Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jean Jack Palesky napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Jerzy Brzęczek osiągnął cele, ale nie potrafił wykorzystać potencjału (komentarz)

  ...hmm... od blisko pół godziny próbuję wyrazić swoją opinię na tym forum, lecz wszelkie moje posty są ignorowane (nie są publikowane). Czyżbym swoimi postami ujawniał (niechcący) zbyt wiele prawdy o elementach towarzyszących środowisku PZPN ? Ot, i wszystko...

 • Jean Jack Palesky napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Jerzy Brzęczek osiągnął cele, ale nie potrafił wykorzystać potencjału (komentarz)

  ...hmm... przyczyna porażek polskiej kadry jest oczywista. Mając dzisiaj 65 lat z wielkim zaangażowaniem oglądam wszystkie mecze narodowej drużyny od 1970 roku. W ostatnich latach dostrzegam zasadniczy mankament, otóż jest rażąco widoczny brak wyszkolenia technicznego naszych wyrobników piłki kopanej. Jedynie ślepy nie zdołałby zauważyć, że nasi kopacze nie potrafią w pełnym biegu celnie podawać piłki do kolegów. Zazwyczaj celnie podają - ale do przeciwnika. A jeśli już celnie - to najwyżej do własnego bramkarza. Najlepszy piłkarz Świata - Robert Lewandowski - sam meczu nie wygra. Ot, i wszystko...

 • Jean Jack Palesky lubi Komentarz

  "Brzęczek osiągnął cele" Jak się przed selekcjonerem kadry z takim składem jak nasza gdzie większość gra w silnych ligach a w każdym razie w ligach dużo silniejszych od naszej stawia za zadanie zakwalifikowanie do turnieju do którego kwalifikuje się pół kontynentu... albo nie wypadnięcie z ligi narodów którą wszyscy rywale i tak traktują jako poligon doświadczalny a mimo to jego kadra i tak zajęła ostatnie miejsce w grupie w pierwszej edycji i utrzymała się przy zielonym stoliku... mógł osiągnąć wszystkie cele nie osiągając niczego jednocześnie. To jakby Dolezal prowadził kadrę skoczków a podstawiono przed nim zadanie żeby w miarę możliwości zawodnicy kwalifikowali się regularnie do konkursu. Nawet nie do drugiej serii. Po prostu żeby kwalifikacje przechodzili a PZN otrąbiłby to jako ogromny sukces naszej drużyny. Tak jak PZPN otrąbił sukcesem przepchnięcie się w bólach (oczy bolały patrzeć na naszą grę na tle tak cienkich rywali) przez eliminacje sukcesem kadry brzęczka.

 • Jean Jack Palesky napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Jerzy Brzęczek osiągnął cele, ale nie potrafił wykorzystać potencjału (komentarz)

  ...hmm... niejaki "Stevie Wonder" wie niemal wszystko. Zatem niech zaprzestanie ględzić, wyjdzie na boisko i zagra obok Lewandowskiego, skoro z niego taki mądralo-psychopato-frustrat. Ale ad rem: w jaki sposób nasz najlepszy na świecie piłkarz ma w polskiej drużynie zdobywać gole, wobec rażących braków w wyszkoleniu polskich wyrobników piłki kopanej, nie potrafiących celnie podawać do przodu. Do tyłu - jakoś im wychodzi. Od 1970r oglądam z wielkim zainteresowaniem wszystkie mecze narodowej drużyny (mam 65 lat) i przysłowiowa krew mnie zalewa, gdy widzę rażącą niecelność podań. Po prostu: nasi futbolowi kopacze jeszcze nie zdołali posiąść podstawowej umiejętności celnego podawania piłki w pełnym biegu do kolegi z drużyny. Zazwyczaj podają do przeciwnika. Niestety. Ot, i cała przyczyna naszych porażek. Robert Lewandowski po prostu nie ma z kim grać w narodowej drużynie. Ot, i wszystko...

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.