Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Yuroslav

  Ochroniarz z BOR-u

 • Yuroslav lubi Komentarz

  Dajcie człowiekowi spokojnie odpocząć.

 • Yuroslav lubi Komentarz

  Szkoda . Łudziłem i że jednak zagra już z RB Lipsk bo pierwsza wstępna prognoza mówiła o kilku dniach .Póki co ...udanych świąt mu życzmy tj. spokojnych i zdrowych .. bez czytania komentarzy pisanych przez ludzi zazdrosnych i podłych których w żadnej nacji nie brakuje

 • Yuroslav lubi Komentarz

  Prawda jest taka czy lewy by grał w Anglii to i tak wyniku to nie zmieni dostaniemy w Anglii lekcje futbolu baty i jeszcze raz baty więc lepiej niech se daruje

 • Yuroslav lubi Komentarz

  Należy powiedzieć otwarcie, Polska nie ma dobrych piłkarzy. Jeden Lewandowski sam niczego nie dokona, tym bardziej , że dryblingu nie ma żadnego. Myślałem , że mamy dobrego bramkarza, a tu się okazało, że był jednym z najsłabszym w zespole. Sousa chyba przejrzał na oczy w co się wpakował. Z tymi kopaczami żaden trener niczego nie osiągnie.

 • Yuroslav lubi Komentarz

  Wrzucę kamyczek do ogródka dyskusji o meczu...
  Najsłabszy zawodnik na boisku?
  Oczywiście Szczęsny - Nieszczesny!
  Dwie bramki zawalone w stylu bramkarza polskiej 2 ligi, a szczególnie pierwsza (złe ustawienie się i pozostawienie 2,5 metra pustej bramki po swojej lewej stronie i to zawodnikowi prawonożnemu).
  Przy drugiej zachował się jak nowicjusz!

 • Yuroslav lubi Komentarz

  Ja jestem najbardziej zawiedziony występem Szczęsnego. Jednak ostatnio zawodzi również w klubie. To nie jest już ten bramkarz z meczu z Niemcami. Nie wybronił nic. Żaden bramkarz z naszej ekstra klapy gorzej by nie zagrał. Nie wiem czy trener nie powinien postawić na innego bramkarza.

 • Yuroslav lubi Komentarz

  Kto komu groził?Bo z artykułu nic nie wynika.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.