Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • arago napisał/a komentarz do PŚ w Titisee-Neustadt. Niemcy nie odegrali hymnu Polakom. Wojciech Fortuna: Przypomniała mi się sytuacja z Sapporo

  Mieli przygotowaną "odę do młodości' .

 • arago napisał/a komentarz do Turniej Czterech Skoczni. "Tylko dlatego walczy o wygraną". Legenda skoków wbiła szpilkę Kamilowi Stochowi

  Chyba jesteście strukturalnymi analfabetami. Ta wypowiedz, to szpila dla Niemców i ich kombinacji prawnych, a właściwie paraprawnych , w sporcie i w polityce.

 • arago lubi Komentarz

  co to jest test fałszywie pozytywny,ktoś wytłumaczy???

 • arago lubi Komentarz

  Bardzo dziwne...dopiero co tzw. bukmacherzy wogole nie crali pod uwage zwyciestwa POLAKOW, wrecz przeciwnie byli pewni, ze wygra ktos inny....jestem zaskoczony ich fachowoscia....

 • arago lubi Komentarz

  Trzeba bronić naszych chłopaków i koniec.Rozdmuchane ego młodego Norwega zostało przytłumione i może nabierze kolo trochę pokory.

 • arago lubi Komentarz

  "Kto sieje wiatr,ten zbiera burzę". to przysłowie jak nic pasuje do udzielonego przez niego wywiadu.

 • arago lubi Komentarz

  Granerud - kto mieczem wojuje ten od miecza ginie , nie trzeba było krytykować to i ciebie by nikt nie ruszał mam nadzieję ,że ta twoja wypowiedz nie była spowodowana nadmiarem wody sodowej w główce, powodzenia młody człowieku ,wszystko przed tobą.

 • arago lubi Komentarz

  Szkoda, że Niemcy/Norwegowie nie pamiętają, że w przeszłości zdarzały się gorsze skoki Polaków właśnie przez warunki (a ja pamiętam). I wtedy Kamil Stoch nie skarżył się na rywali, a jedynie na warunki/organizatorów albo szukał własnych błędów. Tyle.

 • arago lubi Komentarz

  @Wieslaw Brogowicz: Skąd taka opinia? Z polityką można się zgadzać lub nie, ale jeżeli być może ktoś nas rzeczywiście nie lubi, to tylko ze względu na narrację jaką w zachodnich mediach tworzą polscy politycy, polscy dziennikarze i paru zagranicznych lewaków. Ale wśród zwykłych ludzi, nigdzie w Europie, ani w Azji, ani w Ameryce Środkowej nie spotkałem się z niechęcią czy krzywym spojrzeniem. Wręcz przeciwnie. Nawet jeśli ktoś rzeczywiście daje sobie wmówić, że u nas jest niewola i dyktatura, to podchodzi raczej ze współczuciem niż pogardą.

 • arago lubi Komentarz

  Najwiekszą winą Polaków jest to ,że są najlepsi i najlepiej przygotowani do turnieju. Pomimo, że mieli zostać wykluczeni z turnieju mają moc i dobry humor, w przeciwieństwie do Niemców i Norwegów. Granerud uderza w Stocha . Evensen w 2019 w Seefeld na MŚ uderzał w Kubackiego. To są nacje , które nie potrafią przegrywać.

 • arago lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • arago napisał/a komentarz do 69. Turniej Czterech Skoczni. Norweskie media zrzucają winę na warunki

  @AbediPele: jedni i drudzy to synowie Odyna (z tej samej mitologi), aroganccy, kłamliwi i zadufani. Norwegów w wielu miejscach na świecie zwą "trolami", moim zdaniem słusznie.

 • arago lubi Komentarz

  Lubiłem i szanowałem Graneruda ale dzisiaj się zachował żenująco, może i w tym sezonie skacze najlepiej ze wszystkich ale brakuje mu jeszcze trochę by wejść na poziom Kubackiego nie mówiąc o legendzie tej dyscypliny Stochu, za takie zachowanie powinna mu się noga powinąć w Bischofshofen, niech zachowa trochę dyscypliny bo to było żenujące co powiedział a poza tym niech się nauczy przegrywać, myślałem że Norwegia to bardziej ogarnięty naród niż Niemcy.

 • arago napisał/a komentarz do 69. Turniej Czterech Skoczni. Norweskie media zrzucają winę na warunki

  Jestem uparty. Zwracam uwagę po raz któryś, że sport jest tylko jednym z elementów kultury(cywilizacji w postaci jakiej ją znamy). Fani sportów patrzcie czujnie na politykę, bo tam jest źródło wszystkiego. Na pewno, naszej przyszłości. Nasze "Orły" wygrają! jm

 • arago lubi Komentarz

  oto menalność tej całej zachodniej europy, kali ukraść krowe - dobrze, kalemu ukraść krowe - żle. Jak miewał lepsze warunki od Stocha to okej, jak teraz nie mial to tragedia, choc porównując wcale duzo gorszych nie miał. Przez gardło nie może przejść niemiaszkom i norwegom że Polak może im dokopac taka prawda....najpierw jakies testy ktore miały nas wyrzucić z turnieju, potem jakies zrzuty że "podobno" ktoś widział ze jednym autem ciągle im coś nie pasuje. To tak jak w żuzlu kiedy duny zdobywały druzynówke co rok to bylo ok, jak polacy zdominowali te imprezę to nie wiedziąc co robić - zlikwidowali DPS. Parodia.

 • arago lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • arago lubi Komentarz

  Dobrego skoczka można poznać po tym że radzi sobie w każdych warunkach a nie tylko tych idealnych. Wiatr... Ten sport już taki jest, dzisiaj są chociaż przeliczniki (które są niezrozumiałe i chore bo boczny wiatr nie jest uwzględniany a wiatr na buli jest mierzony jeszcze przez sekundę po wylądowaniu skoczka), kiedyś ich nie było. Czy Małysz jak niejednokrotnie spadł, też płakał że inni mieli lepsze warunki i życzył im jak najgorszych??? Czy brał to na klatę bo wiedział w jaki sport się wpakował? Czy Schliri jak spadał na bulę też płakał że inni mieli lepiej? Czy Morgenstern płakał że przez kiepskie warunki prawie się zabił? Bo nie powinni go wtedy puścić?? Czy Kranjec mówił coś o gorszych warunkach jak w 2001 roku przez ponad 200 metrów leciał po zeskoku jak szmaciana lalka i jakimś cudem się nie zabił? Taki jest ten sport i tego nikt nie zmieni. Szkoda że Granerud dwa lata temu tak nie narzekał jak Norwegowie łamali regulamin przeciągając się na belce startowej, w tym on też to robił :)

 • arago lubi Komentarz

  Mam nadzieje ze w każdym skoku w ostatnim konkursie dostanie lanie od wszystkich Polaków! Pokory się nauczy. Może....

 • arago lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • arago lubi Komentarz

  Takich słów nie wypowiedziałby nikt z niemieckich zawodników, niby są Niemcami i mamy o nich różne zdanie, nie zawsze pozytywne, bo np Marcus jest irytujący na skoczni. Jednak mają oni klasę sportową, zasady. Ten chłopak ewidentnie się zapomniał i narobił wrogów. Nic jeszcze nie wygrał w karierze, a uważa się za nie wiadomo kogo. Życzę Geigerowi brązowego medalu.

 • arago lubi Komentarz

  I takim sposobem jedna "wsza" norweska narobiła smrodu ze swojego kraju ..na cały świat .

 • arago lubi Komentarz

  Miał pomścić Polaków po ewentualnym wykluczeniu z pierwszego konkursu ale już go nie lubię...

 • arago otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • arago lubi Komentarz

  Czyli graneruda skrzywdził Bóg, bo "skoczył słabo, ale nie tak żeby wylądować na 115 metrze". Nie słyszałem jeszcze lepszego tłumaczenia:) Nasz Piotrek Żyła już nie jest gwiazdą:):):)

 • arago lubi Komentarz

  pyszałek

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.