Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  Chemik i ŁKS dzisiaj świętują 3-0 w serii :)

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  Diouf show w 4 secie. Super jakby została na następny sezon. Takiej super zawodniczki jak Diouf w Tauron Lidze można policzyć na palcach jednej ręki, czyli, że ich jest mało.

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  Super wieczór Chemik wygrał, ŁKS wygrał, nic tylko się cieszyć.

 • Stary Kibic napisał/a komentarz do Blamaż Widzewa Łódź. Kubeł zimnej wody od Apklan Resovii

  Przecież awans w ich wypadku to natychmiastowy spadek za rok, tak jak w przypadku ŁKSu dwa lata temu. Same nowe stadiony nie wystarczą, muszą być jeszcze odpowiednio zamożni właściciele.

 • Stary Kibic napisał/a komentarz do Tomaszewski wbił szpilę po meczu

  @Anatol Białokozowicz: Dziecko, Jan Tomaszewski był najlepszym bramkarzem Mundialu '74 w RFNie. Obronił 2 karne na Mundialu jako jedyny bramkarz w dziejach do tamtej pory. Był w najlepszej jedenastce Mistrzostw razem z Kzimierzem Deyną. Oprócz tego rozegrał wiele znakomitych meczów, jak np. z Holendrami 4:1.
  Po co zabierać głos na forum, jak się pojęcia nie ma ?

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  Pan Jan to jest gosc i najlepszy komentator naszej kopanej. Brawa Panie Janie za wnikliwe analizy. Takie jest moje zdanie z ktorym sie zgadzam.

 • Stary Kibic napisał/a komentarz do Iga Świątek rozgromiła rywalkę. "Chciałam zrobić to szybko"

  Tekst w stylu: "Byłam już trochę zmęczona, więc chciałam zrobić to szybko" jest bardzo żenujący, nawet w formie żartu. Dziewczynko, nie jesteś nawet w połowie tak dobra, aby tak sobie żartować.

 • Stary Kibic napisał/a komentarz do Zacięta walka o podium w Łodzi. Nie było bezpiecznych przewag

  Brawo Wiewióry. Podnieść się po derbowej kompromitacji z silnym przeciwnikiem, to powinno zbudować morale.

 • Stary Kibic napisał/a komentarz do Takiego wyniku seta dawno nie widziałeś. Beniaminek postraszył faworyta

  @Pułkownik Legionowiak: Akurat ja jestem Łodzianinem od urodzenia za głębokiej komuny i Ci powiem, młody człowieku, że klubem Łodzi zawsze był ŁKS, największy, najstarszy i wielosekcyjny. Także nie opowiadaj dyrdymałów.

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  Jak tu nie chwalić Valentiny Diouf, żeby przez cały mecz nie być ani razu zablokowaną i popełnić błąd w ataku to trzeba być klasową zawodniczką i tego 20 razy zagrywała w tym 2 asy, ani jednego błędu zagrywce nie popełniła. Diouf teraz wyrosła na liderkę ŁKS-u. Błagam niech zostanie na następny sezon w ŁKS-ie. Takich zawodniczek w Tauronlidze brakuje jak powietrza. Szkoda mi opolanek! Znów elkaesianki wygrały, co mnie bardzo cieszy! ŁKS-owi jeszcze więcej wygra meczów do końca sezonu! W siatkarskiej Łodzi tylko ŁKS Commercecon Łódź!

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  Boniek to cienki BOLEK by teraz cokolwiek zdziałać, lepiej się chłopie nie odzywaj.

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  boniek to se może w nosie podłubać

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  Ogromnym błędem było zatrudnienie Sousy.

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  Wpadnie na ciebie? Niby jak? Takie sraty taty

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  Może nie przepadam za Tomaszewskim ale ma celne komentarze a ten o Lewandowskim najcenniejszy....! Powinna być złota piłka za dwa sezony w tym jeden Cowidowy co nie przeszkadzał piłkarzom tylko działaczom z FF....? Całą galę można było też przeprowadzić zdalnie wykorzystując satelity. Brawo Robert ,w dwóch ostatnich sezonach byłeś THE BEST !!!

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  legio-nowak jak cię na to stać to kup sobie bilet , ładnie się ubierz i umyj ( !!!!) . Zobacz jak ładne są siatkarki UNI i jaką piękną i skuteczną siatkówkę grają .

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  @Legionowiak 3.0: jesteś nienormalny. Swoim zachowaniem sprawiasz, że kibicom na słowo Górecka robi się niedobrze, bo kojarzy się z jednym przygłupem

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  Zastanawiałem się jak długo trzeba czekać na wpis legio-nowaka , a tu bęc !

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  @Legionowiak 3.0: Grzeczny chłopiec. Nawet stać Cię na posypanie głowy popiołem, więc ekspiację przyjmuję. Ale pamiętaj: nadal będę Cię obserwował, naukowo rzecz jasna jako taki psycholog-hobbysta, i zaprawdę Ci powiadam, nie daruję, jeśli złamiesz obietnicę co do końca obrażania innych. Bądź więc konsekwentny i oby nie było z tym tak, jak z tzw. "bojkotem" Legii, który w poniedziałek wszem i wobec ogłaszasz, a we wtorek krzyczysz "Do boju, ukochana ma!". Trzymam za słowo!

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  @Legionowiak 3.0: Jestem z tej półki wiekowej, której dane było oglądać na żywo transmisję z siatkarskiego finału turnieju olimpijskiego w Montrealu 1976 r. i złoty medal Orłów Wagnera, więc kibicem siatkówki jestem od dawna. Wierzę też głęboko, że siatkówka to sport ludzi inteligentnych i dla ludzi inteligentnych, gdzie kibice przeciwnych drużyn szanują się nawzajem, a na mecz można spokojnie przyjść z dziećmi, nie narażając ich na agresję fizyczną ani też na słuchanie chamskich przyśpiewek. Ty zaś do świata siatkówki wnosisz chamstwo i kibolstwo w najgorszym wydaniu, powiadam więc: spieprzaj dziadu z tekstami typu "ścierwo z ŁKS" na Żyletę, tam twoje miejsce. A Zuzanna Górecka zasługuje na lepszego absztyfikanta niż ty. Nie zapominaj zresztą, że za pół roku może zagrać w reprezentacji razem z Martyną Grajber, Zuzą Efimienko i Pauliną Maj. Więc jak będziesz przeżywał orgazmy nad naszą kadrą, nie omieszkam ci przypomnieć, jak nazywałeś niektóre reprezentantki (dotyczy to też Chemika Police) - bo przez net niestety nie da się napluć ci w facjatę, całkiem zasłużenie skądinąd.

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  legio-nowak z ciebie taki kibic jak piwo "Śląskie " produkowane w Warszawie i ani to piwo , ani Śląskie zwykłe ciulyny . Tak jak ty jesteś ciulniynty.

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  @Stary Kibic: Dzięki za wyrazy wsparcia w mojej walce o moją ulubioną siatkarkę! Nawet zwykły kibic polskiej siatkówki, taki jak ja, też może mieć pragnienie siatkarki, która jest ładna i jest wręcz dla mnie ideałem pod każdym względem! Trzy lata poprzedniego związku mnie nauczyły, że trzeba dążyć do miłości i szczęścia oraz czynić to mądrze, żeby od razu nie "przegrać"! Ja nie wstydzę się uczucia do Zuzanny Góreckiej!

 • Stary Kibic napisał/a komentarz do Grupa Azoty Chemik Police nie pozwolił na zaskoczenia

  @Legionowiak 3.0: Walcz, bo to piękna kobieta i do tego bardzo dobra siatkarka, ale nie obrażaj już nikogo więcej. Siatkówka to sport gentlemanów.

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  @Stary Kibic: Co zrobię? Opamiętam się, przeproszę kluby za to, że obrażałem oraz... będę kibicował ewentualnie policzankom lub elkaesiankom ze względu na Zuzę! Tam gdzie Zuza gra, tam zawsze będę jej kibicował! Kiedyś nie kibicowałem Budowlanym, od roku jestem fanem drużyny Budowlanych. Dlaczego? Powód jest jeden: moja ulubiona i ukochana siatkarka, Zuzanna Górecka!

 • Stary Kibic lubi Komentarz

  Jaki to talent , jak się wyłożył przy 50 km/h [wyrażnie to jest obszar zabudowany] ? No chyba , że mu się coś pojeba..o i myślał , że jest na tej Silesii. Tak czy siak - kolejny małolat , który "wszystko może"

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.