Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Stan lubi Komentarz

  Trzeba było zrobić "Igrzyska" przez internet :D

 • Stan

  Żal dupę ściska jak pękają te nadmuchane przez was dziennikarzyny balony z nazwami Iga Świątek a tym bardziej Hurkacz.Co to za tenis tego ostatniego.Z postawy jego ciała było widać ,że mu się nie chce albo nie potrafi.Polecialo do Tokio ponad 200 osób z tego prawie 75% na wycieczke za pieniądze podatnika .Od sportu jest ten hojny na muzea żydowskie Gliński,nie ma się co dziwić ,że jest jak jest

 • Stan napisał/a komentarz do Kosowski krytycznie o Lewandowskim i reszcie reprezentacji. "Wielkie nadzieje, po raz kolejny wielka klapa"

  @Endip: W sedno

 • Stan lubi Komentarz

  Przestańcie w końcu opowiadać, że mamy najlepszego piłkarza na świecie. Tak nie jest. Nasza reprezentacja to nie Bayern, gdzie bardzo dobrzy piłkarze robią sobie zawody, kto więcej razy trafi w Lewandowskiego i piłka wpadnie do bramki. Nawet podczas wczorajszego meczu było widać, że piłka od Lewandowskiego odbija się, jak od ściany. To ma być najlepszy piłkarz świata?

 • Stan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gościu ,chyba przestałeś już rozumieć na czym polega futbol.
  To na co zasłużyliśmy jak na porażkę nie.
  Kończ to urzędowanie i przestań komentować ,bo masz w tym blamażu swój znaczny udzial

 • Stan napisał/a komentarz do Polska - Słowacja

  Najlepszy piłkarz świata !? Gdzieści on jest ? Linetty kto to jest .Przed chwilą strzelał najlepszy piłkarz świata .Strzelił jak Linetty.O matko .Słoweńcy jeszcze jednego i dobić tych nieudacznikow

 • Stan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zgadzam się z tą opinią.Nasi dziennikarze potrafią się zawsze przytulić do sukcesu i pompować balonik .Przykład to Iga Świątek .Została już okrzyknięta królowa kortów tenisowych .Lewandowski to najlepszy napastnik na świecie ?Najpierw niech sobie wyjaśnią definicję pojęcia napastnik.Dla mnie to tylko egzekutor.

 • Stan lubi Komentarz

  Lewy miał konflikt nie tylko z Brzęczkiem, ale i z dużą częścią kadrowiczów. Jest obecnie najlepszym napastnikiem na świecie, ale to nie upoważnia go do ingerencji w decyzje sztabu szkoleniowego. To nie Niemcy, a reprezentacja to nie Bayern. My nie mamy takich piłkarzy na poziomie światowym jakich ma w klubie i powinien sobie z tego zdać sprawę, a nie strzelać fochy bo to nic nie zmieni, a tylko popsuje atmosferę. Będzie mniej podań, mniej szans na strzelanie bramek i jeśli to Lewemu nie pasuje to zawsze może zrezygnować z gdy w reprezentacji.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.