk lubi Komentarz

  Próba przerzucenia części odpowiedzialności na zawodników to chwyt poniżej pasa. Co to za trener i co to za zarząd PZPN jeśli nie potrafią zapobiegać problemom, jeżeli powstaną to je rozwiązywać. Gdy Koźmiński, a wszystko na to wskazuje, zostanie prezesem PZPN to będzie kara i wielkie nieszczęście dla polskiej piłki i utrzymanie polityki Bońka.

 • Henryk lubi Komentarz

  PZPN najpierw Brzęczka zwalnia, a chwilę później jego przedstawiciele bronią go do upadłego. Paranoja w najczystszym wydaniu.

 • Henryk lubi Komentarz

  Problem polskiej piłki jest daleko bardziej złożony. Rzeczywiście mamy kilku bardzo dobrych zawodników na czele z wybitnym Robertem Lewandowskim. Cenię ich szczególnie za to co pokazują w swoich macierzystych klubach. Jakże inaczej jest jednak w kadrze, gdzie niestety nie wszystko wychodzi. To, że trener ustawia zawodnika trochę inaczej niż On gra w klubie wynika z wizji gry selekcjonera, ale też i możliwości pozostałych piłkarzy. Przecież nawet Lewandowski gra inaczej w reprezentacji niż w Bayernie, a przecież nie można rzeczywiście odmówić mu ambicji, ale nie strzela tylu goli co w klubie. To, że nie wygrywamy z topowymi reprezentacjami dla mnie jest jakby jednoznaczne …, na dzień dzisiejszy jesteśmy po prostu słabsi. W jednym z wywiadów chyba sam Robert Lewandowski wspomniał o tym. Jak poddamy analizie grę polskiej reprezentacji to chyba większość europejskich reprezentacji przewyższa nas techniką. Trafiają się nam dobre mecze i dobre akcje w poszczególnych spotkaniach, ale to jest raczej wyjątkowo. Kłania się więc szkolenie u podstaw, bo patrząc wokół nas wszystkie narody słowiańskie niestety nas w tym przewyższają, jeżeli chodzi o wyszkolenie indywidualne zawodników. Oczywiście są wyjątki od reguły, ale tylko potwierdzające moją tezę. Ja oczywiście życzę nowemu trenerowi Sousie, żeby potrafił wykrzesać z zawodników jak najwięcej, ale na tą chwilę rzeczywistość jest taka a nie inna. Wierzę mimo wszystko, że reprezentacja Polski pokaże jeszcze sporo dobrej piłki wbrew temu co napisałem.

 • Henryk lubi Komentarz

  A ja wam mówię, że taki był plan. Gdyby wywalili Brzęczka po blamażu w LN, to nikt z górnej półki by go juz nie przyjął na selekcjonera. Brzęczek straciłby wizerunkowo. Byłby to
  jasny sygnał, że poniósł klęskę, a teraz świat zajmuje się innymi problemami i sprawa Brzęczka przejdzie gładziutko i bez większego wstydu dla niego. Swoją drogą zmiana trenera to BARDZO dobra decyzja strategiczna dla Reprezentacji.

 • Henryk lubi Komentarz

  nawet najlepszy piekarz z takiej mąki nie zrobi dobrego chlebka !!!

 • Henryk lubi Komentarz

  Ciekawe kogo Boniek powoła na selekcjonera?. Trudno nie zgodzić się z Tomaszewskim, że selekcjonerem powinien zostać ktoś z zagranicy, ale pod warunkiem, że będzie to klasowy trener z najwyższej półki. W końcu mamy zawodników z ogromnym potencjałem, a reprezentację znacznie poniżej swoich możliwości.

 • Henryk lubi Komentarz

  Panie Boniek a jak to wyglądało jak go wywalaliście? Dotknął zębami podłogi, czy raczej dostał odprawę 3x60 000 złotych??? I mieszkanie na nowy start...:):):)

 • Henryk lubi Komentarz

  pierwszy raz przytaknę Tomaszewskiemu...zawodników mamy na wysokim poziomie grających w swoich klubach w pełnym wymiarze czasowym i odgrywają tam ważne role. Jest obecnie najlepszy napastnik na świecie...trzeba kogos kto poukłada te wszystkie klocki w całośc imoze być fajny efekt. czasu jest mało, ale wierze że to sie uda...:)

  malkontenci, marudy , pesymiści i nieudaczniki zyciowe jakich jest wielu w komentarzach-serdecznie was pozdrawiam :)

 • Henryk lubi Komentarz

  To nie jest żadna LEGENDA tylko Kamil Kosowski.
  Proszę więcej nie mylić Kosowskiego z Lubańskim!!!

 • Henryk lubi Komentarz

  Legenda, uśmiać sie można

 • Henryk lubi Komentarz

  No niestety, przy takim poziomie sabotażu ze strony Bońka, to żaden piłkarz nic by w tej dziedzinie nie ugrał. Mamy selekcjonera bez doświadczenia międzynarodowego, który większość kariery spędził w pierwszej i drugiej lidze, który nie jest w stanie nic powiedzieć o założeniach taktycznych, który wpuszcza na boisko puszcza ludzi, którzy powinni zostać domu i jeśli raz na trzy mecze coś im wyjdzie, wtedy mówi "no widzicie, kto miał rację?", a mimo to nie wylatuje na zbity pysk po tym, co pokazuje w każdym kolejnym meczu z silniejszymi drużynami, gdzie gwiazdy europejskich klubów wyglądają razem jak hm, klub z pierwszej lub drugiej ligi. Na pocieszenie zostaje nam to, że Messi też ani mistrzostw świata, ani nawet Ameryki Południowej nie zdobył i nie zapowiada się na to w przyszłości.

 • Henryk lubi Komentarz

  ...w tym wypadku nie trzeba być ekspertem aby stwierdzić oczywiste że jest Lewandowski ,bramkarz i reszta drużyny średniej jakości i wszystko w temacie

 • Henryk lubi Komentarz

  Robert: przykro mi ale niestety nie masz szans zdobyć cokolwiek z polską reprezentacją.

 • Henryk lubi Komentarz

  A niby kiedy Bobku wygrywali?Pewnie o pietruchę tylko.No i oczywiste jest jeszcze z kim niby wygrywali.Mając za partnera w ataku G.Lato lub Gadochę pewnie by wygrywali z najlepszymi...jak kiedyś.Dzisiaj z Mylikiem lub Innymi aktorami niesensownej gry w gałę to może wygrać...kubeł zimnej wody na rozgrzany od marzeń łeb.Lewandowski to przecież napastnik i to uznany przez ekspertów z całego świata ale sam niczego nie wygra.Do tego potrzeba zespołu ale skąd u licha mają o tym wiedzieć zakute łby?

 • Henryk lubi Komentarz

  @Bobek Lewatywa. Wytrysku intelektu, który w zdaniu złożonym z pięciu liter, potrafisz pięć błędów ortograficznych popełnić, że o interpunkcji nie wspomnę. W końcu nauczyłeś się, że nie piszemy "wkońcu"?! Wiesz już, jaka jest różnica między "mecenasem" a "mecenatem"?! Oświeć nas wszystkich, co oznacza "multikintontowiec"?! Jesteś zabawny dzbanuszku ... ;)))))

 • Henryk lubi Komentarz

  @Bobek Lewatywa. Dzbanie, na pewno nie piszemy "napewno"! Do szkoły!

 • Henryk lubi Komentarz

  co o Lacie pisały SF kilka lat temu, zanim nastał Boniek jako prezes PZPN?
  ALKOHOLIK,NUGUS, wile innych.
  Dziś go pokazujecie! Podli i fałszywi dziennikarze..(( wstyd!

 • Henryk lubi Komentarz

  Lato sam miał udział w doprowadzeniu polskiej piłki do takiego stanu w jakim jest obecnie i teraz udaje mądrego. Nie wszystko da się zwalić na politykę klubów .Wniosek jest jeden-nie wszyscy byli bardzo dobrzy piłkarze sprawdzają się jako sternicy polskiej piłki.

 • Henryk lubi Komentarz

  Ostatnie moje godziny na forum Sportowych Faktów.Wycofuję się z tego bagna jak i całej WP.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.