Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Joz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Panie Piotrze proszę się nie zrażać krytycznymi opiniami! Proszę prowadzić naszą drużynę zgodnie z tym co Pan widzi i czuje! Pan Marek Cieślak przyprawił mnie o mdłości swoimi wypowiedziami jakoby nie ma nikogo kto uformuje i podniesie drużynę! Jest PIOTR ŚWIDERSKI nasz trener który poradzi sobie z ciężarem a nie " narobi w swoje gniazdo jak pan słynny Marek Cieślak który po trzech porażkach na własnym torze zostawia klub , kibiców i sobie odchodzi! Panie Marku jest pan zerem! Panie Piotrze życzę samych sukcesów! Głowa do góry!

  • Joz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Panie Janiszewski jest pan łgarzem a nie dziennikarzem! Nie było żadnego odebrania punktów Sławkowi bo nie wystąpił w żadnym meczu po incydencie który Pan wywlókł niewiadomo skąd?! Po pierwsze panie łgarzu to jest odprawa przed każdym meczem na której zawodnicy meldują się u sędziego z aktualnymi badaniami , prawem jazdy i licencją! Wszystko to jest do protokołu meczowego niezbędne! Więc jak to się stało że sędzia dopuścił Sławka do meczu bez dokumentów?! Poza tym nie przypominam sobie żeby ktoś Sławka zawieszał?! Bo sprawa była prywatna nie związana ze sportem! A brak Sławka był spowodowany właśnie brakiem wymaganego dokumentu! Pokpił się Pan i przyprawił mnie o mdłości ?! Sławka proszę przeprosić Łgarzu!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.