Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • szylkretkot lubi Komentarz

  Ja nie wiem czego, co niektórzy się spodziewali Allegri ani żaden trener z topu nie przyszedłby, nawet jeżeli zaproponowaliby mu pensję podobną do pensji klubowej. Nasza reprezentacja to dobry średniak i nawet jeżeli uznajemy Lewandowskiego za najlepszego piłkarza na świecie, niczego to nie zmienia. Każdy trener z topu woli iść do dobrego klubu, bo tam ma znaczenie większą szansę na sukces niż z naszą reprezentacją.

 • szylkretkot lubi Komentarz

  No i swietnie, jakakolwiek zmiana jest lepsza niz zadna w obecnej sytuacji.

 • szylkretkot lubi Komentarz

  Ma takie CV jakiego nie ma żaden polski trener. To czy ktoś się nadaje czy to już weryfikuje życie. Nawet Nawałka był po prostu strzałem w dziesiątkę, po kadrze nawet Lech obnażył jego warsztat...

 • szylkretkot napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dużo lepszym trenerem jest Klopp i jego wolałbym wybrać na trenera.

 • szylkretkot lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • szylkretkot otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • szylkretkot napisał/a komentarz do Media: PZPN kontaktował się z Marco Giampaolo

  @zbanowany: Masz rację Beenhakker, był najlepszym trenerem od czasu Górskiego. Chciał zmienić cała Polską piłkę, zreformować ją. Osiągnął naprawdę dużo z przeciętnymi wtedy zawodnikami. A teraz gdy mamy dobrych zawodników to po kolei są zatrudnia się miernoty trenerskie. Którzy grają ostrożną piłkę jakby bali się stracić stanowisko.

 • szylkretkot lubi Komentarz

  Właśnie z Torino wyleciał,prezes ma jakieś zobowiązania we Włoszech,coś jak w Ojcu chrzestnym?

 • szylkretkot lubi Komentarz

  Koleś Bońka. W Włoszech niczego nie dokonał. Kompletne zero.

 • szylkretkot lubi Komentarz

  PZPN i wszystko jasne. Hańba Polskiej Piłki Nożnej. Jakim trzeba być ślepym żeby nie zauważyć że ten Włoch nic nie osiągnął jako trener i jest gorzej niż przeciętny. Wyniki mówią same za siebie. Ale ważne że kolega. Beenhakker miał słabą drużynę, ale wycisnął z niej maksimum, ale działał po swojemu co się działaczom nie podobało. Oni wolą swoich ludzi i mają własny plan działania. Plan który od dziesięcioleci nie zdaje egzaminu. Wstyd Panie Boniek, WSTYD!!!

 • szylkretkot lubi Komentarz

  Ten showman - jak nazywa Kloppa Boniek z przeciętnego Liverpoolu w dwa lata zrobił potentatem w lidze Angielskiej , więc o co chodzi?Daj nam Boniek takiego samego showmana jakim - twoim zdaniem - jest Klopp.A co zdania Bońka to mam kiepskie poczucie braku zaufania do człowieka , który zatrudnił trenera bez doświadczenia na stanowisko , które go przerastało i potem zwolnił go w sposób nie godny funkcji jaką sprawuje.A to właśnie Boniek jest odpowiedzialny za to co się stało i żeby nie spadło odium odpowiedzialności na niego podjął decyzję o zwolnieniu.

 • szylkretkot napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W ciemno to wolałbym jako selekcjonera Kloppa, niż akurat tego trenera.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.