Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jacek K. lubi Komentarz

  SWC przed kombinacjami było świętem żużla a to co teraz jest to nawet szkoda komentować.
  Sporo turniejów żużlowych jest stworzonych na siłę i SON się do nich zalicza.
  Popatrzeć można ale emocje gdzieś uleciały wraz uśmierceniem SWC.
  Teraz patrzeć aż nasi zaczną dominować w GP wtedy znów zaczną się kombinacje.

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Po prostu wszystkich boli, że Sparta radzi sobie bez liderów. Sędziowie na początku sezonu próbowali wydrukować wyniki ale nie udało się to teraz już ekstraliga włączyła się do pomocy przy udupianiu Wrocławia.

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Z jednej strony kary za nieregulaminowy tor, a z drugiej strony ocena toru na bdb i dopuszczony do meczu, a ponadto najlepsze ściganie w e-lidze, najwięcej mijanek, super widowiska, itd. Czegoś tu nie rozumiem.

 • Jacek K. lubi Komentarz

  zróbcie rewanż w Polsce, 2 porządne kopy Łotyszowi w jaja i wyliczenie . i tylko polska federacja będzie władna...

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Sędziowie i regulaminy są tylko po to by pomagać wybranym drużynom a Demski to zatwierdza. W ubiegłym sezonie Tarnów by nie wyleciał z EE ligi gdyby nie pomyłki w sedziowaniu. W pierwszym meczu w Tarnowie zabrano Kozie drugie miejsce na rzecz Artioma. Wykluczenie Mroczki zamiast Buczka. Podobnie w rewanżu w Grudziądzu. Wykluczony Mroczka zamiast Buczka. Bonus był po stronie Tarnowa. I utrzymanie też. Ale Grudziądz był zagrożony a spaść mógł fallubaz.

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Walasek jest inteligentny inaczej. Ciekawe co by powiedział jakby to on sam był podcięty? pewnie by pobiegł do sędziego i poprosił o wykluczenie bo mógł się utrzymać.

 • Jacek K. napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga krytykuje Jacka Holdera, ale zmian nie będzie. Nikogo nie można zmusić do ukończenia biegu

  Wystarczy Zmienić zasady punktacji. Obniżyć stawkę za punkt. 1 miejsce 4 punkty. 2 miejsce 3 punkty
  3 miejsce 2 punkty
  4 miejsce 1 punkt I wtedy każdemu opłaci się dojechać do kreski mety Wzrośnie punktacja i będzie mniej defektów

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Żenujący poziom sędziowania tego meczu przez Słupskiego. Sędziował niczym Craig Ackoryd podczas Grand Prix w Krsko!

 • Jacek K. napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To po weryfikacji 2 bieg powinien mieć wynik 3 3

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Ogólnie my Polacy. Czytać ze zrozumieniem bracie to ty nie potrafisz. Jak chcesz wnieść coś do tematu to z chęcią przeczytam w jakich to dziedzinach (bez ograniczeń tylko do sportu, podaj obojętnie jaki przyklad) jesteśmy jako Polska wyrocznia. Podaj proszę kto się z nami liczy w świecie. Podaj kto w obawie przed naszymi sankcjami podejmuje jak w głównym temacie artykułu decyzję typu zawieszenie zawodnika bo to Polsce (czy jakiejś organizacji) się nie spodoba. Nie jestem wrogo nastawiony do Polski, żebyś czasem nie wyskoczył z takimi zarzutami. Obserwuję co się dzieje i niestety, ale karty przetargowej w świecie to my nie mamy żadnej dziedzinie. Może takie sci-fi z innej beczki, ale taką kartą mógłby być choćby tranzyt towarów przez nasz kraj gdybyśmy nie byli w UE. Może Tobie się wydaje to nierealne, ale jednak trochę tirów jeździ po naszych drogach. Nasze ceny, nikt ich nam nie narzuca. Jeżeli myslisz, że to by nic nie dało to zastanów się dlaczego przykladowo Turcja robi sobie z Rosji co chce. Dlaczego nie pier#ola się w tańcu i potrafią zestrzelić samolot jak wleci na "tureckie niebo". To się Bosfor nazywa. Jak Rosja "podskoczy" to swoje statki na plecach będą przez kontynent nosić. Oczywiście to bardzo duże uproszczenie tematu. Wracając do Kubiaka to facet powiedział co myśli, ma styczność z tamtejszą ludnością, zna zachowania zawodników. Nie twierdzę, że jest nieomylny jednak nie może być tak, że będziemy się kajać przed wszystkimi nacjami a nas doją od czasów wojny. Trochę patetycznie na koniec, ale tak to wygląda. Nie musisz się ze mną zgadzać, ale jak chcesz prowadzić dyskusje na poziomie to używaj argumentów.

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Nie tylko w GP. Zgraja ustaliła własne reguły i ustawiają mecze. Jeszcze jeden drugiego broni

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Lamus zostanie lamusem, kompleksy wychodzą

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Bardzo dobrze że go ośmieszył a za te przewrócenie powinien wstać i go w pape

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Panowie, zdaje się, że nie dostrzegacie wyjątkowości chwili. Zwykle Neymar w takich sytuacjach sam się przewraca i wije w męczarniach, a tu.... Jeszcze 10-15 lat, a wyrośnie z niego prawdziwy boiskowy twardziel. Już się na to zanosi !!! ;)

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Koko koko legio spoko, drugie miejsce też wysoko

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Nie, najlepsze w tym wszystkim jest to że ojciec Ngapetha zrobił to samo (był Kameruńczykiem i potem grał da Francji) więc najpierw niech szczerze w domu z ojcem pogada a dopiero później niech patrzy na innych. Więc niech się cieszy że w przeszłości tak było, bo dziś dla Kamerunu by grał.
  Ale obawiam się że wszystkich to drażni, że uważany za najlepszego gracza na Świecie dołączy do aktualnych Mistrzów Świata a jako wisienka w tym wszystkim jest jeszcze to, że w juniorach też mamy Mistrza. Na pewno bez niego jesteśmy mocni. A Polskę wybrał przez serce a nie przez portfel. Jakby się kierował kasą to dziś byłby albo Rosjaninem lub Włochem - bo jeżeli mnie pamięć nie myli to z tych federacji dostał propozycje.

 • Jacek K. lubi Komentarz

  1.Ojciec i matka Earvina N’Gapetha są Kameruńczykami ,wobec tego Earvin N’Gapeth jest też Kameruńczykiem!!!(żadnym Francuzem,panie Michale Kubiak) 2.Earvin N’Gapeth urodził się i wychował we Francji,dzięki temu został obywatelem francuskim i gra dla Francji jako jej obywatel! 3.Ojciec i matka Wilfredo Leona są Kubańczykami,wobec tego Wilfredo Leon jest też Kubańczykiem! 4.Wilfredo Leon urodził się i wychował na Kubie,przyjechał i osiedlił się w Polsce,związał swą przyszłość z tym krajem i dzięki temu został obywatelem polskim i będzie grał dla Polski jako jej obywatel! 5.Czego ten Earvin N’Gapeth chce,żeby reprezentacje były narodowe?....toż z reprezentacji Francji w siatkówkę,a zwłaszcza w piłkę nożną,ręczną,czy koszykówkę nic by nie pozostało,nie pisząc o innych sportowcach i innych dyscyplinach,a sam musiałby grać dla reprezentacji Kamerunu!Tego chcesz panie N’Gapeth,bo prawo musi być jednakowe dla wszystkich!?

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Teraz czas na wszystkich astmatykow, niech i narciarstwo bedzie czyste ale tu Norwegow nikt do tego nie zmusi....

 • Jacek K. lubi Komentarz

  To Joasi Jóźwik należy się srebro olimpijskie w Rio.

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Duuużo zdrowia Szymon. Ale kurka przypierdyknął....

 • Jacek K. napisał/a komentarz do Chwile grozy na torze w Grudziądzu. Junior Startu z impetem uderzył w bandę (wideo)

  Panie redaktorze na zdjęciu pod tytułem jest junior ale to Patryk Rolnicki z Unii Tarnów

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Drukowanie nie pomogło

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Jacek K. lubi Komentarz

  Brawo medaliki!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.