Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • DrawA lubi Komentarz

  Co za farsa.....

 • DrawA lubi Komentarz

  Fiu fiu 125k piechotą nie chodzi. Troche Lesniaka skasowali, miejmy nadzieje ze dojadą do konca sezonu bez dziury w budzecie. To, że druzyny z Małopolski i Podkarpacia nie są mile widziane w wyzszych ligach wiadomo nie od dziś. Jak mawia klasyk bierz Karczmarza i w ryja ;)

 • DrawA lubi Komentarz

  Spokojnie nie płacić. odwoływać się. Opolska klika - koledzy Donosiciela śrubokrętów do sądu cywilnego.

 • DrawA lubi Komentarz

  Karę powinien zapłacić komisarz, to on odpowiadał za przygotowanie toru. I jeszcze jedno skoro sędzia ogłosił co ogłosił tz. komisarz nie nadaje się to tej roli. Ps. Sędzia chyba pracował kiedyś w drukarni - slabo bo slabo, ale wydrukował.

 • DrawA lubi Komentarz

  Jerzy Figiel,,,,, to prawda komisarz toru jak Piłat umył ręce.

 • DrawA lubi Komentarz

  "Pan Władza" Żyto zadowolony - punkty są, kasa jest, żyć nie umierać. A tak, trzeba by było zapłacić zawodnikom za przegrany z kretesem mecz.

 • DrawA lubi Komentarz

  Kolejny wałek leśnych dziadków - Krosno przyznało się do winy, dobre. A gdyby w oficjalnym komunikacie nie bylo takiego sformułowania to wysokość kary moglaby sięgać np. 100 tyś zł, a nie 25 tyś zł. Pachnie działaniami z minionej epoki ( ubecji ).

 • DrawA lubi Komentarz

  Za co Krosno ma płacić? Leśne dziadki wydrukowały mecz rekoma sędziego i za tą usługę 25 tyś, a zielonce za haniebne zachowanie ( odmowa próby toru) 100 tyś. To kradzież w białych rekawiczkach.

 • DrawA napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak się nie da wygrać na torze , to się da przy zielonym stoliku. A komisarz toru ukarany , czy niewinny ??? Ciekawe , czy sędzia mógł się na drugi dzień ogolić patrząc w lustro ...
  GKSŻ po raz kolejny dobija swoim aroganctwem.

 • DrawA lubi Komentarz

  Tak się kończy jak się zatrudnia trenera, który nie ma żadnej mocy sprawczej i wpływu na piłkarzy. Zero taktyki, myślenia, przewidywalny do bólu. Brzęczek powinien co najwyżej sędzią liniowym być, nie trenerem. Tam mniejsze ryzyko dawania d....
  Jeden wygrany mecz z 14. Szacun!

 • DrawA lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • DrawA lubi Komentarz

  Czy znajdzie się w końcu Prezes PZPN z "jajami " i wspólnie z policją zmiecie te śmieci z polskich stadionów piłkarskich ?Takie bandyckie zachowania nie powinny być tolerowane i zdecydowanie likwidowane .Kiedy powiemy stop chuliganom których kompletnie nie interesuje mecz tylko zadyma stadionowa ?

 • DrawA napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dawid. Jako dyletant powinieneś wyrzucić kolejnego , czyli Brzęczka. Dwóch dyletantów w jednym klubie to o jednego za dużo ...

 • DrawA napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Boruc to buc .I wszystko w tym temacie. Szkoda prądu na tego pajzca.

 • DrawA lubi Komentarz

  Mądrze pisze, w Polsce "specjalistów" za dychę mamy bez liku ;-( To jest sport dla kibiców, a nie dla garstki działaczy przy zielonych stolikach.

 • DrawA lubi Komentarz

  Marta przestań. Kogo? mamy jako komisarzy? Same wybitne jednostki.

 • DrawA lubi Komentarz

  W punkt,nic dodać,nic ująć !

 • DrawA lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • DrawA lubi Komentarz

  Pani Marta Półtorak zbyt delikatnie , aczkolwiek prawdziwie opisała stan rzeczy w polskim żużlu . Pseudo fachowcy tzw .komisarze +beznadziejni sędziowie prowadzą żużel ku upadłości tak jak stało się w Anglii i stanie się to w niedalekiej . przyszłości w Polsce. Śrubokręt stał się miernikiem przygotowania toru . Żenada . Czarno to widzę , jeżeli centrala żużlowa nie weźmie się do roboty. Mecze nie mogą być rozgrywane przy zielonym stoliku , a Falubaz nie ma patentu na bycie w EL.

 • DrawA lubi Komentarz

  Dopóki działaczami będzie banda pociotków: ojcowie, synowie, szwagrowie i inni krewni z obojga stron z których większość nie ma zielonego pojęcia o żużlu, chyba tylko tyle, że się jeździ w lewo i jeden drugiemu nagania kasę. Jak któryś coś zapierniczy to krewniak u góry ukręci temu łeb, żeby pociotek nie miał krzywdy. Wracając do badania toru śrubokrętem to mam pytanie, jaki to ma być śrubokręt: płaski czy krzyżak, albo jeszcze inny wymyślony przez GKSŻ

 • DrawA lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • DrawA lubi Komentarz

  100% racji. I co z tym dalej? Kto miał zarobić ten zarobi, a Krosno wtopi z 300 tysięcy czy nawet więcej? Toż to jest totalny skandal i ktoś tu powinien walnąć pięścią w stół! My kibice niestety możemy tyle co nic. A każdy widział jaki tam się odstawił wałek. Ja tylko zapytam jeszcze raz: dlaczego nie zdecydowali żużlowcy i dlaczego nawet nie pozwolono im sprawdzić nawierzchni toru (zamiast tego grożąc kolejnymi karami). DLACZEGO?!

 • DrawA lubi Komentarz

  Wynik meczu był ustalony przy zielonym stoliku i właśnie dlatego nie było obchodu i próby toru. A gdyby próba toru wykazała, że da się bezpiecznie jechać, to jak wtedy sędzia ogłosiłby walkower? To jest prawdziwy kryminał w tak bezczelny sposób wydrukować mecz i wyciągnąć z klubu kilka set tysięcy. W taki sposób zabija się żużel i odpycha kibicowy. Problemy torowe nie od dziś się zdarzają, jednak nikt nigdy nie wpadł, by szkolić ludzi, którzy mają przygotowywać nawierzchnie. Wykorzystać umiejętności tych ludzi, którzy potrafią to robić ( np. Marek Cieślak) i organizować szkolenia. Niech w każdym klubie jest osoba kompetentna w tej materii, z odpowiednim certyfikatem. Walnąć walkower proste, ale najgłupsze rozwiązanie.

 • DrawA napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kaziu. W pierwszej kolejności trzeba pozbyć się tego nieudacznika pseudo trenera. Już pokazał co potrafi. Wystarczy. Nic. Nic nie umie zrobić jako trener. To akurat chyba wszyscy widzą. Jeśli nie zmienicie trenera , to nie będę wcale zdziwiony jak w 1 lidze też się Wisła nie utrzyma. To w końcu wielce prawdopodobne. Ja rozumiem nawet koligacje rodzinne. Ale skoro Kuba nie pomógł Brzęczkowki w powrocie na ławkę trenerską , to ma pełne prawo w tej chwili zrezygnować z usług tego pana. Powinien tak zrobić dla dobra klubu. Jego klubu pod każdym względem. Stracicie wielu kibiców nie przez to że Wisła spadła , tylko dlatego że ten klub ma takiego niedorajdę za trenera.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.