WS 7176 - lubi

 • WS 7176 lubi Komentarz

  @gorzki: Nic nie pokaże, bo tak samo jak Messi w Argentynie, Robert sam mistrzostwa nie wygra. Pozostali muszą do niego dorównać poziomem gry i przede wszystkim zaangażowania. A jeżeli będzie grał Milik, Bednarek, Helik i jeszcze kilku, to sam Robert nic nie zrobi.

 • WS 7176 lubi Komentarz

  Wg. mnie wine za niepowodzenie ponosi Jasiu. Bo problemy finansowe klubu nie zaczeły sie od wczoraj czy przedwczoraj tylko trwają od paru lat. A spowodowane są graniem na kredycie i błędnymi decyzjami odnośnie transferów zawodników. A wyroki w BAT to już kwintesencja nieudolności do jakiej dochodziło w ZG kiedy zwalniali zawodników lub im nie płacili. To wszystko się nazbierało i efektem była nowa koncepcja oparta na dobrym trenerze, ale tanich i ambitnych koszykarzach. Sprzedanie Lundberga za takie pieniądze było koniecznością aby cos tam spłacić. Nawet kosztem przegrania finału, który dochodowy nie jest. Szkoda takiej sytuacji, ale wszystko ma swoja przyczynę i skutek. Co by nam dała wygrana w finale kiedy długi jeszcze bardzie by sie powiększały. Jest jak jest a i tak było blisko osiągnięcia czegoś niesamowitego. Oby teraz znaleźć godnego trenera.

 • WS 7176 lubi Komentarz

  @Kibic: Byłem w tej serii za Zastalem chociaz nie jestem ich kibicem. Gdyby mecze byly rozgrywane w normalny sposob i tak wygrala by stal. taka jest prawda. moze byloby 4:3 moze nie bylo by takiej roznicy punktowej, ale to stal byla by mistrzem. Zastal nie mial pomyslu na obrone stali. nie potrafili wykonac pierwszego podania a co dopiero wejsc pod kosz. Po za tym Tabak zarznal zespol. Zbyt waska rotacja i charatanie podstawowymi graczami przez wiekszosc czasu w tak intensywnej serii musialo przyniesci oplakane skutki. Mozna wylewac wiado pomyj jedni na drugich, ale patrzac trzezwo z boku na cala ta serie trzeba przyznac ze to stal byla lepsza.

 • WS 7176 lubi Komentarz

  Jeśli Zastal w czasie sezonu sprzedaje najlepszych zawodników powstaje pytanie o sens przedsezonowych przygotowań drużyny. Po co zgrupowania, nauka schematów, budowanie dobrych relacji w drużynie? Skoro wystarczy jeden telefon z Moskwy i później głupie tłumaczenia, że "... takim drużynom się nie odmawia". Po co angażujecie kibiców, kasę miasta? Logiki brak.