Rozum - lubi

 • Rozum lubi Komentarz

  @Nie zaszczepię się: tobie by się szczepionka na zanik mózgu przydała

 • Rozum lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Rozum lubi Komentarz

  Michał Kubiak wielki, wspaniały i zasłużony siatkarz ale jego czas już minął i im szybciej to sobie uświadomi tym lepiej dla reprezentacji. Natomiast co robią w drużynie Kaczmarek i Muzaj tego nie wiem a i trener też chyba nie.

 • Rozum lubi Komentarz

  Kaczmarek w ZAKSie pokazywał muły jaki to on atleta a tu w tym meczu nie miał siły w ataku !!! Nowakowski ma świetny atak i blok ale przez całe swoje siatkarskie życie nie nauczył się serwować !!! Kubiak w każdym elemencie był najsłabszym ogniwem !!! Wojtaszek nie dorasta Zatorskiemu do pięt !!! Najlepsi na boisku byli najmłodsi Semeniuk i Kochanowski . Drzyzga grał dobrze na swoim poziomie. Jedynie kilka wystaw źle rozwiązał jak choćby ta z końcówki 2 seta , gdzie mógł zagrać środkiem ale uparł się i wystawił Kaczmarkowi a ten oczywiście na czystej siatce nie skończył, i Brazylia nas dopadła !!!

 • Rozum lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Rozum lubi Komentarz

  Kubiak i Wojtaszek praktycznie nie schodzili z boiska. Upór Heinena godny lepszej sprawy! Nawet komentatorzy (Swędrowski i Drzyzga) usiłowali wmówić kibicom, że Kubiak gra słabo ale to dlatego, że ostatnio niewiele grał (jakby nie można było zmienić go na kogoś, kto gra lepiej?)

 • Rozum lubi Komentarz

  Semeniuk o klasę lepszy niż Kubiak, no ale jeden musi walczyć o miejsce w składzie, a drugi może być pewny wyjazdu na swoje trzecie igrzyska i dobrze wie, że szczyt formy ma przyjść za półtorej miesiąca, a nie wcześniej jak w 2012. Z Zatorskim i Leonem grającym od początku sprawiliśmy Brazylijczykom dużo więcej kłopotu, niemniej jednak i bez nich można dziś było pokazać trochę więcej - mecz za bardzo przypominał nasze potyczki z Canarinhos z lat 2000., a jeszcze dwa lata temu w finałach LN ogrywaliśmy ich teoretycznie drugim garniturem.

 • Rozum lubi Komentarz

  S-E-B-A vel Zorkin vel Bobek Lewatywa - daj głos! Zacznij wyć ... ;)))!