szylkretkot - lubi

 • szylkretkot lubi Komentarz

  Ja nie wiem czego, co niektórzy się spodziewali Allegri ani żaden trener z topu nie przyszedłby, nawet jeżeli zaproponowaliby mu pensję podobną do pensji klubowej. Nasza reprezentacja to dobry średniak i nawet jeżeli uznajemy Lewandowskiego za najlepszego piłkarza na świecie, niczego to nie zmienia. Każdy trener z topu woli iść do dobrego klubu, bo tam ma znaczenie większą szansę na sukces niż z naszą reprezentacją.

 • szylkretkot lubi Komentarz

  No i swietnie, jakakolwiek zmiana jest lepsza niz zadna w obecnej sytuacji.

 • szylkretkot lubi Komentarz

  Ma takie CV jakiego nie ma żaden polski trener. To czy ktoś się nadaje czy to już weryfikuje życie. Nawet Nawałka był po prostu strzałem w dziesiątkę, po kadrze nawet Lech obnażył jego warsztat...

 • szylkretkot lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • szylkretkot lubi Komentarz

  Właśnie z Torino wyleciał,prezes ma jakieś zobowiązania we Włoszech,coś jak w Ojcu chrzestnym?

 • szylkretkot lubi Komentarz

  Koleś Bońka. W Włoszech niczego nie dokonał. Kompletne zero.

 • szylkretkot lubi Komentarz

  PZPN i wszystko jasne. Hańba Polskiej Piłki Nożnej. Jakim trzeba być ślepym żeby nie zauważyć że ten Włoch nic nie osiągnął jako trener i jest gorzej niż przeciętny. Wyniki mówią same za siebie. Ale ważne że kolega. Beenhakker miał słabą drużynę, ale wycisnął z niej maksimum, ale działał po swojemu co się działaczom nie podobało. Oni wolą swoich ludzi i mają własny plan działania. Plan który od dziesięcioleci nie zdaje egzaminu. Wstyd Panie Boniek, WSTYD!!!

 • szylkretkot lubi Komentarz

  Ten showman - jak nazywa Kloppa Boniek z przeciętnego Liverpoolu w dwa lata zrobił potentatem w lidze Angielskiej , więc o co chodzi?Daj nam Boniek takiego samego showmana jakim - twoim zdaniem - jest Klopp.A co zdania Bońka to mam kiepskie poczucie braku zaufania do człowieka , który zatrudnił trenera bez doświadczenia na stanowisko , które go przerastało i potem zwolnił go w sposób nie godny funkcji jaką sprawuje.A to właśnie Boniek jest odpowiedzialny za to co się stało i żeby nie spadło odium odpowiedzialności na niego podjął decyzję o zwolnieniu.