Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • MyszW69 napisał/a komentarz do Żużel. GKM - Falubaz. Przetasowania w zespole gości. Uczestnik Grand Prix poza zestawieniem [SKŁADY]

  @KamcioGKM: Gdzie tam bonus całą pulę zgarniemy. Powodzenia wam życzę.

 • MyszW69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mecz rangi 4 pkt. Będzie ciężko ale wiem że Falubaz poradzi sobie i obroni bonus. TYLKO FALUBAZ!!!

 • MyszW69 napisał/a komentarz do Żużel. Ranking U-24 PGE Ekstraligi. Duże roszady. Wpadka Kubery, Falubaz w końcu ma się kim pochwalić

  @JARASS: martw się o to żeby ktoś miał was utrzymać w lidze. Falubaz ma swoje problemy a wy swoje. Nie wnikaj tylko martw się o swoje pierniki.

 • MyszW69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratuluję Sparcie zwycięstwa w pełni zasluzonego i pokazanie miejsca w szeregu. Prezesie nie wstyd ci ? Ja po tym nieszczęsnym meczu odczuwam fale niejasności przeplatanych gromkim kłamstwem. Piotr żyto nigdy nie robił tak twardego toru... Ostatni taki tor pamiętam w sezonie 2009. Kiedyś na ten temat rozmawiał pan Dowhan. Po przepudowie stadionu i toru R.D : Nasi zawodnicy na tym owalu będą musieli nastawić się na jazdę na torach mokrych, przyczepnych. Geometria toru nie będzie sprzyjała przygotowaniu toru twardego. Wystarczy sobie te słowa przypomnieć. Więc wątpię aby Piotr Żyto rozmawiał z kimkolwiek na temat takiego toru. Został postawiony przed faktem dokonanym. Trener doskonale wie że ani Protas, Dudek i Żagar nie lubią takiego toru. Pan prezes powinien się podać do dymisji. Na dzień dzisiejszy oprócz wiary nie ma żadnego argumentu że w niedzielę będzie lepiej. Toruń jedzie dobrze na wyjazdach więc bankowo 40 zrobi. Cel minimum absolutnie minimum to pozbawić Toruń punktu bonusowego i wygrać minimum za 2. Z GKM obronić bonus po prostu wygrać. PREZESIE TWOJA KARIERA TO PASMO POMYŁEK I lZAWODÓW KTORE KOSZTUJA NAS WIELE 1) Odejście Janasa. 2) ODDANIE JEPPESENA 3) transfer Antonio 4) kłamstwo w sprawie Vaculika 5) odejscie Krakowiaka 6) odejście Walczaka. 7) TEN PUNKT POKAZUJE ŻE PAŃSKA WIEDZA O ŻULU PANA DYSKWALIFIKUJE Z PELNIENIA FUNKCJI PREZESA okno transferowe myli się Pan na potęgę. Cóż jaki prezes takie transfery. I przyzwolenia na wczasy na krótko przed meczem. Skoro drużyna nie mogła trenować bo pogoda nie dopisała to chyba mogłeś zorganizować w tym okresie obóz dla zawodników gdzieś w cichym miejscu żeby ich integrować i dać odpocząć od presji jaka na nich spoczywa. Można wszystko inaczej tylko trzeba chcieć i czuć to co się robi. PREZESIE ODEJDŹ. A TY FALUBAZIE JEDŹ I WYGRAJ TO DLA NAS BO WY TO MY A MY TO WY WIEC JEDZIEMY W NIEDZIELE PO ZWYCIĘSTWO!!!! TYLKO FALUBAZ!!! I NA TRYBUNACH BEDZIE PRAWDZIWA WOJNA!!!!

 • MyszW69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bez prawa do pomyłki ? Chyba mało kto wierzy że akurat Falubaz w tym meczu oklepie Sparte... Zacznijmy od tego że Falubaz od 9 dni nie trenował... Żagar pojechał sobie na wczasy (kur...a prezesie nie masz jaj aby okiełznać tego faceta!!!!!!?????) ... Więc co tu mówić o pozytywnym wyniku. Pozytyw może być jeden jeśli wyjdziemy z 40 to będzie bez wstydu i głowa do góry. Na błąd nie będzie można sobie pozwolić w meczu z Toruniem i Grudziądzem. Cóż taki sezon jakie transfery. Niech wygra lepszy. TYLKO FALUBAZ!!!

 • MyszW69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie prezesie.................... Nie wierzę Panu nawet na jedno słowo. Teraz mamy 60lecie klubu i prezent walka o utrzymanie. Protas nie wiadomo co onim powiedzieć czy to forma czy Bóg jeden wie co. Żagar nie odda życia za Falubaz przecież to podkreślił w wywiadzie. Max jak dla mnie do chłopaka nie ma zarzutu bo on odbudowuje się wiadomo jakie miał demony przeszłości. U24 brakuje mi tylko stabilizacji w składzie. Juniorzy jadą lepiej niż zakładano. Osyczka warto go wypożyczyć Dania, Anglia inne tory trudne niech chłop nabiera doświadczenia bo to już czas na pokazanie umiejętności. Co do 60lecia to może tak z kanapy jak ja to widzę... Nie jestem zwolennikiem budowy składu na kredyt ale może warto było zainwestować w jakaś gwiazdę o stabilnej formie. Cóż jednak gierki prezydenta wokół Zastalu spowodowały odejście najlepszego trenera w historii klubu myslicie że to nie będzie miało odbicia na falubaie ? Te gierki ? Cóż ja nie wierzę w obiecane 4mln dla klubów z ZG. Pozostaje nam wiara w Sport i przebudzenie Motomyszy. Bardzo ciężkie tygodnie przed nami. Oby objawiło się prawdziwe oblicze Falubazu. Kapitanie toniemy czas wkroczyć na właściwe wody. TYLKO FALUBAZ.

 • MyszW69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  GKM ma małą psychologiczną przewagę byłaby duża gdyby wygrali z Motorem na co zasługiwali. Teraz Falubaz ma dwa tygodnie aby solidnie przepracować i wyciągnąć wnioski. Dywanik zaliczony u Mateja (choć i tak nie spodziewam się po nim więcej bo sam podkreślił w pewnym wywiadzie że jest tylko najemnikiem i umierać za Falubaz nie będzie). Protas jako kapitan musi wziąć się w garść. Niejednokrotnie ratował Falubaz w sytuacjach gdzie było ciśnienie. Jestem pewien że Falubaz się postawi Sparcie i nie pozwoli im na łatwe zwycięstwo. Wiadomo że faworyt w tym meczu jest jeden. Po Wrocku dwa bardzo istotne mecze Toruń i GKM czego jestem pewien to tylko bonusa z Toruniem niestety w Grudziądzu wszytsko będzie jasne po 15 biegu. Dla GKMu życzę utrzymania a pierników nienawidzę z całego serca życzę I ligi. FALUBAZY BEDZIE DOBRZE !!!!! TYLKO FALUBAZ !!!!!

 • MyszW69 napisał/a komentarz do Żużel. W Częstochowie huczy od plotek na temat transferu Leona Madsena. Motor wcale nie chce Duńczyka?

  @MyszW69: Chodziło mi że jeśli taki kontakt był na linii Motor Madsen.

 • MyszW69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeżeli to prawda to ktoś tu powinien dostać solidnie po kieszeni... Skoro jesteśmy najlepsza ligą świata to powinniśmy obrać kierunek NBA, NFL, NHL gdzie takie zagrywki przed Draftem są surowo zakazane. KARA ROK BEZ TRANSFEROW JAKICHKOLWIEK I PO SPRAWIE.

 • MyszW69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie jestem aż tak mocnym znawca regulaminu i mam dylemat... Może ktoś obeznany powiedzieć czy np za słaba jazdę Pepe można wypożyczyć jakiegoś zawodnika ? Coś mi mówi że chyba można ale bankowo są jakieś wytyczne do tego jak i w jakim przypadku... Cóż potrzebne są zmiany tylko jakie. Wierzę w pozytywne zakończenie.

 • MyszW69 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • MyszW69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratuluję Stali Gorzów... Cóż Patryk takiego chcemy Ciebie w każdym meczu. Juniorzy świetnie niespodzianka Nille i Fabian brawo. Pwliczak nie było źle. Kvech szok brawo... 13 znowu pechowa... Czy to błąd trenera z kanapy łatwo oceniać... Mimo wszystko serce u trenera wygrało. Rozum pewnie podpowiadał zmień Mateja na Dudka... Protas szacunek za wszystko ale odpuść proszę bo toniemy... Co tu mówić taki jest ten sport za to go kochany. TYLKO FALUBAZ!!! TERAZ KLASYK Z MISTZREM. Może się uda pozostaje wiara. CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE !!!

 • MyszW69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pisanie o faworycie jest na wysrost. Doskonale to kibice z lubuskiego wiedzą. Nie raz STAL powinna NAS roznieść i przegrywała i podobnie było z FALUBAZEM jako faworytem. DERBY DLA ZIELONEJ!!! KIBICE JUTRO POKAŻEMY PRAWDZIWE OBLICZE!!! Zebranie na górce !!! Potem park maszyn!!!! TYLKO FALUBAZ!!!

 • MyszW69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kibice z ZG to do Was! Jest mi wstyd że obrażacie chyba jedyna ekipę czyli Motor która NAS FALUBAZ wita neutralnie i bez obrazy od kiedy jeździ w ekstralidze. Co Wam do tego czy mają wychowanków czy nie ?! To jest ich polityka i ich sprawa. Nam nic do tego. Mimo podzielonych zdań i sporu kibiców którzy nie potrafią przegrywać JA WAM KOZIOŁKI GRATULUJE SZCZERZE I DO ZOBACZENIA U WAS.

 • MyszW69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Damian Pawliczak walczyłeś. Pepe odpuść jeden mecz i doprowadź zdrowie do należytego stanu albo kończ waść... Szczęście po stronie Falubazu nareszcie bez złośliwości losu. Wynik dzięki defektom MM i niesamowitemu Griszy może i dobry ale rewanż na gorącym gruncie będzie baaaardzo ciężki. Cóż koniec przyjemności i czas powiedzieć wprost FALUBAZY MAMY NAJGORSZEGO PREZESA W HISTORII KLUBU... Składa się na to odejście Janasa, odejście Walczaka, brak walki o Vaculika (biedny rok czasu czasu czekał na kontrakt i nic), marketing nie funkcjonuje, PR pełza po ziemi na drugim łuku. Cóż można by tego sporo wytknąć. Falubazy może na mecz ze Sparta wywiesimy białe flagi i zaczniemy śpiewać Baj Baj domagała. Przecież Falubaz ma taki fajny skład. I bardzo ciekawych juniorów. Duduś, Max i Matej i starający się Damian sami meczu nie pociągną. Falubazie kocham Cię. Jestem kibicem na dobre i na złe... Ale kur...a tego prezesa nie zniosę. TYLKO FALUBAZ!!! WALCZYMY DO KOŃCA!!!

 • MyszW69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Głosy donoszą że w niedzielę będzie zmiana w formacji juniorskiej. Fabian i debiutant Grzelak. Ciekawy ruch. Fabian oby tak dalej. Porównywanie go do kogoś to jest trochę na wyrost. Najlepiej niech będzie takim Fabianem (wariat z PBO) jakim go znamy. Mecz z Częstochową nam da odpowiedź o co tak naprawdę jedziemy. Będzie ciekawie. TYLKO FALUBAZ!!! WIDZIMY SIĘ NA KOLEJNYM MECZU!!! WSZYSCY NA FALUBAZ!!! OTWIERAĆ STADIONY DLA KIBICÓW!!!!

 • MyszW69 napisał/a komentarz do Żużel. Tadeusz Zdunek pochwalił Artura Mroczkę. Prezes uważa, że kontuzja Iversena nie miała wpływu na wynik

  Trolu od kiedy oglądasz żużel ? Program programem a przebieg meczu to inna sprawa. Śmieszy mnie Twój komentarz. Brawo ty haha

 • MyszW69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zapowiada się ciekawie. Moje oczy będą skierowane na pojedynki u24. Zapowiada się dobry mecz. Obie drużyny są lekko mówiąc lekceważone. FALUBAZY po kuble zimnej wody powinny być pobudzone i podrażnione. Więc TYLKO FALUBAZ !!! JEDZIEMY I CIESZYMY SIĘ ŻUŻLEM !!

 • MyszW69 napisał/a komentarz do Żużel. Apator - Falubaz. Lider Przedpełski z wydatnym wsparciem. Fricke i Dudek za to osamotnieni [NOTY]

  @Lukim81Pomorskie-Śląskie: Od Protasa trzeba wymagać więcej. Jeśli chodzi o juniorów to muszą minimum 4 dowozić ( są medalistami DMPJ więc nawet 6pkt mecz). Mnie najbardziej martwi pozycja U24. Nerwy się zaczną jeśli coś nie pyknie z GKM. Kapitan jak znam życie wylewa poty i epitety w warsztacie. Więc podchodzę po tym kuble zimnej wody do kolejnego meczu ze spokojem. Mamy teraz atut własnego podwórka. Języczkiem uwagi będą pojedynki u24 Pawliczak/Kvech vs Krakowiak. Więc noty damy po kolejnym meczu. Pozdrawiam.

 • MyszW69 napisał/a komentarz do Żużel. eWinner Apator z wygraną, ale było gorąco! Falubaz długo dzielnie się stawiał [RELACJA]

  @kibicc28: No i ? ALE NIE SPADNIE. Że tak powiem wypadek przy pracy pokrzyżował wszystko. Szczęście pierników. Tyle w temacie.

 • MyszW69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie można tu powiedzieć o zdecydowanej wygranej Torunia. Cóż błąd Żagara. Zdarza się najlepszym. Gratulacje dla Torunia. Rewanż będzie przy W69 i oby z kibicami i zapewniam że poprowadzimy nasze Myszy do zdecydowanego zwycięstwa. Wracając do meczu to szkoda 13 biegu podejrzewam tak jak cała ZIELONA GÓRA że byłoby 5:1 dla Falubazu i nominowane byłyby na styku minimum na remis w meczu. Dudek to jest to. Max brawo. Matej miałeś już to brawo dla ciebie. Protas mogłeś lepiej. Juniorzy mogą więcej (tego się oczekuje od medalistów). Janek stać Cię na lepszą jazdę. Cóż takie piękno tego sportu. FALUBAZ NIGDY NIE SPADNIE!!! TYLKO FALUBAZ!!!

 • MyszW69 napisał/a komentarz do Żużel. Kolejka w pigułce. Hit w Lesznie, kluczowy Dudek i jubileusz Protasiewicza

  @henryk61: Zgadzam się. Wygra ten kto lepiej przepracował okres przygotowawczy i ten kto lepiej dopasuje ustawienia. Co by nie było oby lubuskie kluby wygrały. Pozdrawiam.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.