Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Polek 2 lubi Komentarz

  Ja tak tylko w gwoli przypomnienia Panowie gwiazdy .. W piatek mecz , więc byscie tylko nie zapomnieli o fryzjerach , kosmetyczkach , tatuażach , irokezach , o wypolerowaniu kolczyków , o warkoczykach , przedziałkach , kapeluszach i koszulaxh w keatkę !! A gra i wynik ? . Spoko , kto by się tam głupotami przejmował ..

 • Polek 2 lubi Komentarz

  " - Przegraliśmy z teoretycznie najsłabszym przeciwnikiem w grupie, więc nie jesteśmy w łatwej sytuacji, ale w trudnej - nie owijał w bawełnę po meczu ze Słowacją (1:2) Robert Lewandowski " . DMUCHANY [ PRZEZ CHORYCH PISMAKÓW i celebrytów ] balon pękł . Niestety nie jesteśmy w trudnej sytuacji ale w beznadziejnej . W trudnej sytuacji to są Węgrzy co graja w " GRUPIE ŚMIERCI " . Przegrali ale po prawdziwym meczu i przy sporym pechu a serducho zostawili na boisku .

 • Polek 2 lubi Komentarz

  Nie ma cudu. Euro przegrane. Prędzej uwierzę w remis Słowacja - Hiszpania niż w coś więcej niż 1pkt w pozostałych dwóch meczach. Jedynie 1 remis i jedno zwycięstwo daje nam matematyczne szanse na awans z 3 miejsca. A na kim mamy zdobyć 3pkt jak nie potrafiliśmy ich zdobyć na Słowakach? Na Hiszpanii? A może pokonamy Szwecję? Jasne...

 • Polek 2 lubi Komentarz

  Wielcy specjaliści twierdzili,że mamy najlepsze pokolenie od lat. Jesli nie teraz to kiedy??? A rzeczywistość pokazuje coś odwrotnego. Nasi pilkarze to zbieranina przecietniaków z Lewandowski i Zielińskim na czele.Albo im się nie chce grac dla kraju albo po prostu są słabi. Niektorzy ba nawet się w klubach wyrożniaja się a kadrze grają jak ostatnie ofiary losu.
  Jak dla mnie podstawowy mankament naszych pilkarzy to slabe wyszkolenie techniczne . Każde zwycięstwo musza wybiegać, wyszarpac a jak tej determinacji nie ma to jest jak ze Slowacja albo i gorzej.
  Inna sprawa to trener. Zatrudnienia Souzy tuż przed ME to kryminał, za ktory Boniek powinien zaplacic głową.Najlepiej tego rudego szkodnika przepędzić z kraju i to od razu
  Noi na koniec...kibice. Takich idiotów to ze świecą szukać. Bić brawa za kompromitująca porażkę to wręcz paranoja świadcząca o niskim poziomie intelektualnym tych ludzi. No chyba,że mieli robić za platnych klakierów.

 • Polek 2 lubi Komentarz

  Kiedy skończy się w mediach ględzenie mitu o wielkim potencjale tej drużyny? Jaki potencjał mogą do reprezentacji wnieść średni albo słabi zawodnicy? Wielki potencjał kadry został stworzony przez media i Bońka dla potrzeb PR, a pseudo "eksperci" z uporem maniaków powtarzają to robiąc wielka krzywdę kibicom.

 • Polek 2 lubi Komentarz

  Szanse są zawsze, tylko trzeba mieć jaja a nie żołędzie !!!! Gryźć trawę , skład ultra defensywny i liczymy na kontrę . Jak Atletico szansa 1 na 1000 ale jest

 • Polek 2 lubi Komentarz

  Nawałka miał więcej szczęścia niż umiejętności trenerskich. Trafił na grupę piłkarzy, którzy byli w świetnej formie ale przygotowani do gry przez kluby!! Nawałka pokazał co potrafi przygotowując drużynę na Mundial w Rosji i potem prowadząc Lecha Poznań. Potencjał tych graczy zmarnowano poprzez oddanie kadry Brzęczkowi. Zmarnowano kilka lat z życia tych graczy a reprezentacja przez te lata nie zrobiła żadnego progresu w swojej grze.

 • Polek 2 lubi Komentarz

  wyglądało to tak rosyjskie służby przejęły LEWANDOWSKIEGO z samolotu lecącego do WROCŁAWIA i co im zrobicie czeka na wyrok sądu grozi mu od 2do6 lat KOLONII KARNEJ !!

 • Polek 2 lubi Komentarz

  Parafrazując : Nie ważne kogo badają,ważne kto sprawdza testy... A teraz samolot,tankowanie na Orlenie i heja!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.