Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Junior lubi Komentarz

    idea wywiadu dobra, ale tlumaczenie i rozmowa po niemiecku do kitu, panie Marcinie, rozmawiajac z takimi gwiazdami swiatowego formatu, nalezaloby sie lepiej przygotowac, mieszkajac ponad 10 lat w niemczech moge cos o tym powiedziec, dobrze ze goscie jakos zrozumieli kwestie tlumaczone przez Pana.

  • Junior lubi Komentarz

    o boze drogi Marcinie, zanim zrobisz wywiad z takimi gwiazdami swiatowego formatu, naucz sie mowic troche po niemeicku, ja mieszkajac ponad 10lat w niemczech moge powiedziec, ze ten wywiad przeprowadzony byl na pol gwizdka, tlumaczenie tyle o ile i nie dokonca trafne badz nie dobre. Wymowa tez kiepska, bardzo ciezko zeorzumiec co miales na mysl mowiac po niemiecku. Dobrze ze szanowni goscie wykazali sie wyrozumialoscia. jedno co dobre to pomysl takiej rozmowy ale wykonanie kiepskie

  • Junior napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Bardzo fajny pomysł, ale wykonanie dużo gorsze. Poziom tłumaczenia dość niski. Następnym razem proponuję wydać parę stówek i do ekipy dołączyć profesjonalnego tłumacza.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.