Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Powodów do optymizmu żadnych. Przygnębiający obraz polskich skoków w Niemczech

  ... na dzień dzisiejszy: dobre skoki Polaków. Powiedziałbym SENSACYJNE. CO ZA CIEKAWE ELIMINACJE! Wprost ''wcisnęły mnie w fotel''. Ta konkurencja naszych pomiędzy... Nasze ''rozwijające się talenty'' Zniszczoł i Murańka no i oczywiście senior w tej grupie Maciej Kot dzielnie stawili czoła turkom (jednemu), estończykom, ukraińcom. Bułgarzy i rumuni na razie nam ''nie podskoczą''. Ci pierwsi ponieważ nie startowali, ci drudzy - muszą wpierw nauczyć się szyć ''kombinezony''. dzisiaj ich zdyskwalifikowano za kombinezony. Ale kto wie... Nie mogę się doczekać konkursu głównego....

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Kwalifikacje w Titisee-Neustadt

  DOBRE skoki Polaków. Powiedziałbym SENSACYJNE. CO ZA CIEKAWE ELIMINACJE! Wprost ''wcisnęły mnie w fotel''. Ta konkurencja naszych pomiędzy... Nasze ''talenty'' Zniszczoł i Murańka no i oczywiście senior w tej grupie Maciej Kot dzielnie stawili czoła turkom, estończykom, ukraińcom. Bułgarzy i rumuni na razie nam ''nie podskoczą''. Ci pierwsi ponieważ nie startowali, ci drudzy muszą wpierw nauczyć się szyć ''kombinezony''. Obaj dzisiaj zostali zdyskwalifikowani. Ale kto wie... Nie mogę się doczekać konkursu....

 • Poot-Cris otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do To zemsta za deportację Djokovicia? Zaskakująca decyzja rządu Serbii

  Odnośnie "sprawy": mam rozumieć, że serbski rząd rezygnuje dobrowolnie z dochodów jakie przyniosłaby firma australijska...

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do To zemsta za deportację Djokovicia? Zaskakująca decyzja rządu Serbii

  Ciekawe jakie konsekwencje wyciągną w stosunku do Francji czy UK, którzy już w tej chwili zapowiedziały: bez szczepionki - turniej: no go.

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Seria treningowa w Titisee-Neustadt

  Zastanawiam się dlaczego nie ma tam „młodych”. Rozumiem: „talenty” Zniszczoła czy Murańki, które cały czas „się rozwijają(?)”. Ale Maciej Kot? Czyż znowu będziemy pasjonowali się fenomenalnym skokiem na treningu i kwalifikacjach? Następnie zaciętą walką z estończykami, bułgarami czy turkiem, która i tak nie da kwalifikacji do drugiej kolejki konkursu głównego? Jeżeli powtórzą się wyniki treningu to Maćkowi "uciekł" turek, estończyk itd. Jak tak dalej jego forma będzie "zwyżkowała" to powalczy z kazachami, ukraińcami, koreańczykami... kto wie... może pojawi się jakiś Eddie the eagle, z którym nawięże naprawdę równorzędną walkę.

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Seria treningowa w Titisee-Neustadt

  Zastanawiam się dlaczego nie ma tam „młodych”. Rozumiem: „talenty” Zniszczoła czy Murańki, które cały czas „się rozwijają(?)”. Ale Maciej Kot? Czyż znowu będziemy pasjonowali się fenomenalnym skokiem na treningu i kwalifikacjach? Następnie zaciętą walką z estończykami, bułgarami czy turkiem, która i tak nie da kwalifikacji do drugiej kolejki konkursu głównego?

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Gorąco po meczu Polska - Norwegia

  Wg mnie, miejsce w szeregu pokazali nam już Niemcy. Grali bez 9-ciu zawodników z młodym zespołem. Czyli praktycznie Polscy szczypiorniści oberwali łomot od drużyny, która jest w "budownie".

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Wielki sukces BC Polkowice! Wicemistrz Polski zaszalał w Rosji

  CZY idea sportu to: upokorzenie kogoś? Pytam tylko, ponieważ "za moich czasów" ideą w sporcie było "zwycieżyć". A jeżeli pokonało się silniejszego, renomowanego itd przeciwnika była to np SENSACJA, NIESPODZIANKA, TRIUMF itd. No ale tak myślę - moje czasy to koniec XX wieku to i spojrzeniee na sport jest inne. Widocznie w wirtualnym świecie NIESPODZIEWANY SUKCES z silniejszym przeciwnikiem ma inne wartości/nomenklaturę. Jeżeli pokonają kolejnego przeciwnika w kolej fazie rozgrywek - czego bardzo Polkowiczankom życzę, ukaże się artykuł zatytuowany np: BC Polskowice zmiażdżyły, roznosły, zmiotły z powierzcni ziemi, rozdeptały na miazgę itd. @gp 6-8; jeżeli ktoś awansował do EuroCupu, to chyba średniakiem nie jest. Ponadto mało znasz się na sporcie!!! Każdy kibic sportowy wie: puchary "rządzą sie" swoimi prawami. Nie będą tobie tłumaczył o co chodzi ponieważ podejrzewam, że i tak nie zrozumiesz "o co biega". Zdrówka życzę.

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Sensacyjny zwrot akcji w sprawie selekcjonera. Adam Nawałka już nie jest faworytem

  @grzegorek: ...proponujesz na dwa spotkania aby reprę poprowadził Lewandowski. OK. A jak przydarzy się fuks i przejdą? Co wtedy? Biorąc sprawę realnie: Lewandowski nie jest tak głupi aby wsiadać do tonącego statku. Wyobrażasz sobie ile by hejtu wtedy zbierał?

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Sensacyjny zwrot akcji w sprawie selekcjonera. Adam Nawałka już nie jest faworytem

  @Ires: Może jako trener nie ma osiągnięć ale chyba dlatego, że /o ile się nie mylę/ trenował tylko Ukrainę. Mam wrażenie, że indywidualne wyszkolenie Polskich piłkarzy przewyższa umiejętności reprezentantów ukrainy. Co przemawia za Szewczenko to fakt, że grał z powodeniem w zagranicznych klubach. Kto wie może "ma pomysł" na "ustawienie polskiej/zagranicznej mieszaniny"?

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Wyeliminowali Bayern Monachium. Pucharu Niemiec nie zdobędą!

  We wtorek odbyl się mecz pucharowy pomiędzy drugoligowym klubem z Hamburga i pierwszoligowym zespołem z Kolonii. Ponieważ regulaminowy czas jak i dobrywka zakończyły się wynikiem nieroztrzygniętym – przystąpiono do wykonywania serii rzutów karnych. Do piątej kolejki nadal był remis. W ostatniej regulaminowej serii rzutów karnych jako pierwsi strzelali piłkarze z Hamburga. Strzał był pomyślny. O przedłużeniu ''jedenastek'' decydował'' ostatni strzał piłkarza z Kolonii. Również strzelił bramkę ale... kolończycy odpadli. Okazało się że piłkarz zespołu z Kolonii przy egzekucji uderzył piłkę tak nieszęśliwie, że ta odbiła się od jego drugiej nogi. Sędzia bramki nie uznał ponieważ nastąpiło w tym wypadku naruszenie przepisów tzw „drugie podanie”. To jako ciekawostka obecnej kolejki pucharu Niemiec.

 • Poot-Cris lubi Komentarz

  @Legionowiak 2.0: Dzień bez wypisywania tych samych farmazonów przez Ciebie to dzień stracony.

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Niemcy już wiedzą. Chodzi o wielką nagrodę dla Roberta Lewandowskiego

  @Legionowiak 2.0: ...czytając twoje "komentarze" można stwierdzić jedno. Corona pozostawiła u ciebie inny wirus: ''cymbalitus pospolitus'' po polsku: depresja maniakalna objawiająca się pisaniem bezsensownych ''opini'' na tematy które cię ''denerwują''. Nie martw się! Przchodzi koło dziewiećdziesiątki - jak dożyjesz, i całe normalne życie przed tobą.

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Niemcy już wiedzą. Chodzi o wielką nagrodę dla Roberta Lewandowskiego

  @Legionowiak 2.0: ...czytając twoje "komentarze" można stwierdzić jedno. Corona pozostawiła u ciebie inny wirus: ''cymbalitus pospolitus'' po polsku: depresja maniakalna objawiająca się pisaniem ''opini'' na temat które cię ''denerwują''. Nie martw się! Przechodzi koło dziewiećdziesiątki - jak dożyjesz, i całe normalne życie przed tobą.

 • Poot-Cris lubi Komentarz

  Niesamowity LEWANDOSKI !!!

 • Poot-Cris lubi Komentarz

  brawo Lewy!

 • Poot-Cris lubi Komentarz

  Lewandowski 2021: Klubowe Mistrzostwa Świata, Mistrz Bundesligi, Złoty But w 34 meczach, reszta liczących się lig gra 38 , rekord bramek wszechczasow w Bundeslidze. I jeszcze chyba coś zdobył ale zapomniałem . Żeby być uczciwym należy nadmienić sprawę z Kucharskim oraz sprawę lewych dyplomów. Czy zasłużył na Złotą Piłkę ???

 • Poot-Cris lubi Komentarz

  Lewandowski 52 gole, osiem asyst. Wygrał Bundesligę, Klubowe Mistrzostwa Świata i Superpuchar Messi 38 goli, 14 asyst. Wygrał Copa America i Copa del Rey... mniej sukcesów i zdecydowanie mniej strzelonych goli w większej liczbie rozegranych meczów. Jeżeli ktoś uważa że Messi w tym roku wygrał więcej to chętnie udzielę korepetycji z matematyki

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Niemcy już wiedzą. Chodzi o wielką nagrodę dla Roberta Lewandowskiego

  @zakaznik: O co ma życie prywatne do osiągnięć sportowych? Ponadto wskaż kiedy Lewandowski zdobył "lewe dyplomy"? czy coś prokuratura pisała nr fałszerstw? Co ze sprawę Kucharskiego? Wiele się odgrażał i jakoś sprawę Kucharski wyciszył!

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Słynny trener o Lewandowskim. "Tego na pewno nie osiągnie"

  ...no, po komentarzu Antoniego P, widać - wiek robi swoje. 79 lat... Piechniczek niech porówna nie tylko indywidualnie ale "drużynowo". Wtedy okaże się (począwszy od trenera) że: mając obecnie w zespole jednego z najlepszych piłkarzy świata nie osiągnie to co Pan Kazimierz, BO..... Polska reprezentacja nie osiągnie tego co Reprezentacje grające z Latą na trzech Mundialach BO... Niech Piechniczek jako "fachura" - no za coś musiał dostać tego ...causa, wskaże JEDNEGO obecnego REPREZANTA POLSKIEJ REPREZENTACJI, który umiejątnościami przewyższa KLUBOWEGO KOLEGE Lewandowskiego. Z innej beczki. Ile zdobył Messi złotych piłek - jako najlepszy piłkarz świata? 6! A ile strzelił bramek (na trzech - jak Grzesiu) na piłkarskich mistrostwach świata? Też sześć. I w tym przypadku zachodzi pytanie "czy pobije rekord Grześka"?. Panie Piechniczek takimi wywodami, "porównaniami" dał Pan plamę na tym swoim honoris causa. Swieżo odebrany a już "ubabrany".

 • Poot-Cris lubi Komentarz

  "Fałszerz po prostu ominął te opłaty" - tu chodzi przecież o oszustwa obojga w procesie naboru zawodników, danych osób biegnących, przebiegu zawodów i wyników.
  Jedno to dyskwalifikacja drugim pociągnięciem powinno być usunięcie z Wysp i zakaz wjazdu. Mogli (by) przecież oszukać w każdej sprawie i w każdym miejscu...

 • Poot-Cris napisał/a komentarz do Jedno zdjęcie mówi wszystko. Oto wejście do restauracji Lewandowskiego

  Kto nie wie - a jak się okazuje BARDZO dożo osób nie wie, Lewandowski jest współwłaścicielem. Udziałowcami są Robert Lewandowski, Jacek Trybuchowski oraz Jerzy Krzanowski.

 • Poot-Cris lubi Komentarz

  Może kiedyś tam się wybiorę!

 • Poot-Cris lubi Komentarz

  Sami fachowcy.... Mogłeś aplikować jeden z drugim a nie teraz swoje frustracje wylewasz. Milcz i kibicuj.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.