Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • WS 7176 lubi Komentarz

  @gorzki: Nic nie pokaże, bo tak samo jak Messi w Argentynie, Robert sam mistrzostwa nie wygra. Pozostali muszą do niego dorównać poziomem gry i przede wszystkim zaangażowania. A jeżeli będzie grał Milik, Bednarek, Helik i jeszcze kilku, to sam Robert nic nie zrobi.

 • WS 7176 lubi Komentarz

  Wg. mnie wine za niepowodzenie ponosi Jasiu. Bo problemy finansowe klubu nie zaczeły sie od wczoraj czy przedwczoraj tylko trwają od paru lat. A spowodowane są graniem na kredycie i błędnymi decyzjami odnośnie transferów zawodników. A wyroki w BAT to już kwintesencja nieudolności do jakiej dochodziło w ZG kiedy zwalniali zawodników lub im nie płacili. To wszystko się nazbierało i efektem była nowa koncepcja oparta na dobrym trenerze, ale tanich i ambitnych koszykarzach. Sprzedanie Lundberga za takie pieniądze było koniecznością aby cos tam spłacić. Nawet kosztem przegrania finału, który dochodowy nie jest. Szkoda takiej sytuacji, ale wszystko ma swoja przyczynę i skutek. Co by nam dała wygrana w finale kiedy długi jeszcze bardzie by sie powiększały. Jest jak jest a i tak było blisko osiągnięcia czegoś niesamowitego. Oby teraz znaleźć godnego trenera.

 • WS 7176 napisał/a komentarz do Igor Milicić o dominacji nad Zastalem. Mówi też o pojedynku z Tabakiem

  @Tańczący z łopatą: Jak już to od drużyny zajmujące 8 miejsce w lidze izraelskiej,po drugie w rankingu lig izraelska zajmuje 14 miejsce,nasza PLK okolice 21 miejsca

 • WS 7176 lubi Komentarz

  Jeśli Zastal w czasie sezonu sprzedaje najlepszych zawodników powstaje pytanie o sens przedsezonowych przygotowań drużyny. Po co zgrupowania, nauka schematów, budowanie dobrych relacji w drużynie? Skoro wystarczy jeden telefon z Moskwy i później głupie tłumaczenia, że "... takim drużynom się nie odmawia". Po co angażujecie kibiców, kasę miasta? Logiki brak.

 • WS 7176 napisał/a komentarz do Igor Milicić o dominacji nad Zastalem. Mówi też o pojedynku z Tabakiem

  @Kibic: Milicić mistrzostwo wygrywał na halach przeciwników

 • WS 7176 lubi Komentarz

  @Kibic: Byłem w tej serii za Zastalem chociaz nie jestem ich kibicem. Gdyby mecze byly rozgrywane w normalny sposob i tak wygrala by stal. taka jest prawda. moze byloby 4:3 moze nie bylo by takiej roznicy punktowej, ale to stal byla by mistrzem. Zastal nie mial pomyslu na obrone stali. nie potrafili wykonac pierwszego podania a co dopiero wejsc pod kosz. Po za tym Tabak zarznal zespol. Zbyt waska rotacja i charatanie podstawowymi graczami przez wiekszosc czasu w tak intensywnej serii musialo przyniesci oplakane skutki. Mozna wylewac wiado pomyj jedni na drugich, ale patrzac trzezwo z boku na cala ta serie trzeba przyznac ze to stal byla lepsza.

 • WS 7176 napisał/a komentarz do Igor Milicić o dominacji nad Zastalem. Mówi też o pojedynku z Tabakiem

  @Wojtass: Z Anwilem Igor zdobywał mistrzostwo w meczach wyjazdowych

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.