Ligowy remis rywala Lecha

W ostatnim meczu ligowym przed pucharową potyczką z Lechem Poznań Żetysu Tałdykorgan zremisował na własnym stadionie z Aktobe Lento 1:1. Oba gole padły w pierwszych minutach.

Szymon Mierzyński

Gospodarze prowadzili po trafieniu Danilo Belicia, ale chwilę później stan rywalizacji wyrównał Siergiej Lisenkow.

Jeszcze w pierwszej połowie ekipa Żetysu zyskała duży handicap, bo jeden z zawodników gości został wyrzucony z boiska. Przewaga liczebna nie została jednak wykorzystana i remis 1:1 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz Lecha z drużyną z Tałdykorganu zostanie rozegrany w najbliższy czwartek o godz. 20.00 na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Rewanż zaplanowano tydzień później w Kazachstanie.

Żetysu Tałdykorgan - Aktobe Lento 1:1 (1:1)

1:0 - Belić 4'
1:1 - Lisenkow 6'