Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Rozum napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co za róznica czy rozegramy 3 czy 4 mecze ten zespol w tym skladzie i w tym momencie nie wejdzie do strefy medalowej reszta sie nie liczy kto pamieta pozniej ile meczy rozegrali

 • Rozum lubi Komentarz

  @Nie zaszczepię się: tobie by się szczepionka na zanik mózgu przydała

 • Rozum lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Rozum lubi Komentarz

  Michał Kubiak wielki, wspaniały i zasłużony siatkarz ale jego czas już minął i im szybciej to sobie uświadomi tym lepiej dla reprezentacji. Natomiast co robią w drużynie Kaczmarek i Muzaj tego nie wiem a i trener też chyba nie.

 • Rozum lubi Komentarz

  Kaczmarek w ZAKSie pokazywał muły jaki to on atleta a tu w tym meczu nie miał siły w ataku !!! Nowakowski ma świetny atak i blok ale przez całe swoje siatkarskie życie nie nauczył się serwować !!! Kubiak w każdym elemencie był najsłabszym ogniwem !!! Wojtaszek nie dorasta Zatorskiemu do pięt !!! Najlepsi na boisku byli najmłodsi Semeniuk i Kochanowski . Drzyzga grał dobrze na swoim poziomie. Jedynie kilka wystaw źle rozwiązał jak choćby ta z końcówki 2 seta , gdzie mógł zagrać środkiem ale uparł się i wystawił Kaczmarkowi a ten oczywiście na czystej siatce nie skończył, i Brazylia nas dopadła !!!

 • Rozum lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Rozum lubi Komentarz

  Kubiak i Wojtaszek praktycznie nie schodzili z boiska. Upór Heinena godny lepszej sprawy! Nawet komentatorzy (Swędrowski i Drzyzga) usiłowali wmówić kibicom, że Kubiak gra słabo ale to dlatego, że ostatnio niewiele grał (jakby nie można było zmienić go na kogoś, kto gra lepiej?)

 • Rozum lubi Komentarz

  Semeniuk o klasę lepszy niż Kubiak, no ale jeden musi walczyć o miejsce w składzie, a drugi może być pewny wyjazdu na swoje trzecie igrzyska i dobrze wie, że szczyt formy ma przyjść za półtorej miesiąca, a nie wcześniej jak w 2012. Z Zatorskim i Leonem grającym od początku sprawiliśmy Brazylijczykom dużo więcej kłopotu, niemniej jednak i bez nich można dziś było pokazać trochę więcej - mecz za bardzo przypominał nasze potyczki z Canarinhos z lat 2000., a jeszcze dwa lata temu w finałach LN ogrywaliśmy ich teoretycznie drugim garniturem.

 • Rozum lubi Komentarz

  S-E-B-A vel Zorkin vel Bobek Lewatywa - daj głos! Zacznij wyć ... ;)))!

 • Rozum napisał/a komentarz do Globe Soccer Awards. Robert Lewandowski piłkarzem roku! Oto lista wszystkich laureatów

  @Dość Bobka: jestes zerem idz spac jutro do roboty na 8 cwoku polski

 • Rozum napisał/a komentarz do Globe Soccer Awards. Robert Lewandowski piłkarzem roku! Oto lista wszystkich laureatów

  @Dość Bobka: pochwal sie co Ty osiagnales w zyciu zyciowa miernoto internetowa

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.