Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Leon

  Generalnie to szkoda jak krowa na asfalt nałoi . A Michniewicz jedzie na takim samym wòzku jak w Lechu Żuraw . Coś się udało ,ale generalnie jest do d...py . Co do tego młodego Ukraińca . Skoro jest za słaby to trzeba mu dać "wolne" . Albo będzie słaby ,albo ,jak w przypadku Lewandowskiego ; Legia po raz kolejny da d...y . Czego jej życzę ,patrząc na to wszystko co robi .

 • Leon

  POLADA jest od karania ,jak d...a od sr.. nia . Zaklinanie że "nie wiedział" jest tak samo śmieszne jak głupie . Wlewka u Drabika mogła maskować gorzałę, albo inne ciekawe rzeczy . Zarzucanie facetowi że broni POLADY jest tak samo śmieszne jak działania Drabika i Sparty . I ,jak zwykle u nas w narodzie - wszyscy są winni tylko nie ten u źródła. I jak zwykle u nas profesjonalizm "podwórkowy" . Żenada że są ludzie zarzucający POLADZIE cokolwiek ,a bagatelizujący postępowanie Drabika i Sparty .

 • Leon

  Bez cienia ironii , przecie on(ona) jest "lepsza" od Kratochwilovej ,a jak Jarmilke konie dorożkarskie w Pradze widziały ,to wiały ...

 • Leon

  Jakie to płytkie !!! Kucharski nie potrafi zachować klasy ! Ósmej klasy - masakra

 • Leon napisał/a komentarz do Norwegowie biją na alarm ws. Graneruda. "Jest wyśmiewany w Polsce". Skoczek zabrał głos

  @F12019: Kolego g..no wiesz o historii . Norwegia walczyła z hitlerowcami . Kròl był na emigracji w Anglii . Zdrajcy są wszędzie . I nie ciąg tematu . Norsk Hydro wysadzili norwescy komandosi .

 • Leon

  Czytam te wasze komentarze i aż mam ochotę zakląć szpetnie ! Pieter wygrał! A to czy jest "nienormalny" ,"cofnięty w rozwoju" czy "głupi" ,nie ma znaczenia . Jest MISTRZEM ŚWIATA !!! Awy jesteście typowymi "polaczkami" z worem kompleksów,uprzedzeń i złośliwości . I klaszycznie zakończę , po polsku : "ch... wam w oko i krzyż na drogę" Cieszę się że mamy MISTRZA SWIATA !!!!

 • Leon napisał/a komentarz do Żużel. Jest wyrok w sprawie Maksyma Drabika!

  @FCB SOCIO: A wiesz o tym niebogo że Drabik mógł tym wlewem "przykryć" doping ,lub zwyczajnie "wytrzeźwieć" ?

 • Leon lubi Komentarz

  ja powiem szczerze i wyłamie się z tłumu - Drabik nie dostał wystarczająco dużej kary
  Bo tak po szczeremu - niby zwykły wlew witaminowy ale
  1 - może wymazać doping z organizmu
  2 - działa to jako(niby legalny ale dla mnie trochę heh) dopalacz dla organizmu
  I teraz ktoś za takie wspomaganie dostaje tak naprawdę dolny próg kary. Drabik zrobił z siebie świętego w oczach kibiców ale po prawdzie - sam po to sięgał. Nikt nie przystawił mu pistoletu i to nie jego decyzja. To była jego decyzja i kara się należy. Przegina była z tym procesem ale hej.

 • Leon

  Ja nie wiem czy Sousa jest dobrym czy znakomitym czy też dennym trenerem . Wiem natomiast że Jan Tomaszewski wielkim bramkarzem był . Ale z niego taki znawca trenerki ,jak ze mnie biskup . Fakt że zabiera głos na wszystkie tematy świadczy o tym ,że należy do ludzi ,którzy gadają bez względu na to ,czy mają cokolwuek do powiedzenia

 • Leon

  Skakanie nawet najbardziej intensywne w lidze koreańskiej nic nie daje . To są obrzeża siatkówki . Pod względem szkoleniowym . Tylko Europa ew Brazylia ( choć tam teraz jest kiepsko - koronawirus) gwarantują rozwój ,nawet USA kończą szkolenie na uniwersytetach -dalej tylko Europa. Leon jakby został 2 lata na Kubie byłby "tylko" zajechanym kolejnym talentem . Koreańska liga mimo olbrzymich pieniędzy , ciężkich treningów pozostaje daleko w tyle nawet za ligą chińską .

 • Leon

  A ty oprócz tego że "skaczesz" po piwo to co w sporcie osiągnąłeś? A od Kota - seniora to się odp....l . On jest fizjoterapeutą sportowym i zna się na tym na pewno lepiej od ciebie lebiego . Takiś mądry to wyjdź na Wielką Krokiew ,i nie popuść ...

 • Leon napisał/a komentarz do Takiego transferu nie było od lat. Maciej Lampe zagra w Polsce!

  @ABC- prawdziwy: A poza tym to u ciebie wszyscy zdrowi? Różnica międzu Kuligiem a Lampe jest taka jak różnica w stawkach za grę . Na koniec powtórzę pytanie zadane przez jednego z poprzedników: Kto i z czego cię wystrugał - cudaku ?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.