Leon - komentarze

 • Leon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Typowa dla Włochów filozofia Kalego . Jak on "podciągnął" trenera Grbiča z ZAKSY ,to była "szansa na rozwój trenerskiej ścieżki w silnej lidze" . Przypominam że to ZAKSA była "debeściakiem" . Jak na idwrót ,to nie i koniec . Szmaciarz z kasą i megalomanią.

 • Leon napisał/a komentarz do O tych słowach będzie głośno. Smarzek mówi, co nie tak było w kadrze

  @Arkadiusz Mochocki: Oczywiście ,że zawodniczki grały tak ,jak ich traktował związek . Bebechów "nie pruły" . Ja im się nie dziwię . Skoro wychodzą takie kwiatki ,jak z oskarżeniami Wołosz o fałszerstwa ....Kasprzyk i Nawrocki powinni się z tego wytłumaczyć. Skoro milczą ,znaczy że to zawodni-czki miały rację . A swoją drogą ; trzymać trenera 2 lata ,przeciw któremu wystąpiło praktycznie 90% kadry, to jest samobój . Świadomie pozbawiać kadrę jednej z 3-4 najlepszych rozgrywaczek świata...zaiste mieli faceci fantazję

 • Leon napisał/a komentarz do TVN zastąpi TVP w pokazywaniu skoków. Apoloniusz Tajner komentuje

  @Andrzej z RP: Dlaczego mam nie szarpać TVP i Kurskiego ? Abonament to pryszcz przy kasie którą ta szczujnia rokrocznie dostaje z budżetu .A budżet to niby prezes (ten "główny")wysr...ł"?To są moje podatki . I co w zamian otrzymuję? Albo odgrze-wane kotlety - wznowienia wydarzeń z przed x lat , albo "wyżebrane" od innych stacji transmisje ,albo "fascynujące" zawody w ujeżdżaniu byków ,albo "porażające" ekspresją rozgrywki darta ,konkurs w ujeżdżaniu konia ,ewentualnie powtórki hokeja . Toż to nawet goooo...na nie przypomina . I nieważne jest czy mi się TVN czy Discovery podobają. Kupili ,zapłacili ,wara jełopom od tego . Sytuacja z cyklu - kupiłem mieszkanie i sublokatorów mi wpierniczyli . Chciałbyś gościu mieć w domu takiego ?

 • Leon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak do siebie pasujecie ,to dobie pograjcie w szachy ,bierki ,albo remika . A od sportu się od...... Jeden i drugi ; "fachowcy"

 • Leon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak jak nie krytykuję Pudziana za to że przypomniał "dyscyplinę" lat minionych ,tak nie krytykuję jego przeciwników. Wszyscy zapominacie o jednym : Patologia wychowuje patologie ,w liczbie mnogiej . Czy zdrowa matka (ojciec) żyjący z "pisowskich" darowizn ,a nie z pracy rąk ,kogokolwiek wychowuje??? Śmiem wątpić .... Pudzian opisał czyny dziecka . Widziałem matkę jedzącą chrupki ,dziecko chciało od niej "conieco" . Usłyszało -"spier..laj" . I wy się dziwicie ?!?

 • Leon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No i Rysio nie będzie się woził za kasę PZPS. Ale spokojnie ; na pewno znajdzie sobie " metę" gdzie złapie kilometrówki . Najważniejsze ,że (przynajmniej na razie) nic nie spier....li w siatkówce. A jaki z niego dżentelmen ,to potwierdził ex prezes . Dno i wodorosty nad głową. A sam wywiad robiony z d...y Rysia . Czy tam jest miejsce dziennikarza SF ???

 • Leon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z wiekiem przychodzi u niektórych zgryźliwość i pianobijstwo. Panu Boskowi nie można odmówić jednego . Był mistrzem olimpijskim. Jest ( bo jest) grabarzem siatkówki w AZS Częstochowa . Nie był ,jako trener wybitny . Po mojemu - przypadłości wieku robią swoje . Chciał być mentorem -wyszło jak z "Jasiem" Tomaszewskim . Błazenada....

 • Leon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ignaczak jest dla mnie takim samym "fachowcem" jak Bosek . Jeden "spuścił" AZS Częstochowa, drugi o mały włos spuściłby Resovię. Teraz i jeden i drugi są gwiazdami u "speców" z TVP . DAWAJ IGŁA !!! Potrzeba udzielić poparcia Rysiowi od kabrioletów. O ile pamiętam to mu już raz,po wyborze na "wicka" ,wygłaszałeś laudację.

 • Leon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mam nadzieję że Świderski wie co mówi . Bo jak Grbič odmowi Świderskiemu , to zostają ( bez obrazy) "płotki" ,albo wariant z "Piastem" . Tak czy siak TRAGDEDIA!!!. W ogóle zaczyna się piekiełko,typowe dla Polaków . Jak się okaże że Świderski będzie miał "Rysia kabrioleta" w zarządzie to chyba przestanę oglądać siatkówkę . Bo po Tokio i zdjęciach Rysia mam odruch wymiotny do tej pory ... Żaden trener po Wagnerze nie zdobył medalu IO . Tylko przypominam ....

 • Leon napisał/a komentarz do Stało się to, o czym wszyscy spekulowali. Trener polskiej kadry złożył rezygnację

  @swan: Przeciez Guidettiego nie dopuszczono do "konkursu" w 2015 roku , a ja pamiętam co powiedziała Wołoszyn o Guidettim po wyborze Nawrockiego - szkoda .... a ciekawym okrutnie które to nie chciały u Guidettiego trenować?