Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Szpatuga

    Żal Recy i szkoda, bo to prawie pewny plac dla mało przekonującego Macieja Rybusa / sto podań do tyłu i wszerz i żadnego dryblingu/, faworyta kilku dziennikarzy , podobno uznanych piłkarskich ekspertów .

  • Szpatuga napisał/a komentarz do Reprezentacja. Marek Koźmiński z mocnym przekazem do piłkarzy po dymisji Jerzego Brzęczka

    @zbych22: problemem to jest charakterystyka tego pokolenia piłkarzy , a szerzej pokoleń urodzonych mniej więcej po 1980 roku , po dzień dzisiejszy. To pokolenia biorców ; postawy dawcy są ściśle reglamentowane i wynikające z konkretnej potrzeby, żeby nie powiedzieć interesu osobnika.I nie trzeba się silić na przykłady. Jak mawiał trener Wojciech Łazarek " koń jaki jest każdy widzi ". Odpowiedzialność to zanikające poczucie, jeśli już wymagana , to tylko u innych.

  • Szpatuga napisał/a komentarz do Legendarny trener Marcello Lippi: Sousa w Polsce? Mogę powiedzieć tylko jedno!

    Chyba już wystarczy pogoni za wszystkim, nawet tym jawnie wymuszanym przez dziennikarzy , o nowym trenerze reprezentacji Polski. Wiemy już wystarczająco dużo o Paulo Sousie , a i tak zacznie pracę z Polakami jako niezapisana tablica , i tylko to jest istotne . Oczekuję aktywności dziennikarskiej, ale dopiero po I konferencji prasowej , innych wywiadach, personalnych wyborach , podjętych działaniach i przede wszystkim po mierzalnych efektach pracy selekcjonera. W dzisiejszej erze wymuszanych kliknięć głowa , właśnie od przybytku , coraz częściej boli. Czyli po prostu proszę mniej paplaniny ex ante , a więcej meritum ex post. Klasyka w teorii ; rynek odbiorcy , a nie rynek wydawcy. Tyle , że ten ostatni padnie , jeśli nie zaspokoi lemingów dominujących w sektorze odbiorców , a tych przybywa w postępie geometrycznym.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.