Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Ignorant napisał/a komentarz do Niemal zginęła w wypadku spowodowanym przez sportowca. Drugie życie Beaty

    @CKM_: zaostrzanie, zaostrzanie. To jak to jest że lepiej niż 95% nie przestrzega nakazów prędkości. O 10km/h więcej, to praktycznie każdy daje. Ba.. jadąc naprawdę przepisowo, stwarzasz realne zagrożenie, bo prawie wszyscy stracą nerwy i zaczną wyprzedzać na ciągłej. Druga sprawa, kwestia alkoholu. Zaostrzają, zaostrzają... a sprawa jest dwuznaczna. Jeden, po promilu alkocholu zachowa wiekszą trzeźwość umysłu niż inny bez promili. Jeden z promilem akocholu stosownie pojedzie ostrożniej i rozważniej niż inny bez jakiegokolwiek podchmielenia. I to jest trochę niesprawiedliwe. Ale fakt, najwięksi cwaniacy po alkoholu to myślą już że są nieśmiertelni, dają ile fabryka dała żeby pokazać jacy są "zajebiści" i jak się dobrze bawią.. Świadomość, co złego może się stać, jak wcześniej ledwo co docierała do takich, tak w takim stanie już w ogóle nie dociera, a percepcja spada... Dla dobra ogółu, może i warto trzymać się wytycznych takich, jakie są. Ale tak ogólnie, są wybitnie niesprawiedliwe. Jeden cwaniak i tak się nie przestraszy, innemu kierowcy ciężarówki któremu organizm nie zneutralizował promili w organizmie, pomimo 24 godzin i odzyskania 95% percepcji, zrujnuje się życie.

  • Ignorant napisał/a komentarz do Zdobywca K2 odpowiada Bieleckiemu. Jego słowa dają do myślenia

    @Cube: sponsorska niekoniecznie, ale korzystanie ze sprzętu i prowiantu wnoszonego przez innych już bardziej. Zdobywanie z tlenem, jest pewnym pójściem na łatwiznę, ale jak nie ma innej możliwości to chyba lepiej tak. Tak samo zdobywanie zespołowe, też jest pójściem na łatwiznę, ale jak chodzi o K2, trudno o inne opcje gdy pogoda nie rozpieszcza, na okno trzeba czekać kilka tygodni, o ile w ogóle się doczeka.

  • Ignorant napisał/a komentarz do Zdobywca K2 odpowiada Bieleckiemu. Jego słowa dają do myślenia

    Jest to jakieś ułatwienie. Ujmijmy to tak, w stylu sportowym, taka opcja nie wchodzi w grę, bo raczej trudno będzie bez wsparcia wynieść butle z tlenem. W zespole z kolei, nie dziwię się że jak ktoś nie czuje się na siłach, to woli wyjść z tlenem, niż nie wyjść. Chyba ważniejsze jest wyjście i zejście, cało i zdrowo, niż dbanie o jakikolwiek styl. Dopiero gdy pierwsza opcja jest niemal pewna, można sobie pozwolić na luksus podwyższania stylu.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.