Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • StukPuk

  Panie detektywie, prostak to jest z ciebie. Bo tylko dureń używa słów których nie rozumie. To urządzenie było proste. Nie prostackie. Jaka to różnica? Taka jak między bankowcem, a bankierem czy rencistą, a rentierem.

 • StukPuk

  Żałosna kreaturo, facet ma swoje lata więc mu wiszą policzki. No i co z tego? Jako genetyczny obchlajus nie zrozumiesz tego, ale parcie na szklo nie ma nic wspólnego z wyglądem. Ale co w wypowiedziach Bońka jest parciem na szkło? Ty w tym przepitym łbie w ogóle rozumiesz ten związek frazeologiczny? Nie byłbyś żałosnym śmieciem gdybys napisał że nie zgadzasz się nim. Masz do tego prawo, ale te pijackie idiotyzmy o parciu na szkło, o obwisłych policzkach... Żenada śmieciu b

 • StukPuk

  Menager ma sprawdzać kondycję klubu? Jak? Chyba tylko z plotek. Weź się za lekcje. Bo nie jest możliwe, żeby dorosły człowiek wypisywał takie idiotyzmy.

 • StukPuk

  A to akurat komplement. Na drugim biegunie jest analfabeta"wiejski kmiotek". Mam tak samo jak ty.... Żartowałem. Wólka czy inny przysiółek to nie miasto.

 • StukPuk

  Może i mało kulturalnie, ale Boruc jest jaki jest. I merytorycznie ma rację. Pismakowi CH***UJ do tego co robi. To sprawa jego i jego pracodawcy. No i ewentualnie lekarza. A ten tekst tego wo costam to zwykła złośliwość. Więc czego się spodziewał?

 • StukPuk

  Albania rzeczywiście nigdy nie była tuzem, ale pisanie, że była kimś jak San Marino... No cóż nie wystarczy być kretynem. Trzeba być ostatnim osłem żeby takie bzdury wypisywać. Każdy kto ma IQ powyżej 10 i interesują się piłką pamiętają ja te Sam Marino lat 80 tych zremisowało z 3 drużyna świata w Mielcu 2:2. Ja wymeczylismy 1:0 w Tiranie oraz jakie znaczenia miało ich zwycięstwo nad Belgia.

 • StukPuk

  Nie wesprze swojej emerytury. Nie dostanie ani złotego więcej. Emerytura olimpijska jest za medal. Medal który już ma. Taką samą dostaje się za brąz i za 10 złotych medali.

 • StukPuk

  Ale zidiocenie. Ma być dumny bo zarobił kasę? Kretynie! Rozumiesz znaczenie słowa "duma"? Dumny moze być z sukcesu. A z kasy może być zadowolony.

 • StukPuk napisał/a komentarz do Przyjaciel Ryszarda Szurkowskiego: "Tydzień temu przeszedł operację, zmarł w szpitalu"

  @Użytkownik bez oporu: Nie wiesz jak było naprawdę więc ci się mądrzysz.

 • StukPuk

  W WTC zginął jego syn. Tak bardzo to przeżył, że nie przyjął odszkodowania. W ostatnich latach bardzo by mu się przydało.

 • StukPuk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A prawda jest taka, że Polska z jej populacją, potencjalem ekonomicznym czy położeniem powinna mieć niemal w każdej dyscyplinie drużynowej kobiet czy mężczyzn przynajmniej 1/8 finałów MŚ.

 • StukPuk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo. Przecierałem oczy w meczu z Hiszpanią. Tunezja też nigdy nie była spacerkiem. Dziś było super. Optymistycznie wyglądają te petardy z 9m. Kiedy tylko Bielecki dziś pół drużyny. A to przy szczelnej obronie lepszych drużyn daje alternatywę w rozegraniu.

 • StukPuk

  Prawy i sprawiedliwy to bandyta? Dziwię się, że się dziwię.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.